Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.10.15 19:26



Екна Измаилова :-D

Редовно трябва да й говориш нежно и тя много ще ти се усмихва. Може да си пиете и кафето и питието заедно.

И като заговорихме за питие, познайте пък кой намаза от пелинчето на Мамми и сега си пийва с кеф :-)



Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: Ekna]  
Автор viara6767 (непознат)
Публикувано25.10.15 19:49



Времето пак не ни стигна да се наприказваме, обаче за сметка на това се посмяхме от сърце :)))
Благодаря на всички за прекрасния следобед. Казвала съм го и друг път,но то не е излишно да кажа и сега - чувствам се сред свои като съм с вас!
А на Тиа-Мария благодаря и за бухалчето, което може да е наричала за друг, ама се падна на мен


Взирайки се в камъчето от Кръстова гора /Мамитка подари на всички ни/ наистина виждам кръст, даже и без да се взирам го има и го виждам.
Красчо ни зарадва с добри новини и с широка усмивка
Мравка ни разказа вълнуваща Love story
Жалко, че много от вас бяха възпрепятствани този път, но за следващия да се надяваме, че всички ще са на линия.



Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: viara6767]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.10.15 22:16



Привет и от мен, момичета! Преди малко се прибрах от Пловдив и бързам да благодаря на всички ви за тази прекрасна среща! Страхотно си изкарахме както винаги. Вечерта също си прекарах приятно в Пловдив. Харесва ми този град и това е. Радвам се, че съм част от този клуб. Толкова сте страхотни всички! Един чудесно прекаран уикенд!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: viara6767]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.10.15 00:51



Малка поправка! Мисля, че говориш за совичката, която беше от мен.
Освен ако си получила и бухалче, но за него не отговарям...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано26.10.15 07:43



Прекрасни и слънчеви момичета и техните спътници...това са моите на-верни приятелки и се радвам, че успяхме да се срещнем. Поне този път не изпуснах срещата като в София

Благодаря на Мравка за ароматните пръчици. Аз снощи събрах моите баби и дядо и отпразнувахме по Италиански завръщането от Милано с вкусна лазаня и италианска салата.
Желая ви прекрасна седмица, а пък аз събирам силички за 6-тата вливка в петък! Целувки

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.10.15 07:59



Брей, Екна, на йогешкия клуб да не ви учат да четете мисли?! Точно така си кръстих цветето!


А пелинчето не би могло да попадне в по-добри ръце/чаша/уста. Затова ти гласувахме високата чест.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.10.15 12:50



Да чета, че сте прекапали добре на срещата.То не се и очакваше нещо друго. Съжалявам, че не успях да дойда...но дано не се повтаря вече.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: *jull**]  
Автор viara6767 (непознат)
Публикувано26.10.15 13:25



Хм, аз пък защо разбрах, че е от Тиа-Мария? И тъй като не съм толкова веща в пускането на снимки тук /пробвах се упорито няколко пъти, ама не се получава/, ще ти пусна снимка на ЛС във ФБ, за да се установи какво животно имам и от кого е





Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: viara6767]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.10.15 14:00



Ако говорим за тази малка фигурка долу - да, това е моята совичка.





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: СРЕЩА НА КЛУБА В ПЛОВДИВнови [re: *jull**]  
Автор mravka_21-169437 (бързаща)
Публикувано26.10.15 16:59



Здравейте, мили момичета! Срещата ни с вас беше много приятна и Флорка може само да съжалява, че отсъстваше. Съпругът ми беше изненадан, че не скучаеше в компанията на непознати за него хора. Благодарим на Мамитка и Тиа Мария за подаръците! Щастлива съм, че ви познавам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.