Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: flora bg]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано29.12.16 20:53



Фло, Мамита дано сте по-добре с всеки изминал час. Какъв е този грип тази година, много тежък!!!
И аз мисля като Мамита, че хване ли те веднъж вируса - нищо не помага, просто трябва да се изхвърли от тялото по-бързо, но преди това си минаваш през всичките етапи, уви...



Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: viara6767]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.12.16 11:11



ТАКА Е СКЪПА,ТАКА Е, НО НАС В КЛУБА НЕ НИ ПЛАШАТ НЯКАКВИ СИ ВИРУСИ, КАТО ИМ ТЕГЛИМ ПО ЕДНА ПЛОВДИВСКА МАЙНА И ДА ВИДИШ КАК БЪРЗО ИЗЧЕЗВАТ.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.01.17 12:58



Много оригинални насоки ни е дал Фил, но май малко се е поизхабил напразно

Особено с онова с магазините

Да ви кажа и мен не ме е подминало, но като слушам и чета, май малко по-леко ги карам... Само дето от един месец вечно съм на ръба... Два - три дни всичко е ОК, после започвам да усещам симптоми - я гърло, я кашлицата се задълбочи, или пък тръпки усещам.

Плаша се като чета и слушам... Като имате в предвид, че през офиса минават на ден между 200 и 400 човека, които кашлят, кихат + колегите, които се редуват с хреми, болки в гърлото и други. Май ще трябва да слагам маската!

Иначе и аз непрекъснато гъча нещо подкрепящо. Чайове, джинджъри, инхалации с лайка и сода, какво ли не... Красчо ми каза за Авирон Рапида и аз също си го взех. И още едно за дихателната система Респи гард. Лошото е, че съдържа коластра, ама късно видях. То се пие на месец по 10 дни. Ще си я пийна тази опаковка, пък после ще видим, ще избирам по-малкото зло, че коластрата си съдържа растежни фактори ...

Витамин Ц също взех да пия. По принцип години наред се въздържам от вит. Ц на хапчета, гледах с лимонов фреш да го заместя, но сега не може да се рискува.

Може само на мен да ми се струва така, но май по-тежко не е било. Масово приятели, колеги и кой ли не се тръшна.

При мен, изтърва ли с милимунда положението, веднага слиза надолу кашлицата, и има голям риск накрая да стигна до антибиотик.

Тази година, за сега, не съм стигала до там, дано да не стигам.

От 3-ти тръгвам и на фитнес, защото много време нищо не съм спортувала, а това също отслабва съпротивителните сили на организма, по-точно обратното - спортуването вдига имунитета и съпротивителните сили.

Фитнесът е хубав, няма много хора, надявам се да не закача и от там нещо, но този риск нищо не е пред служебния. Ще го съчетая и с диетичен режим, който ще ми изготвят там. Той няма да е с цел толкова отслабване, колкото комплексно тонизиране на организма.

Пазете се, колкото е възможно, мили мои!



Тема Re: Нема страшно! Профилактика на грипа.нови [re: Ekna]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано03.01.17 15:53



Мъжът ми вчера се тръшна болен от грипа. Така и не разбрахме откъде и как го пипна...Днес цял ден си стоим вкъщи, а имахме толкова неща да свършим в този първи работен ден, надявам се утре да е по-добре. Болки в междуребрията, болки в гърлото, главоболие и не много висока температур- това са му оплакванията. Пие терафлу и тайлол хот, те го вдигат за няколко часа и после пак същото. Разбира се пие много чай с джинджифил, яде чесън.

Екна, дано не се разболееш, дано! Аз в офиса пипам само една химикалка, която не давам на никой друг да се докосва до нея. Ползвам от геловете за дизенфекция на ръцете, след като някой много е искал да се ръкува с мен. И пак няма гаранция, ама все пак... Маската също е вариант и не виждам нищо странно да я ползваш, ама трябва да я сменяш на определен период, защото като се навлажни пропуска вирусите.

Хайде дано друг не се разпише в тази тема с този грип.



Тема Чашата е полупълна, Екне!нови [re: Ekna]  
Автор Phillip (Уеренс)
Публикувано04.01.17 08:54



Екна> ... през офиса минават на ден между 200 и 400 човека

Това да се чува, значи клиенти. А представи си никой не минава! Тогава пък ще има опъване на каиш.



~~~


Тема Re: Чашата е полупълна, Екне!нови [re: Phillip]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.01.17 20:16



Той каиша си е по презумция опънат

Нали затова е каиш. Пък и зависи какви са клиентите, но това вече са подробности хихи



Тема Чашата ми прелянови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано31.01.17 22:10



Ами давам направо. Докато си правихме някои планове с Вики, след радостта от хубавите резултати, се обади класната на големия ми син. Госпожата по немски му била ядосана и му писала 2 двойки в петък и вчера и не искала да го изпитва да си ги поправя, а той твърди, че не му давала шанс... Веднага скочихме и отидохме до Английската, за да разговаряме с нея. Каза ми неща, които вече знам, но не мога да се справя. Просто трябва да се учи и подготвя.
Той беше изключително умно и трудолюбиво дете, постигна страхотен успех на матурите /класира се в челната десятка от цяла Пловдивска област от близо 5000 деца/ и всичко постигаше с лекота.

Много се разстроих.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Чашата ми прелянови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.01.17 22:18



Според мен това е от пубертета миличка. Незнам защо но днешните пубери го карат много тежко това състояние. Аз бях стигнала до психолог за внука. Но сега вече излизаме от този период и се диша по-леко.Но сега еу друг проблема - момичета,купони,дискотеки,закъснявания,спане у приятели - и пак да го мисля,притеснения. Радвам се,че поне на училище ходи,че и такива деца има ,които не ходят. Това е днешните деца много се влияят от средата си и много са объркани.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Чашата ми прелянови [re: kras4o_k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.02.17 11:36



Няма място за разстройване Краси.


Нормални неща за пубертета, ще му трябва мотивация. Ще се справите, всички деца минават през периода, а родителите се учим с много обич и подкрепа да ги насочваме в правилната посока. Поговорете, ако трябва свържете успеха с придобивка /без РС игри или друго/. Хормоните така бушуват, че това не са нашите деца.
Радвай се на добрите резултати от излседванията! Силна прегръдка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Чашата ми прелянови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.02.17 13:20



Най-малко аз мога да давам съвети за такива неща, но ми се иска да се поуспокоиш, Красинко. Той може да е голям вече, но е още дете... все ще има за нещо да те ядосва, но от теб зависи да се овладееш, в името на доброто на всички ви.

Ще продължите да говорите, по мъжки, по майчински и всякак; да мотивираш - с морковче, с тояжка, по всякакъв начин, пък някои избори ще си зависят и от него вече...

Знам, че отстрани е лесно да се говори, но поне опитай да се овладееш, важно е! Дишай дълбоко и дай от себе си максимума за да подходиш хладнокръвно и спокойно...

Обичам ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.