Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЖЕНАТА С ИЗВЕХТЯЛАТА РОКЛЯ И ФАМИЛИЯ ИЗВЕСТНА ПО Цнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано14.06.16 23:24



А доколкото си спомням ,друг магнат -Карнеги бе основал -Карнеги хол след като на негов язовир се скъсала стена и били залети три села в близост с много жертви.Все пак е проявил чувствителност....А сега ,вБългария просто не ми се мисли....никой няма да даде и стотинка. В тоя ред на мисли за Митьо Очите се харчат огромни суми ,а,за болните дечица няма.



Тема Re: ЖЕНАТА С ИЗВЕХТЯЛАТА РОКЛЯ И ФАМИЛИЯ ИЗВЕСТНА ПО Цнови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано15.06.16 06:05



Ох, и аз немога да ги разбера тези неща, много несправедливости има на тази земя, много, покъртителни неща дори...

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Политическите кланове и извънземните -Стойчо Керевнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано15.06.16 06:09



Политическите кланове и извънземните. Стойчо Керев и предаването му НОВОТО ПОЗНАНИЕ. Интересно.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Тон Янсен - хомеопатична ДЕТОКСИКАЦИЯнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано15.06.16 06:16



Тон Янсен е световноизвестен хомеопат, автор на революционния метод на хомеопатичната детоксикация



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Подобни публикациинови [re: kaloyana1777O4]  
Автор Phillip (Watanabe)
Публикувано15.06.16 16:49



Подобни публикации, имам предвид последните две цитирани от Калояна, за не-болната от рак 23 годишна жена и предаването на Нова, ако се замислим, всъщност са двойно по-страшни! Те наливат вода в мелницата на безочливите шарлатани. Да, някои лекари се опитват да източват здравната каса и джобовете на пациенти с фалшиви или преувеличени диагнози и отчаяните пациенти се обръщат към шарлатани, които пък им източват джобовете с наукоидно звучащите си измишльотини.

Обаче има една съществена разлика. При законната медицина в случай на лекарска грешка или злоупотреба е възможно да бъде възбудено и спечелено съдебно дело, поради наличието на съответна документация. Докато как ще стане това при шарлатаните, при които няма ни документи, ни направления, ни касови бележки!? Съдията направо просто ще повдигне рамене.

~~~~~~~~
”Karera wa anata no hanayome supasofu bi!”



Тема Re: Подобни публикациинови [re: Phillip]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано15.06.16 21:56



Може и да си прав, но какво като е законно и спечелиш делото - човека го няма например вече, било каквото било, и търси обезщетение ако това ти е целта. По важно е човешкото отношение и правилното лечение.

Аз например при законно работеща система, това става в щатите, при всички необходими документи и разрешения, при разни там общества на лекарите и тяхните адвокати, успях да спечеля дело за неправилна диагноза, неправилна операция, неправилни лекарства, и още куп неправилни действия от страна на опериращата ме лекарка, но моята цел не са парите и пари не видях, а това, да има справедливост. Делото се точи 2 години и накрая лекарите от комисията за разследване заявиха, че е направила всичко това, за да се облагодетелства - парите са движещата сила и това пречи на разума в много случаи. Алчност. Отнеха й всичко, и я изгониха от щатите. Тя всъщност е дошла от Канада, тук да си разиграва коня, че тук се печелят много пари с лекота от здравната система, което е друг проблем - това за друг път оставям да пиша, системата е такава, това се прави и до днес така е от всички лекари, стъпистващо е, грозно е, ужасно е, но който сгафи, на късмет го удрят лекарите, непрекъснато гърмят лекари по някакви поводи все такива, съдят се непрекъснато и постоянно, и ако човек остане жив все пак да си потърси правата - става точно така. Късмета за пациента е да остане жив, но в повечето случаи не е с добър край. Сега същата лекарка работи отново в Канада и там да му мислят болните. За тази държава завинаги са отнети лайсензи, но какво от това, нали ме осакати и ми съсипа здравето, че всички проблеми по-нататък започнаха точно от нея и нейната работа, та до днес последствия.

Това са непростими неща и аз съм за правото на всеки човек да си търси лекар който да му помогне, а на какво ще заложи е лично негов проблема. Шарлатани навсякъде, тарикати навсякъде, грешки навсякъде, човешкия живот е подложен на риск от много места, най-вече от некомпетентни лекари и алчност. Никого не защищавам, щото и нискодозовата химиотерапия е също химия, и там също са лекари от конвенционалната медицина, били тук, били там, сега са това, онова, ала-бала - един дол дренки - всичко е за пари. Важно е отношението, което искат хората да имат - да е човешко. За това става въпрос. Иначе всички ще умрем, като ни дойде времето, това ни е гарантирано на 100% щом сме се родили. Въпроса е да живеем достойно и със здраве, да се радваме на живота и да сме щастливи.

За мен съвременната конвенционална медицина не е на добро ниво никъде по света, много са изкривени нещата и много хора страдат от грешки и лошо отношение.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема И кои са шарлатанитенови [re: Phillip]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано16.06.16 04:37



според теб ?

Ракът се лекува, диабетът също. А лекарите унищожават много хора заради алчността си. Знаеш ли колко много хора около мен си отидоха от този свят, защото се довериха на лекарите ? Добре, че с примера си ми показаха какво не трябва да правя.



Тема Как едно семейство превърна диагнозата рак в новонови [re: nbb]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано17.06.16 21:26



Как едно семейство превърна диагнозата рак в ново начало на по-щастлив живот?




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Билката пелин в комбинация с желязо убива 98% от рнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано17.06.16 23:03



Билката пелин в комбинация с желязо убива 98% от раковите клетки на гърдата за 16 часа



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Азбука на здраветонови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано19.06.16 21:23



Азбука на здравето



Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.