Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Мамография в Пловдив  
Автор PerEm ()
Публикувано25.01.16 17:01



Здравейте, приятели от Пловдив!
Предстои ми да си направя контролна мамография, оперирана съм от Рак на гърдата през 2012г .Питането ми е къде в Пловдив е най-добре да си направя мамографията, и да е с направление? Благодаря! Хубав ден на всички!



Тема Re: Мамография в Пловдивнови [re: PerEm]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано25.01.16 17:55



Можеш да минеш през първа база и от там да ти дадат направление за мамограф, който се намира във втора база. Аз лично от 2009 година винаги ходя там или във Втора поликлиника на ресторант Стадиона. Била съм и при Косев, и при Христов. Първият път Косев ми пропусна рака/след като му го показах тогава заключи веднага операция/, но 6 години по-късно, той веднага го видя при контролната мамография, която си направих когато си открих топчето отново.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Мамография в Пловдивнови [re: kras4o_k]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано25.01.16 23:00



След като имаш вече направление, може би го използвай за Втора поликлиника. Алтай Косев е особен, но може би е по-добър вариант от Христов. При мен първия път не го видя, защото туморът "не беше влязъл" в мамографската снимка, тъй като беше малко над гърдата.
Не знам дали втора база работи с направление. Но пък има телефони и може да попиташ. Видях, че и Еврохоспитал работи с дигитален мамограф.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Мамография в Пловдивнови [re: kras4o_k]  
Автор PerEm ()
Публикувано25.01.16 23:22



Благодаря☺ много!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.