Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.15 19:20



Джул, навремето майка ми печеше пилета в амбалажен плик, имаше тогава такива, едни кафяви и ставаха много хубави.А на обикновен вестник сме си пекли яйца, но на печка на дърва. Ставаха страхотни, но много пушеше. Някога всичко беше вкусно, особено когато го правеше баба. Ех, спомени!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.15 23:34



Знам за вестника, но на кого ли му е минавало през ума, че печатарското мастило не се яде?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано03.09.15 23:52



Ами Мамитке, ти напоследък забравяш да слагаш кафета, чай, да се стегнеш и стига си ходила насам-натам по чукарите, а когато "отсъстваш от клубчето" си "назначи" заместници, лятото свърши и си влизай в "задълженията" плииииииизззззззз. Отпуски до нова година - йок.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано04.09.15 00:01



Хммммммммммммм, аз ли нещо съм кьорава или съм сънувала тази нощ, нещо ми се губи, мъти в главата, че май Лиди беше пуснала съобщение, снимка, сега не ги виждам, вярно ли е, не е ли, да си изясним нещата, че иначе лошо ми се пише.

Ставаше въпрос за глутена. Благодарение на нея, на нейните съвети аз не съм близвала нищо с глутен има-няма 3 години, благодарности Лиди, и така хормоните на щитовидната жлеза почнаха да слизат надолу, почти в норма са.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор EFO75 ()
Публикувано04.09.15 06:36



Добро утро


Хубав слънчев ден на всички......
Хайде на кафе и чай..../сложете че още съм с тел.интернет.домшния комп не работи/



Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано04.09.15 10:41



вярно е, Кали, имаше за малко, но изтрих поста ми, помислих, че някои могат да се подразнят от моите хвалби, знам, че може да има хора, които са в трудно положение и не могат да си позволят дори да излезат навън, спомням си моето, както и не всички са в състояние да се порадват на радостите на другите, нито имат финансови възможности за това...
та по тази причина изтрих всичко, оставам с добри пожелания за всички, и
НЕВЪЗМОЖНОТО Е ВЪЗМОЖНО


извинявайте



Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.09.15 10:43



Здравейте и от мен. Така сложих да се пече пилето с ориз/щото Кали каза,че е хубаво да ядем ориз

/,включих пералнята и съм готова пред компото.Ами Джул хубаво намокрям отвътре и отвън кесийката от пуканки с олио.Слагам месцето вътре подгъвам да няма въздухкесийката и я слагам в тавичката.Слагам водица и във фурната.Отвреме навреме с лъжица поливам кесийката.Ами на средна температура 180 градуса.А времето зависи от месото.Пилешкото става много бързо,но телешко и свинско иска доста време. Това е.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте сладурани...нови [re: LlDlru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.09.15 10:47



Ооооо, лиди я да пуснеш снимките аз не съм ги видяла. Никой няма да се подразни, какви ги говориш. Е не сме всички с еднакви възможности,но това не значи,че нямаме добро сърце да се порадваме на тези,които могат.нали знаеш хубаво е да си хапнеш кебапче но и само да вдишнеш миризмата му пак е нещо.И се сещам за филма, в който Чарли Чаплин се наяде от парата на сучуджетата защото наямаше пари - споняте ли си този филм а?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте сладурани... [re: kaloyana_-177704]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.09.15 11:39



Кали, свърших с ходенето по чукарите, но се отдадох на зимнина. От утре ще дойде и внучката и ще се занимавам и с нея. Така, че като приключа с разни задължения ще вляза в ритъм. И сега не ви забравям...
Желая ви прекрасен ден! Обичам ви!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте сладурани... [re: mammita63]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.09.15 11:50



Вече е късно за кафе, но ще ви сервирам обяда. Да ви е сладко!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.