Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.16 10:52



Я СЕ СТЕГНИ ДА НЕ ТЕ СРИТАМ ПО ЗАДНИКА ИМАЛА НЕЩО.... ИМАШ БРЪМБАРИ В ГЛАВАТА...НИЩО ТИ НЯМА И СЛЕД ПРЕГЛЕДА ДА ПИШЕШ ЯСНО?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Не така!нови [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано10.12.16 11:06



а това "я се стегни" - не работи, абсолютно радикално противоположен ефект се получава
и мен ме полазиха едни бръмбари- в пон-к ЯМР на главата, и как да се стегна повече, и без това съм на един дебел възел, дебел защото пак почнах да дебелея


не съм нито оптимист, нито негативист, а просто реалист

ТияМария, а черния хумор помага повече - ЗАЩО ЛИ ТРЯБВА ДА МИ Е ЛЕСНО, КАТО МОЖЕ И ДА МИ Е ТРУДНО



Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.12.16 14:41



Тиа, я не мисли глупости! И аз имам притеснения понякога, но се старая да не мисля много, иначе боли глава...от много мислене. Стягай се, че трябва напролет да пием пелиново вино...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Не така!нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано10.12.16 22:09



Оф ,бяло течение имам ,е и гъбички може да са и друго може да е.Появи се преди 6 години,без причина.Все чаках да мине ,опитах някои неща ,но не много усърдно....Каквото - такова.
Чр кой се е отпуснал?Просто споделям Жив човек съм ,безпокоя се ,не особено де .
На преглед ще ходя след НГ.
Дс не беше тоя ТЕЛК ,нямаше и да стъпя ,ей така щях да си живея.
Все ми е тая ...е,почти



Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано11.12.16 20:59



За черния хумор съм ,Лиди ! Мисля си ако има нещо ,кръвопийците от Топлофикация няма да видят и стотинка .Въпреки ,че адвокатката успя да намали дълга ми от 3000 на 600 и това ми свиди да дам на монополиста!
Лиди и ти да пишеш за ЯМР -то



Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.12.16 19:06



НАВРЕМЕТО ИМАХ НЕЩО ПОДОБНО И ЕДНА АКУШЕРКА МИ КАЗА - ВЗЕМИ И СЕ НАМАЖИ ХУБАВО ОТВЪТРЕ И ОТВЪН С ХУБАВА ЧИСТА МЕД.ЩЕ ТИ УНИЩОЖИ ВСЯКАКВИ ГЪБИЧКИ И ТЕЧЕНИЕ.НАПРАВИХ ГО И ОТ ТОГАВА ТАКОВА ЧУДО НЕ МИ СЕ Е ПОЯВЯВАЛО.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Не така!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано13.12.16 06:47



Гъбички се получават от лъчето.Почти веднага след облъчването ги получих ,махнах ги тогава ,но сега знам ли....Ще каже лекарят ,а аз ще проверя и ще реша как да се лекувам.Благодаря за рецептата Фло !



Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано13.12.16 18:07



отчет за ЯМР-то: гадинката /микроаденом на хипофизата/ малко е пораснала, но е в границите на приемливо положение, не са засегнати зрителните нерви
другите полезните мозъчните гънки са си на мястото





Тема Re: Не така!нови [re: LlDlru]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано17.12.16 09:49



Е ,Лиди не е добра новина ,но не е и лоша.

Хайде познайте от всички еъьможни дати коя ми се падна за ТЕЛК .Петък ,13 ....
Как да я променя ? Нямам уважителна причина ..
То не стига ,че съм лишена неоравомерно ,не стига че едва успях ,по силата на стечение на обстоятелствата и пръснах пари по лекари...



Тема Re: Не така!нови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано17.12.16 12:27



хич не е лоша дата, а лошата дата е била на 13октомври петък за тамплиерите, и то е било защото кралят и сие придворни са завидяли на богатството на ордена на тамплиерите, всичко друго е безоснователно суеверие
а пък за мен датата 13-ти е чудесен ден - на тази дата се появил нашият първенец






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.