Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Прединови [re: vasilka.1961]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано18.07.16 13:58



Само се отбелязвам,за да вдигна темата нагоре.Ако някой има желание може и да си поговорим.Дано никой няма проблеми, та да няма и нужда от споделяне.Приятна седмица.





Тема За съжалениенови [re: vasilka.1961]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано18.07.16 16:19



много хора имат проблеми, но лекарите ги отчайват, когато им казват, че ракът е нелечим. Така със сигурност им влошават положението вместо да им помагат, но на кой му пука...





Тема Re: За съжалениенови [re: nbb]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано19.07.16 00:06



Ако сам не се вземеш в ръце няма кой да го направи.



Тема Re: За съжалениенови [re: nbb]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.07.16 00:48



Лекарите нямат за цел да отчайват пациентите. Нито да внушават на хората, че ракът е нелечим.

Самата аз съм оперирана от малигнен меланом. През април месец, миналата година. Писала съм веднъж за това в клубовете.

Имам и още едно онкологично заболяване. Както и други болестни състояния, от които са ме спасявали лекари, благодарение на скалпела и бързата хирургична намеса.

Сто пъти досега щях да съм заминала за вечните ловни полета на Винету, ако не бяха хората в бели престилки, спасявали десетки пъти живота ми.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За съжалениенови [re: saksun]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано19.07.16 10:23



Имах предвид да не се предаваш. Ако ти се предадеш и се откажеш да се бориш едва ли някой може да ти помогне .На мен досега никой не ми е казал,че нямам шанс и съм обречена. Това си го мислим ние, когато чуем диагнозата. И аз в началото си мислех същото. След това разбрах,че трябва да продължа да си живея живота пълноценно пък каквото е рекъл Господ. А колкото до лекарите,без тях неможе.Добри,лоши, разчитаме на тях.



Тема Re: За съжалениенови [re: vasilka.1961]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.07.16 11:52



Така е.


Желая на пишещите в клуба никога да не се предават, да са все така борбени и задружни.

Успешен ден! Няма да спамя повече.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано10.08.16 18:01



Здравейте,
Писах в раздумка,но явно никой не ме вижда.Имам молба.Някой може ли да ми препоръча добър онколог в София,специалист по меланома.Необходимо ми е второ мнение/да не кажа първо/.Ще съм благодарна ако някой може да ме насочи.
Благодаря.



Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.16 20:02



Здравей, ето вариант: Екатерина Пейчева, проф.

Специалист по:
Кожни и венерически болести
Практикува в:
СБАЛ по онкология
Началник на Дерматологична клиника в СБАЛ по онкология. Притежава специалности по Дерматология и Венерология, Медицинска радиология и Онкология.

тел.: 02 8076 264, 0888 539341

частен кабинет: 02 989 0973

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.08.16 20:05



И още един:
Антон Стоименов, д-р

Специалист по:
Кожни и венерически болести
Практикува в:
Александровска болница
Множество специализации и професионални курсове в Германия и Австрия в областта на оперативната дерматология, както и оперативното и следоперативното лечение на кожни туморни заболявания,

Контакт: e-mail antonstoimenov@mail.bg

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: МЕЛАНОМ №4нови [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано10.08.16 21:21



Много,много благодаря.Знаех ,че ще можете да ми помогнете.Обичам ви.И ако не съм нахална може ли още един въпрос.Мога ли да си сменя лекуващия лекар.И има ли някаква процедура за това.Още веднъж благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.