Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.16 22:24



Можеш да го смениш когато поискаш.
Първо се срещаш с новия лекар, питаш дали ще те приеме да те лекува/наблюдава. Обикновено с една етапна епикриза за всичко , което си правила до сега /операции, лечение, изследвания и т.н./ става преместването - носиш я на новия лекар и продължаваш при него.
Има и резервен вариант, ако никой не иска да ти даде такава епикриза. Копираш цялото си досие от болницата до сега и пак при новия лекар.
Успех!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 10.08.16 22:25.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано11.08.16 12:29



Още веднъж много благодаря.Гореща прегръдка от мен.Успешен ден.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано12.08.16 11:09



Василка, а консултирли ли сте се с д-р Елмира Павлова? В София преглежда.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано12.08.16 11:44



Аз от нея тръгнах.След това тя май излезе в майчинство.Сега не знам къде е в момента.Тя ми постави диагнозата и тя ме изпрати при хирурга,който ме оперира.След операцията ме изпратиха при друг лекар -явява се онкокомисия всъщност.Но ми се струва,че нещо май не му се занимава с мен.Имам проблем.Правя втори ехограф и според лекаря,който го прави има цитирам "нещо което яде лимфите,всъщност така тръгват нещата".А онколога ми казва че е далече от операцията и не касае основното заболяване.А това основното всъщност това му е характерното,че не знаеш накъде ще избие.И така.Не знам какво да правя.



Тема Би ли пробваланови [re: vasilka.1961]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано13.08.16 12:03



нещо различно ? В смисъл да се лекуваш по алтернативни начини, а не с лекарства. Ако да, мога да ти дам телефонния номер на лекарката, при която аз се лекувах - д-р Мариана Вакарелова. Някъде из темите съм оставила нейни координати, но не пречи да ти ги напиша отново.





Тема Re: Би ли пробваланови [re: nbb]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано13.08.16 15:22



По принцип съм отворена за такъв вид лечение,само се притеснявам,че няма да мога да го спазвам.Не обичам плодове.Още от малка не съм им фен.И се страхувам,че няма да мога да карам само на плодове и зеленчуци.Но ако искаш можеш да ми дадеш координатите на лекарката.Благодаря ти.



Тема Самонови [re: vasilka.1961]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано13.08.16 16:53



на плодове и зеленчуци ще бъдеш по време на пречистването, което продължава 14 дни. През останалото време може да се ядат и други неща, стига pH на тялото да се поддържа около 7. Не е толкова страшно.


Ще ти ги пратя на бележка.



Тема Re: Самонови [re: nbb]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано13.08.16 20:20



Добре.Благодаря.



Тема Re: Самонови [re: vasilka.1961]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано15.08.16 12:28



Василка, здрвей. Смо да кажа че д-р Елмир Пвлова се върна от майчинство. Може пък нея да попиташ за съвет кой онколог да те следи, съответно да те прегледа. Ако искаш координати?



Тема Re: Самонови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано15.08.16 12:49



Ако не си е сменила телефона,аз го имам.Но ако не те затруднявам може да ми го изпратиш.Та къде преглежда сега.Защото каза ,че след майчинството няма да работи в клиниката където беше.Благодаря ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.