Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема МЕЛАНОМ № 3нови  
Авторplamiluch (Нерегистриран)
Публикувано04.05.11 15:33



Това е продължение на темата



Здравейте,

Ние също се борим с коварната болест. Когато имам време (старая се да е по-често), влизам и препрочитам темите тук, опитам се да извлека най-полезната информация, но в един момент се обърквам. Диагнозата ни е малигнен меланом, но за жалост от известно време не мога да отварям създадената тема за меланом 2. В момента положението ни е адски трудно и моля всеки, който има повече информация свързана с болестта, а и с която смята че може да ни бъде полезен да ми пише.Желая здраве от сърце на всички Ви!!!

Редактирано от *jull** на 21.05.11 17:13.



Тема Re: относно меланомнови [re: plamiluch]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.05.11 15:56



Подадох запитване, защо не се отваря темата за Меланом №2 към Дир.бг, нямам отговор за сега.
Ще преименувам тази тема, пишете в нея докато се изясни ситуацията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Меланом № 3нови [re: plamiluch]  
Авторplamiluch (Нерегистриран)
Публикувано04.05.11 20:01



Мерси много Бубе. Дано всички видят временната тема и за почнат да споделят тук!

Редактирано от *jull** на 21.05.11 18:01.



Тема Re: Меланом №2 временна теманови [re: plamiluch]  
Авторniki68 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.11 21:57



Ако искаш допълни лечението с помоща на охлюви. В подкрепа поствам следния линк за човек преборил с тяхна помощ.



Успехи!

Редактирано от Buba67 на 04.05.11 22:42.



Тема Re: Меланом № 3нови [re: plamiluch]  
Авторuвaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.11 23:41



вярно ли е ,че вече има медикамент,който е одобрен за лечение на меланом.и ако е така за кои стадии е показан?

Редактирано от *jull** на 21.05.11 18:01.



Тема Re: Меланом № 3нови [re: uвaнa]  
АвторMeлaнoм (Нерегистриран)
Публикувано05.05.11 07:01



Редактирано от *jull** на 21.05.11 18:02.



Тема Re: Меланом № 3нови [re: Meлaнoм]  
Авторplami (Нерегистриран)
Публикувано05.05.11 11:30



Здравейте. Аз досега не към разбрала да има одобрен медикамент за меланом, пак ще проверя, но ако някой има актуална информация, моля ви, нека пише.
Ивана, ти с такава диагноза ли си? Аз сравнително отскоро препрочитам тази тема, бях изчела всички мнения, но от около 2 седмици вече не можех да я отворя, та се обърках малко в обстановката.
При нас баща ми е с тази диагноза и положението му в момента е критично. След тежка коремна операция - 2 тумора в тънки черва.
Моля ви, пишете каквото знаете и през каквото сте минали.
Желая ви много здраве!



Редактирано от *jull** на 21.05.11 18:07.



Тема Re: относно меланомнови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано08.05.11 10:46



Здравейте на всички.Надявам се сте си прекарали добре уикенда.При нас нещата не стоят точно така, но все се надяваме да има светлинка в тунела.Искам да Ви питам всички, които четете и посещавате клуба, как може в тази временната тема за меланом да добавим и всички останали участници от предишната тема за меланома.Бубе може би ти можеш да ми помогнеш...?Как може да ги информираме и да разберат , че сега трябва да пишат в тази тема?Искам да се свържа "дъждовна 77" и другите потребители, които са писали?!Опитах се , но нещо не мога да се ориентирам в обстановката.Приятен ден на всички!



Тема Re: относно меланомнови [re: plamiluch-204388]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.05.11 10:54



Няма нужда да правиш нищо специално. Ако влизат в клуба и видят темата ще пишат. Продължавай веднъж седмично да питаш и да качваш темата на първа страница. Просто много хора не влизат всеки ден.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: относно меланомнови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано08.05.11 12:06



О.К.,мерси много Бубе, ще следвам препоруките ти ;)Лек и спокоен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.