Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.08.12 23:10



Предишните теми четете тук -

и

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: *jull**]  
Автор poetesata (непознат )
Публикувано23.08.12 15:38



здравейте, търся лек за силна кашлица, вследствие на разсейки в белия дроб от рак на дебелото черво, пихме какви ли не неща, сиропи, чайове, но кашлицата се засилва, отхрачва бели храчки, но тази кашлица изтощава много болния, опитах се да прегледам всички страници в двете теми рак на дебелото черво, но не попадам на нещо за моя съпруг, на 44г, моля ви, ако някой е имал такава кашлица да сподели, какви билки е пил, хапчета, тя е денонощна, благодаря ви предварително



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: poetesata]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.08.12 17:14



Писах ти на лични.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано23.08.12 20:50



Ето нещо от мен, ензима работи, чисти, от личен опит знам че помага, може да спре и развитието на рака, ако това като информация не ти е достатъчно можеш да пишеш за въпроси и контакти до лекаря-натуропат, който отговаря много бързо на всички въпроси, освен това той има лаборатория за този ензим и го продава лично, няма да го намериш никъде другате, а работи. Има доставки до ЕВропа. Ако опишеш накратко какъв е случая може да ти даде друга схема, много по силна от тази която е описал, не се притеснявай аз го пия. От него се минава през лечебни кризи, но това не е проблем.

оригинал



електронен превод,


най-изгодно е последното, защото когато им сериозно заболяване има ударни дози, ще ви трябват големи количества, може да достигне и до двойно и тройно повече от посоченото тук, за всеки човек, за всяко заболяване, за комплексно лекуване е индивидуален подхода на протокола,

ето как се произвежда ензима, чрез ферментация, можеш да си изтеглиш и книжката, безплатна е

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 23.08.12 20:52.



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: *jull**]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано24.08.12 00:33



На баща ми му правиха, преди 6 години, операция за премахване на тумор на дебелото черво. Правиха му и лъчетерапии преди и след операцията и за щастие няма рецидив. Проблемът му е свързан с изхождането. Пробва различни варианти и сега използва листа от сена, пие ги вечер и на сутринта се изхожда за 2-3 часа и след това е сравнително спокоен. За съжаление от няколко месеца се оплаква, че тази схема вече не работи. Т.е. той задържа трудно а сега има дискова херния като съпътстваш проблем и придвижването му е затруднено. Изхожда се често през деня и му е много неудобно да излиза навън и да ходи на някакви места. Аз лично смятам, че листата от Сена не са най- доброто решение и ще съм благодарен на всеки който може да даде някакъв съвет за това как може да се регулира изхождането.



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: ФeниX]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано24.08.12 19:47



имам и аз подобен проблем
след обследвания /ехограф, колоноскопия, скенер/ и консултации с гастроентеролог се установява стеснен отвор на червото в мястото на анастомозата, и , вероятно, нарушени нервни окончания, отговарящи за предвижването на фекалните маси, поради това се получава или събиране на съдържимото и след това безкрайни разходки часове наред за изпразване, или нон-стоп изхождане ...
пробвах с Дюфалак, много видове пробиотици, схема със салофалк, капсули ленено семе, помога ми и бананов сок от Флорина или Куинс /от другите марки сокове ми е зле на панкреаса/ - сега мога да кажа, че съм малко по-добре
на вас препоръчвам консулт с гастроентеролог за изследвания и след това избор на адекватни помощни лекарства или хранителни добавки
Успех!

... butterfly effect ...



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: poetesata]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано26.08.12 11:18



Чувал съм за един шарлатански метод, не знам някой да го е пробвал още. Не знам опасен ли е или не. Не знам и дали работи. За този метод само слухове съм чувал. Примерно австралийските барети са го ползвали и се разправят легенди, че водолазите им са слизали на 2150 метра дълбочина с този метод. Има слух, че е засекретен.
Освен това, ако го опиташ освен, че е на твоя отговорност, сигурно ще се поизхарчиш към 500 лева плюс, ако нямаш за маска и маркуч, но те са евтини, като за кислородните бутилки в болниците за еднократна употреба.
Другото е, че ако тръгнеш да търсиш такива устройства у нас, най-вероятно ще намериш бързо, но ако кажеш за какво са ти, сигурно ще те помислят за ненормална.
Не знам какъв е шанса да му мине кашлицата с този метод, защото няма статистика, а може и да е опасен, просто не знам. Също така не знам какъв е шанса метастазите да изчезнат след време съвсем. Пак няма никаква статистика. Но, ако на твоя отговорност решиш да рискуваш, кажи. Ще ти кажа какво знам съмсем безкористно, без аз да имам някаква полза от това. Ако пък не щеш да рискуваш, значи не аз, а ти се отказваш и това е. Дано да се оправи с нещо доказано и изпробвано. Лично аз просто не знам как да помогна по друг начин, защото кашлицата не е от някакво елементарно възпаление на дихателните пътища, а от метастази.
Не е ли възможна химиотерапия за метастазите в белите дробове ?



Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: Crasiva]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано26.08.12 22:58



Crasiva, изчезни!
престани да дрънчиш глупости като стара тенекия


иди и пиши на воля тук , там ще те разберат

... butterfly effect ...

Тема Re: РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО № 3нови [re: LlDlru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.12 19:31



МЪЖ НА 78 ГОДИНИ СЕ ИЗЛЕКУВА ОТ РАК НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО САМО С ПРОМЯНА В ДИЕТАТА СИ




Mъж на 78 години се излекува от последна степен на рак на дебелото черво, като промени диета си.
ТОЗИ 78 ГОДИШЕН ЧОВЕК ПОБЕДИ НЕЛЕЧИМАТА БОЛЕСТ САМО КАТО СПРЯ ДА СЕ ХРАНИ С МЕСО И МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ, ТОЙ ПРЕМИНА ИЗЦЯЛО САМО НА ПЛОДОВО ЗЕЛЕНЧУКОВА ДИЕТА.


ИЗТОЧНИК НА ИНФОРМАЦИЯТА:
http://www.dailymail.co.uk/

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Помощнови [re: *jull**]  
Автор Биляна (непознат )
Публикувано16.01.13 22:10



Здравейте на всички! Искам да ви помоля за помощ или съвет ще ви бъда много благодарна! Моя близка я оперираха от рак на дебелото черво миналата година февруари месец. Казаха че всичко е минало наред, няма разсейки и засегнати други органи и лимфни възли. Започнахме химио и лъче терапия и при приключването им декември (12 химио и 19 лъче) направихме три Д скенер на които констатираха увеличени лимфни възли. Назначиха и още 6 химио терапии и таргетна терапия. Проблема е че не могат да определят дали увеличените лимфи възли са разсейки или нещо друго. Посъветвахме се с наш близък хирург и той ни насочи към доц.Куртева.
Тук идва и моята молба. Моля ви ако някои може да ми даде контакт на доц.Куртева или ми обясни как можем да се срещнем с нея за консултация. Ние сме от Стара Загора и за съжаление няма как да отидем на място в онкологията в София, за да я потърсим. Ако някой има някакво инфо моля ви отговорете!
Съмненията са за грешно проведена терапия и ни е спешна тази консултация!
Предварително Ви Благодаря! И бъдете много здрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.