Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА - 99нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.11.15 00:57





Предишната Раздумка -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.11.15 09:13



Добро утро и успешен ден! Бях на зъболекар тези дни, пломби, вадене на мъдрец, такива нелицеприятни работи, справих се, но сега съм на супички.







Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано26.11.15 09:53



Тази сутрин се събудих с 10-сантиметров сняг навън.Не го обичам, ама ще се наложи да го търпя





Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.11.15 10:48



А аз пък се приготвих от днес да пускам вече климатика, щото го даваха студено. Да ама не. Все още си е топличко и пак излизам да мета листенцааа



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.11.15 12:48



Момичета искам съвет от вас.Моята внучка иска да консумира зелено кафе за прочистване и ослабване.Искам да знам ще има ли ефект и не е ли опасно за здравето й? Чакам мнения.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано26.11.15 16:55



Флорка,мъжа ми и племенницата ми го пиха три месеца и ползата беше нулева.



Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.11.15 23:47



Че внучката ти има прекрасна фигура, за какво й е да отслабва още?
Тези деца пощуряват преди баловете си...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано27.11.15 07:18



И на мен не ми подейства, но при дъщеря ми и снаха ми има ефект.



Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: diana1OO]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано27.11.15 10:27





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА - 99нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.11.15 10:49



Джул така е. В чужбина са луднали жените по това кафе и тя се е захласнала по този начин да поослабне малко/щото е 100 кгр. деее/ Ами ще го пие и като види, че няма полза ще го спре - но да опита иначе все ще си мисли, че ако го е пила е щяло да стане чудо. Младите сега са такива.Аз й казвам, че със зелен чай ще постигне също ослабване и прочистване но....кой да ме слуша.Аз съм толкова доволна от зеления чай, вече десет години го пия неприкъснато и не мърдам от 70 кгр. А и се чуствам добре и на сън и бодрост и на неболежки...Но всеки сам си решава,не е малка вече аз казах, пък тя да си реши.Само пари ще дава излишни.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.