Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добър деннови [re: viara6767]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано14.05.16 17:39



Новичките клубарки също да се чувстват поканени на срещата. Много е приятно ,много весело ...всички сядаме заедно ,никой няма да е изолиран.


Редактирано от Tia maria на 14.05.16 17:55.



Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано16.05.16 13:49



Да. взема мерки Раздумката да не изпадне на втора страница

.Но като нямам какво да пиша ...освен Боли ме ,боли ме болимеболимеболиме глава ,а трябваше да решавам задачи дроби ,хиксове ,триъгълници ,катети. Накрая без малко по примера на Бранислав Нушич да нарека съседката / злобна леля с безработна дъщеря и две истерични кучета / ,та без малко да я нарека хипотенуза .



Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.05.16 13:53





Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!По колко капсули да пия
за профилактика момичета кажете ми.

Редактирано от flora bg на 16.05.16 13:56.



Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.05.16 13:56





Ще ме убиеш от смях Хипотенуза хахаха

За главата давай джинджър и от мудрите на Джулче.



Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.05.16 13:59



И се сещам, че може би и конопено семе да помага при болка.Нали мариуаната я давад обезболяваща.



Тема Re: Добър деннови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.16 14:10



Като им дойде сезона на кайсиите яж и не давай пари за такива добавки.

Знаеш, че отговарям на зелена линия за пациенти, много от близките купуваха и даваха подобни, никакъв ефект.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.05.16 14:11



Кръвното как е?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано16.05.16 14:14



Вярно ,мудрите ! Мернах ги във Фейса ,не помня споделих ли ги ,но ще ги открия !
Ама и съседа ми е един...професор по математика ,алкохолизиран и женкар. Женен ,повече от един път ,но харесва всяка стига да има пулс ! Ма възраст ,външен вид ,това са подробности Щом има пулс - става.И понеже сме врата до врата...колко щяло да бъде удобно видиш ли...
Моя племеник го питал за едни мачове ,дали ще ги играе на ,,точен резултат " ,а нашия се развикал ,,Бе аз ако знаех точен резултат нямаше да се женя три пъти ! "





Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.05.16 19:54



Моя племеник го питал за едни мачове ,дали ще ги играе на ,,точен резултат " ,а нашия се развикал ,,Бе аз ако знаех точен резултат нямаше да се женя три пъти !

Хахахаха, ей така се раждат вицовете





Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано16.05.16 20:06



Кръвното е ниско ,Бубе ,нали знаеш проблемите ми със съня.Мина ми от един Нурофен ,не съм пила лекарства много отдавна ,реших че един път може. Малко ли е химията в храната ,че и още.

За Флорчето - Мила ,ги поне си чела - бадемите бадемите ,са идеалната превенция ! За всеки вид тумори - и доброкачествени и злокачествени. Хора споделят ,че им изчезват брадавици и др. Трябва да опитам и аз - на крака ми излиза ,на болнния. Лекар ми каза ако още веднъж се появи да пусна биопсия ,но аз ще опитам с бадеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.