Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Приятен ден...нови [re: viara6767]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.01.16 13:10



Честит Рожден ден, Вяра! Нека годината ти да е пълна с вълшебство и красота!


Слагам тортичка и винце от твое име:



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Приятен ден...нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.01.16 14:05



Честит рожден ден, Вяра!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Приятен ден...нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано18.01.16 17:19



Мила Вяра ,честит рожден ден!
Бъди здрава ,много обичана и нека предстоящата година бъде изпълнена с красиви мигове !



Тема Re: Приятен ден...нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (новак)
Публикувано18.01.16 22:11



Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания и доброто настроение! Бъдете и вие благословени със здраве, мир и любов!



Тема Re: Приятен ден...нови [re: viara6767]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.01.16 09:32



Добро утро, момичета! Обещават студен ден, така че стойте на топло
или хубаво се обличайте! И непременно нещо загряващо вътрешно...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Приятен ден...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.01.16 09:49



Като гледам какво слънце е грейнало, да помисли човек, че е топло и навън. но като види снега....

му се отщява да излиза. Още няколко месеца ще издържим и после....плажа ни зове.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро...нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано20.01.16 09:26



Добро утро



Редактирано от Buba67 на 20.01.16 09:49.



Тема Re: Добро утро...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.01.16 14:46



Какво става, бе хора? Компютрите ли ви замръзнаха, та не се обаждате?





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.01.16 19:23



Цунки по муцунки!

Добре ми е, не бера студ. Топли ботушки, топла и дълга грейка с качулка, после парно, климатици - екстра ми е, само й се плашех на тази сурова зима.

Само дето маркерът се закотвил малко над 100. Химията продължава, малко като на майтап. Тревожа се само по задължение

Ходя си на работа като пич, с изключение на 4-5 дни след вливка и си ми е добре, на този етап.

Нашите дойдоха при мен след последната вливка, в Пловдив. Лори е много смешна. Цялото и същество говори: "Интрудърите вън!" Сутрин мама стане, първо на Лори измива чинийка и слага ядене, после прави закуска за нас. Обаче това, косматото, не близва, колкото и да е гладна, докато не стана аз - да й сложа АЗ, да я пазя, докато яде, щото шумкането на чехли от интрудъри я тревожи

Тъкмо си отидоха мама и тате, и си дойде Мъжът. Само една нощ насаме имахме с Лори. Отвикнала е от присъствието му. То донякъде и аз, хихи, не мога да спя първата нощ, нещо в мен се вълнува: "МЪЖ ДО МЕН!" Та той заема мястото й до мен на диванот. Отнема й от галенето и играта. Не иска с никой да ме дели, муцунката сладка Ама не разбира, че не може да ми сипе ракийка или да ми подаде дистанционното

Та таканката



Тема Re: Добро утро...нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано20.01.16 20:13



Здравейте ! При мен все едно и също.Проблем ми е вървенето в снега и малките улички не са почистени...но макар и трудно се справям.Чак събота или неделя мисля да сляза до центъра ,а там би трябвало вече да е чисто.
Голям студ няма да има ,опровергали са прогнозата ,така четох. Даже се задавал антициклон.А ,дано.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.