Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не така!нови [re: LlDlru]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано17.12.16 16:42



Знам за тамплиерите и Филип Хубави.Те нсистина са забогатели ,,за една нощ " ...

От сутринта чета за 13 и нищо добро не излиза..
Ще ме лишат пак от ТЕЛК ...и тогава отивам право в някоя телевизия.Решила съм го !И ще думам цигански.Не ме интерисува личен живот ,да съдят.



Тема Re: Бясна съмнови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано20.12.16 17:05



Не знам какво ми се случва тия дни, но съм бясна. В неделя се сецнах в кръста вдигайки малкия внук и стана тя каквато стана - адска болка, не мога да ставам и сядам - или в едното положение или в другото. Ужас, много боли. В понеделник - нападна ме грип ли, настинка ли... Кихам, кашлям и ме боли кръста при това. Ужас!
А трябва да съм на работа - налага се. Стоя права, щото като седна и ставам трудно и бавно, с болка. Чувствам се ужасно, изпускам няколко купона, гадно ми е....
Така - оплаках се, ама не минава. Само дето ви натоварих!





Тема Re: Бясна съмнови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано27.12.16 22:16



Не си ни натоварила, помрънчи си на воля! На кой друг да си мрънчиш... то като не може само зъби да се стисщат, ще те заболи и ченето. Помрънчи си, пък ще мине и това! Само се лекувай, все пак!

То напоследък грипът яко се е развилнял. Имам чувството, че от година на година все по-масово се боледува от тези гадинки.

Наливай се с топъл чай, загрявай крака, прави инсталации, много вит. Ц, бъзче, джинджърче, добавки. Кромид в чорапите нощем, чесън, цвекло, цинк и каквото друго си знаеш. Но наистина ще е добре да полежиш малко на топло... тежки са гриповете за работа...

Айде цун-гун, тук поне не е заразно ;)



Тема Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: Ekna]  
Автор Phillip (Балцерович)
Публикувано28.12.16 12:36



Нужно е познаване на особенстите на тази болест, каквото най-често е пропускано от жените.
Преди всичко грипът е острозаразен и се предава от човек на човек. Т.е. да се избягват местата със струпване на хора. Започваме от работата. Да, трябва да се яде нещо, за съжаление и няма как да спрем да ходим на работа, за да не хванем грип. Решението е просто: самостоятелна работна стая и комуникация с колегите по вътрешен телефон, мейл и Скайп.



Другите опасни места са: кина, театри, концерти и ресторанти, както и градският транспорт. Да не се ходи на тях! И специално за жените, да избягват влизането в каквито и да е магазини, особено за дрехи, обувки, чанти и бижутерия. Защото там има допълнителен риск. Грипният вирус се предава несамо по въздуха, но и от пипане и пробване на дрехи или бижута, които преди това са пробвани от вирусоносителка. И представете си тясната пробна, каква концентрация на вируси има в нея!
Опасни са също и козметичните салони, там също се мотаят хора. Значи, за периода от края на септември, до края на май, никакво посещение на подобни места!
Обаче и през лятото не е съвсем безопасно. Чули сте и за щамове, т.нар. "летни грипове". Тук може да се спасите лесно, като не ходите на хотели с "all inclusive", понеже те привличат много хора и не се возите със самолети. Също и търкалянето по нагъчкани плажове е опасно, макар и по-малко.

Спазвайки тия елементарни правила, никакъв грип няма да хванете.

~~~
Тъжен криофил си чака обещания за Коледа сняг…


Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: Phillip]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.12.16 13:34



Няма как да се отървеш от вирус, рече ли да те хване...Аз като работя с много хора и вчера за 3 часа ме хвана разстройство и повръщане, та днес ме оставиха в инфекциозно на системи. Сега чакам да си дам и пръстовия отпечатък, та да ме лекуват. Дано се оправя до Нова година...Помрънках и аз малко, да ми мине.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: mammita63]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано28.12.16 20:55



Чак в болница

Дано поне като си там по-бързо се оправиш, много неприятно...

Моят син вчера му течеше носа, болеше го глава и имаше температура,ама днес е добре. Сега чакаме да мине инкубационния период да разберем дали ще ни се размине на останалите или не.



Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: viara6767]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано29.12.16 11:15



То и аз да помрънкам, като се е почнало с тоя грип. Първо малчо се разболя 2 дена преди Бъдни вечер- повръщане, температура, разстройство, беше страшно на системи с деган и метилпреднизолон и така 4 дена не хапна нищичко. От 27 кг. стана 25 кг. душичката. Сега тъкмо се оправи и мен ме хвана, ама другия грип- направо ми ПИСНА ! Чувствам се пребита като от последната химия с Доцетакса, ама ми тече носа и леко понакашлям. Пия Авирон рапид за грипа и всички останали добавки + фрешове и чай.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: viara6767]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано29.12.16 14:32



Вяра, в болница съм, защото за една нощ се обезводних. Вече втори ден съм на системи, а още не ми минава. Днес ще ми вливат два пъти. За няколко часа ме тръшна. Дано по-скоро се махнат тези вируси...На всички, които са болни бързо оздравяване!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.12.16 18:07



БОЖЕЕЕЕ,ТО ПОЛОВИНАТА КЛУБ БОЛЕН А АЗ СИ МИСЛЯ,ЧЕ СЪМ САМО АЗ. НЯКОЛКО ДЕНА СЛЕД ВНУКА И МЕН МЕ ХВАНА,НО ВЗЕХ ДРАКОНОВСКИ МЕРКИ ОТ НАРОДНАТА МЕДИЦИНА И ЛЕКО СЕ РАЗМИНАХ С ТЕМПЕРАТУРА ДО 38.НО НОСА МИ ТЕЧЕШЕ КАТО ЧЕШМА СЕГА ЦЕЛИЯ Е В РАНИ И СЕ МАЖА С МЕХЛЕМИ.ИНАЧЕ НЯМАХ РАЗСТТРОЙСТВА И ПИЕХ И ПИЯ МНОГО ТЕЧНОСТИ И СПЯ С КРОМИД ЧОРАПИТЕ - ПОМАГА И ЯМ ПЕКАН КРОМИД . НО СЕГА ВСИЧКО ОТ НОСА СЛЕЗНА НАДОЛУ И МЕ ПОЧНА КАШЛИЦА УЖАС. НО И НЕЯ УТРЕ ЩЕ Я ОПРАВЯ КАТО СИ КУПЯ КОДЕИНУМ САМО ТОЙ МИ ПОМАГА ПРИ ТАКАВА КАШЛИЦА.АБЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИМ ДО НОВА ГОДИНА НИЕ СМЕ ГЕРОЙ МОМИЧЕТА.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: kras4o_k]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано29.12.16 20:41



Красчо, важното е че детето се е оправило без усложнения. Децата бързо свалят килограми, но после бързо ги и възстановяват. Не се тревожи за това.
А ти дано се оправиш бързо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.