Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА 97нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.08.15 17:35





Предишната Раздумка 96 -

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано12.08.15 18:46



Благдаря Джул за този прекрасен водопад, как ми се иска да се "цопна" в него, така ми е прегряло тялото от температура, че направо "влизам".

На Ефи ще отговаря в нейната тема. Напълно съм съгласна със съветите на Вяра, но много от вас си мислят, че пиша "глупости от скука", не, мили хора, пиша това което лекарите не ви казват и ви убиват с неправилни диагнози и грешно лечение. Това доверие имах и аз, този път извървях и аз, но в крайна сметка се усетих, че това не е правилния път, пътечката е друга, но всеки трябва да извърви своя си път докато достигне до истината. Докато проумее, докато разбере що за лечение има и до къде ще го докара в крайна сметка. Някой хора губят битките, други успяват овреме да се усетят и се спасяват, зависи кой как разбира живота, лечението, методите и им повярва. А вие като "послушни пациенти" им вярвате и ги следвате. Така ще бъде временно докато се усетите и дано не е много късно, че има нещо грешно и че това не е точно така както трябва да бъде, вътрешното ви усещане не се промени и да търсите други методи, натурални и не токсични. И лек път няма. Да, но дали са правилни леченията от канвенционалната медицина и дали сте излекувани хора или се подтискат само симптомите, или просто медицината се мъча да "натъманява" нещата, че да "потулят" проблемите е въпрос, а всеки ще даде неговия отговор когато проумее до къде съвременната медицина помага и колко много вреди. В повечето случаи лечение от конвенционалната медицина - болестите от една стават две, от две стават четири и така... но човек сам допуска това. Конвенционалната медицина е полезна само в спешни случаи и при някой видове операция, ако е животозастрашаваща.

На всички вас пожелавам хубав, спокоен и успешен ден.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 12.08.15 18:50.



Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано12.08.15 18:46



Леле,колко прохладно е тук!





Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.08.15 22:46



Може да бъде и още по-прохладно...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.08.15 13:32



Прекрасен ден и от мен, милички!



Джул, страхотен водопад! А аз утре заминавам на Кръстова гора и Бачковски манастир за три дни. Ще видя пак Родопите, много добре се чувствам там. Приятни почивни дни на всички!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.15 09:14



За тези, които работят, нека се подготвят за почивните дни.
И за другите не е излишно...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано14.08.15 14:08



Ха така!



Тема Re: РАЗДУМКА 97нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.08.15 14:43



Горещооооо, искам вече хлад.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 97 [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.15 15:39



Споко, лятото скоро свършва. Другият начин е поливане с кофа студена вода,
но преди това извикай телевизията и обяви, че го правиш за някаква кауза!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 97 [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано15.08.15 07:36



Добро утро и честит празник на всички, които празнуват днес. Аз навирих главичка след втората вливка и днес съм организирала едно забавление за децата в един много интересен комплекс с приятели и много идеи за забавления, даже видях, че има и езда и пейнтбол. Имаме да наваксваме много от това лято с миличките дечица и се надявам да прекараме чудесно.
Предлагам една италианска почерпка за празнуващите, а иначе това е Комплекса:


Целувки от мен Джулче, забравих да ти пишаа за Cheat day - това е ден от седмицата, когато всичко ти е позволено да хапваш т. е. след дни на ограничения и диети и много спорт хаха


Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.