Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Самонови [re: vasilka.1961]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано15.08.16 14:32



Не знам дали все още преглежда в ИСУЛ, но аз ходя в Медицински Център Свети Пантелеймон София, и проверявам кога ще е на смяна на тел: 0700 17 012, ул. Княз Борис 1 в София.
Не знам дали ти е далеч София, не знам доколко тя само диагностицира или провежда и лечение. Но знам, че е човечна и ще срещнеш разбиране. Ти с какви впечатления си от нея?

Хубав ден!



Тема Re: Самонови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано15.08.16 19:50



Аз съм и много благодарна.Тя ме свърза с хирурга,който премахна меланома.Много съм доволна от нея.Но си мисля,че не лекува.Но може би ще може да ме препрати при някой.Аз и без това се лекувам в ИСУЛ.Там съм и оперирана и двата пъти.Ама нещо май забуксувахме.Ходя на ехограф при д-р Спиридонов,пак в ИСУЛ..Аз сега се опитвам да направя едно изчистване на организма,но ми е много трудно само на плодове и зеленчуци.Не знам докога ще издържа.Благодаря ти за информацията.Хубава вечер.





Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано16.08.16 15:01



Здравей,
имам два въпроса.Откъде мога да ги намеря тия билки,колко време трябва да пия чая и може ли да се храня ,както си се храня по принцип или трябва да спазвам някаква диета.Май въпросите станаха повече от два.

.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано16.08.16 15:03



Нещо май още не се ориентирам в писането.Въпросите ми са адресирани към Буба.Ако ме види надявам се да ми отговори.Приятен ден на всички.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.08.16 15:22



Виждам аз, но за кои билки питаш?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано16.08.16 16:32



Ето две комбинации билки:
Особено полезен и ценен за него е лимфатичният очистващ чай, който пречиства едновременно лимфната течност и кръвта – жизненоважни за целия ни организъм. Приемът на този чай възпрепятства появата на множество възпаления в организма, водещи до различни и сериозни болести.

Чаят се прави от половинка от Червен корен (или американски чай), цвят от билката Червена детелина, половинка от билката Ехинацея, парченца Лимонена кора и четвъртинка от корен от джинджифил. За да стане ясно на всички това съотношение на части, количеството на билките трябва да е приблизително 60 грама.

Всички те се смесват и се поливат с 1 литър задължително вряща вода като се оставят в нея да престоят за двадесет минути. След това течността трябва да се прецеди и да се пие от нея два пъти дневно по половин чаша. Най-добре е, когато се консумира преди хранене.

И вторият чай:
Има обаче и друг чай, който се препоръчва от проф. Чирков против възпаление предимно на черния дроб и далака, както и при нервност, психическа умора и задържане на течности в тялото.

Този чай се прави от билката върбинка като ни трябват две лъжици нарязани стръкове от върбинка, които поставяме в 0,5 литра вода. Варим не повече от 5 минути, а като изстине, прецеждаме и пием преди хранене по 100 грама. Добре е този чай да се приема 4 пъти дневно.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.08.16 19:16



Сега разбрах.

Тези билкови комбинации ги видях в едно интервю с проф. Чирков и ги копирах. А за билките, предполагам в билковите аптеки ще ги има.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано16.08.16 20:55



Добре.Благодаря.





Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор krisiO8 (непознат )
Публикувано25.10.16 00:00



Здравей, Василка, не бях влизала в клуба с месеци. Едва сега виждам горните постове. Надявам се всичко при теб да е наред!
Имаше ли ефект очистването с билките?
Сестра ми все още си ходи на ваксините. Трябва да минава профилактичните прегледи (ехо, кръв и другите), но за сега отлага. Твърди, че цялата се разтреперва при тези прегледи, просто не била на себе си. Знам, че трябва да отиде, но на този етап не мога да я убедя.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: krisiO8]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано25.10.16 22:03



Здравей. Радвам се че някой изобщо се включва. Аз се готвя за пет скенер. Изпразнувах си 2 години от поставянето на диагнозата .Лимфите ми са възпалени. Бяха тези на слабините. Сега са и тези на врата.Не знам какво става.Плача си в момента,страх ме е .И се моля всичко да е наред.Живее ми се.Да!Обичам живота.Хванала съм за него като удавник за сламка.Иска ми се да поживея още и още и още.Май прекалих.Стикскайте палци.Моля!Съжалявам стана май малко тъжно. Кажи та сестра си че живота заслужава да преминеш и през ада. Да си прави изследванията и да гледа напред.Желая и успешно лечение.От цялата си душа и желая вечен ремикс.

Благодаря че се включи.Имах нужда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.