Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.07.16 12:47



При всички случаи повтори ехографа след месец. Увеличените лимфни възли са признак на възпаление. Въпросът е от какво са се възпалили. Да си имала инфекции скоро, вирусна, бактериална, независимо къде по тялото? Това също може да бъде причина. Моят съвет е месец да пиеш противовъзпалителни билкови комбинации, лиций можеш да добавиш. Повтаряш ехографа, ако пак са увеличени възлите тръгваш по пътеката, докато не разбереш от какво са такива.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано02.07.16 14:02



Не съм имала инфекция.Аз ще направя разбира се ехографа.Но се замислям и дали да не сменя онколога.Може ли тези увеличени възли да нямат връзка с основното заболяване?Може и да е нещо моментно,но се чудя дали да не направя консултация и с друг специалист.Не знам.Просто съм много объркана.Благодаря за съвета.Какви билки например да взимам.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.07.16 15:34



За смяната на онколога съм напълно съгласна.
Ето две комбинации билки:
Особено полезен и ценен за него е лимфатичният очистващ чай, който пречиства едновременно лимфната течност и кръвта – жизненоважни за целия ни организъм. Приемът на този чай възпрепятства появата на множество възпаления в организма, водещи до различни и сериозни болести.

Чаят се прави от половинка от Червен корен (или американски чай), цвят от билката Червена детелина, половинка от билката Ехинацея, парченца Лимонена кора и четвъртинка от корен от джинджифил. За да стане ясно на всички това съотношение на части, количеството на билките трябва да е приблизително 60 грама.

Всички те се смесват и се поливат с 1 литър задължително вряща вода като се оставят в нея да престоят за двадесет минути. След това течността трябва да се прецеди и да се пие от нея два пъти дневно по половин чаша. Най-добре е, когато се консумира преди хранене.

И вторият чай:
Има обаче и друг чай, който се препоръчва от проф. Чирков против възпаление предимно на черния дроб и далака, както и при нервност, психическа умора и задържане на течности в тялото.

Този чай се прави от билката върбинка като ни трябват две лъжици нарязани стръкове от върбинка, които поставяме в 0,5 литра вода. Варим не повече от 5 минути, а като изстине, прецеждаме и пием преди хранене по 100 грама. Добре е този чай да се приема 4 пъти дневно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано02.07.16 16:55



Много благодаря.Ще потърся,дано ги има тук.Още веднъж благодаря.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано02.07.16 17:52



И други неща могат да повлияят на лимфите възли ! Една жена ми е споделяла ,че нейните са се уголемили от ужилване на пчела ,в същата област. Тя била забравила,готвели я за операция. Е тов е било по соц . време ,май тогава е нямало такава апаратура за диагностика. Както и да е ,припомниха си и попитала лекаря ,който ислрено се зарадвал и отървала ножа.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Tia maria]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано02.07.16 18:20



Аз знам,че всичко може да е повлияло но лимфите и искрено се надявам да е нещо моментно.Но има и друго.Отношението на онколога.Просто нямам думи.Аз и без това бях достатъчно притеснена,но това ме довърши.Но си мисля и друго.Ако нещо е повлияло на тези лимфни възли,защо не се е отразило на другите,под мишниците и на врата.Не знам.Уж не искам да го мисля,а то не ми излиза от главата.





Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано02.07.16 20:14



Буба ти е дала хубава комбинация от билки, но аз ти предлагам други, които аз ползвам. Всички билки са от лечебните формули на д-р Морс, но съм ги давала на много хора и са ги намирали в България в сайта на Билки.бг. Няколко различни комбинации са, и се въртят. Няма коя е по-добра, а другата по-недобра, при мен се въртят през два месеца нон-стоп. Понякога пия двойна доза, пила съм и тройна когато ми се увеличат лимфните възли. Като се изчистят - спадат. ВСички билки ги вари заедно, във вода около 7 минути, после веднага прецеждаш, като се охлади пиеш, три пъти на ден, 30 минути преди ядене. Ще ти пусна и билковите комбинации които са на капсули, ако можеш намери ги всичко е по равни грамове, смели ги на машинката за кафе и ги напълни в капсули. Пият се заедно със течните билки винаги по две капсули от всяка комбинация. Ще ти пусна и за червата, за бъбреците. Май трябва да пусна в една тема всички комбинации на билките, та всеки да си направи сам. Като неможе да се купи, там са със дестилация и са силни, може да си ги направи като чай и да ги прилага, много хора правят така, помагат. Ако можеш храни се само с плодове и много малко салатки. Плодовете ако може да са чисти, ако не са, си ги изкисвай във чиста вода с малко кислородна вода и малко оцет, да постоят около 30 минути до 1 час и после ги изплакни, обели ако може. Прави си смутита от тях, или яж плода им. Плодовете са мощен детоксикатор. Ако може си прочисти и червата, за тях също има билки. Къпи се по няколко пъти на ден, токсините излизат чрез лимфната система, чрез урината и чрез кожата. Ако можеш да се изпотиш това е много добре, чрез потта излизат и много токсини, но веднага се къпи след това. Виж си и бъбреците, надбъбречните жлези... много са причините за увеличени лимфни възли, но каквито и да са, трябва бързо да ги отпушеш. Успех.





















Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: МЕЛАНОМ №4 продължениенови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано02.07.16 20:27



Сега за лимфната система



















За червата ще пусна отделно

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: МЕЛАНОМ №4 продължениенови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано02.07.16 20:45



За червата, има значение колко пъти ходиш по голямата работа на ден, ще ти пусна схемата, ти сама си избираш билките и караш само на тях, мноооооооооого месеци, може и година, може и повече, значи това са твоите билки. Билките са равни грамажи, смилат се, пълнят се в капсули и се пият три пъти на ден по две, заедно със всякакви билкови комбинации чай. Това е за разграждане на налепите от червата и за бързото им изхвърляне.








[urlhttps://www.drmorsesherbalhealthclub.com/collections/capsules/products/stomach-and-bowels-tonic-3-moderate?variant=1128971628]билкова комбинация за червата от д-р Морс, за хора които ходят по голяма нужда 1 път на ден. Прилага се както по-горе, на същия принцип, за разграждане на токсините от червата.[/url]









Ето и книгата на д-р Робърт Морс, цялата, вътре има всички комбинации на билките преведени на български език, за да не се лутате и да объркате билките. Когато намеря време ще пусна нова тема със всички билкови комбинации които се предлагат от д-р Морс. Всички комбинации могат да се прилагат наведнъж, аз съм пила по 10 течни комбинации всичко в една чаша, заедно със много капсули от поне 4-5 сухо вещество, три пъти на ден, месеци наред, за сега година. И продължавам, работят, чистят, но пия и други неща заедно с тях.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana1777O4 на 02.07.16 20:57.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4 продължениенови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано02.07.16 20:48



Повтарям третата комбинация за червата




Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.