Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.12.13 22:19



Отварям продължението на темата с надеждата, че все по-рядко ще влизаме тук.
Нейният обем се дължи на големия брой съболезнования, а не на факта, че толкова
много хора са загубили борбата с рака.

Назад към



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: *jull**]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано04.01.14 12:49



ЧНГ на всички!Никога не съм искала тази тема на първа страница.На 14.12.2013г. загубихме най-прекрасния баща,след 1год.борба с тази коварна болест.Тя отне всичко от нас,отне от майка ми най-предания и добър спътник в живота,най-любящия татко,който обожаваше дъщерите и внуците си,който до последно се държеше и не искаше да ни остави без своето присъствие.Не знам как се продължава след такава загуба.Знам,че много хора изпитват тази болка,може би трябва време но не мисля,че времето лекува,от ден на ден ни липсва много повече.Искам да изкажа хиляди благодарности на всички в клуба,които винаги бяхте насреща.Продължавам да ви чета,вие станахте част от живота ми и се надявам да има само добри новини през новата година.Бъдете здрави!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.01.14 13:50



Моите най-искрени съболезнования sem77, времето не лекува, но ще се научите да живеете с болката, а духът на баща ти е на по добро място.
Силна прегръдка и честита нова година, сили да продължиш напред, здраве и любов.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: sem77]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.01.14 15:31



И от мен съболезнования, мила!
Нека да е светло на душата му!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: sem77]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано04.01.14 16:34



миличка,знам от ужасния си опит,че никакви думи за съболезнование не помагат.Просто трябва да знаеш,че тук има много хора,които споделят болката ти.Не мога да те успокоя и да ти кажа,кога ще мине...трябва да се учим да живеем с нея.Да загубиш родител е голяма мъка,да загубиш дете-още по-голяма...
Ние сме с теб в мъката ти.
Нека почива в МИР душата на прекрасния ти баща!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: sem77]  
Автор tajnocvetence ()
Публикувано04.01.14 17:34



Моите съболезнования! Знам, че каквото и да ти кажа, болката няма да намалее. Пожелавам сили, на теб и близките ти да продължите напред без твоя татко. Той ще бъде винаги с вас - в сърцата и мислите ви.

А този клуб, той ще остане завинаги част от живота ти. Подкрепата която сме получили тук в най-трудния и объркан момент от живота ни не се забравя.



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: tajnocvetence]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано04.01.14 20:38



Загубих и двамата си родители от рак. Споделям мъката ти...

Дано всички наши любими близки са на по-добро място...



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: Tia maria]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано04.01.14 20:47



Нека почива в мир!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: sem77]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.01.14 23:01



Поклон пред паметта му! Скърбя с теб!



Тема Re: ИЗПОВЕДАЛНЯ - 9нови [re: *jull**]  
Автор ilenkako-188816 (минаващ)
Публикувано10.08.14 20:12



...............и татко почина. Мир на праха му.
Зная, че ще бъде на по-добро място. Там където няма болка...
Благодаря на всички за подкрепата. Бъдете здрави.
Бих помогнала на всеки с каквото мога от знанията предобити през годините.
Амин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.