Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано21.03.16 20:01



Не ме разбирайте грешно, нямам нищо против всеки да се лекува както си прецени, аз искам само да кажа, че съвременната медицина не лекува рака, а го подтиска и прави бизнес. Натуропатите, правилните натуропати, че и при тях има много мушенници, хора които разбират и знаят как да се справят със всяко заболяване са малко и трябва да ги ценим. Много на достъпен, на човешки език д-р Морс обеснява всичко, и сега докато аз ви пиша пусна поредното си видео с тема ДЕТОКСИКАЦИЯ, НАДБЪБРЕЧНИ ЖЛЕЗИ, МЕТАСТАЗИ ПРИ РАК НА ГЪРДАТА. Ето за всички, не съм го гледала, защото е качено само преди 8 минути. [urlhttps://www.youtube.com/watch?v=J_kiDGfcv7I][/url] Така.

Парите. Парите си заслужвава човек да ги даде. За мен месечно лечението е около 700 долара, но това е защото съм с повече от 150 паунда като тегло, а дозите се определят от килограмите на човек. Това е само за течната форма. При мен беше пипета и половина, в някой моменти и две пипети, което оскъпяваше лечението. Но нормално е около 500 долара. От април месец вече съм и аз със една пипета. Всеки месец е различен протокола, но той се дава за два месеца напред, после кратко интервю от 30минути което е 40 долара и винаги повече слушаш и отговаряш на въпросите, накрая питаш и ти отговарят. Хубаво е да се прави запис на всичко, после се прослушва отново ако нещо човек забрави. Също при мен се изписват и витамини на билкова основа, В12, В6 още също и минерали и аз пия висока доза, това не е евтино, но в следващите месеци вече ги нямам. Витамините и минералите от билките са заедно на капсули и са освен витамини и за енергия. Понякога капсулите за бъбреците и лимфата ги увеличаваме защото показвам задържане на токсини, всичко това е процеса на лечението. Също пия течна форма билкова за лимфните възли. Лимфата е едно, лимфните възли е друго. Има и чай сухо вещество които го приготвям аз, вода дестилирана и билка, варят се точно 7 минути, това е условието и се прецежда веднага. Този чай става за пиене, за кризми, за компреси, за гаргари, за инхалация, за всичко и така се казва, чай за всичко. Той много помага при възпаления, например на лигавиците, на стомашните възпаления, на носа,.... Също един път на ден се взима, на кой както му е удобно и билки на прах, казват се метлата, със смути, със нектар от ябълка органичен, аз го пия със смути от портокал. Тази метла има свойството да разгражда налепите по храносмилателната система от глутен, от слуз. Също бута бързо през червата храната и не дава възможност токсините да влязат в кръвообръщението. Когато се взима се казва, че може да не се прави клизма, това я замества изцяло. Но ако се налага всеки може да си прави клизма с кафе, това помага на черния дроб за изчистването му.

Морс също казва, че всеки човек наследява болестите на родителите си, най ваче на майката. Майката е тази която дава на детето болестите и ако тя е болна, или има болести носени от нейните родители, или самата тя е придобила болести от неразумен начин на живот - пиене, пушене, наркотици, хормонеста храна, неспазване на пости, непрочистено тяло, недетоксикирано тяло - тя, майката несъзнателно предава болестите на собственото си дете. За това той препоръчва да се направи мощна детоксикацията на двойката преди да решат да си раждат дете. Така порочния кръг на наследствени заболявания се спира. Храната е от особено значение за болестите. Особенно сега в индустриялния век където всичко се тори с химикали, водата е замърсена с химикали, въздуха е замърсен с химикали, храната е хормонеста и той казва, че човешкото тяло не е пригодено да яде месо и да яде мляко. Месото е вредно защото киселина, а да не говорим, че е с хормони и антибиотици и когато престои повече от 3 часа в тялото, обикновено минава през червата за 10-12 часа че и повече, тогава .... Млякото - то е храна за телетата, за бебетата на животните, кравата има 4 стомаха, преживя, връща, от един стомах в друг, млякото е хормонесто, пълно със слуз, това не е храна за човека. Предишните поколения са спазвали строги пости и не са яли нищо животинско 200 дни в годината, това е повече от половината година - нито месо, нито мляко, нито яйца, и постите са предпазвали хората от болести. Сега в съвремието всички ядат, пият, тъпчат тялото с отрови и накрая - ето болести. Цивилизацията ни убива. Религията е била част от здравословния начин на живот на хората. За това са били и дълголетници. А пък ГМО пшеницата която прави възпаления в червата, буквално ги прошнорова като иглични, и се чудим защо сме болни, ами защото в червата имаме около 500 лимфни възела които немогат да си вършат работата от възпаления, от натрупан глутен, от слуз. До тях нищо не стига, защото има покритие от гнилости и паразити. Та не случайно се казва, че болестите тръгват от червата. ПРОДЪЛЖАВА след малко

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано21.03.16 20:04





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано21.03.16 20:50



Лечението продължава колкото е необходимо, няма време, няма срокове. Има хора с леки заболявания се оправят за 3-4 месеца, но има и хора които се лекуват с години, аз знам, че при мен нещата ще бъдат дълги, виждам, че бавно се движат и знам, че им трябва време. Аз не бързам и не притискам никой да ме форсира. Но постигнатото до сега не е малко. Аз съм доволна. Но докато изчистя тази киселина минавам през много тежки кризи. Това е най-големия ми проблем сега, болката. Поняга изглеждам все едно преса е минала през мен, мачка ме. В такива моменти подкрепата е много важна, помощта на близките... Търпението му е майката и ината да се справя със събственото си невежество и доверието което имах към лекарите, а те ме тъпчеха с химия и антибиотици и всичките им диагнози са грешни, и грешно лечение и сега като ходим при фамилния доктор той си пие хапчетата за кръвно, а ние се смеем, ама как да му кажем, че кръвното му е продукт на слаби надбъбречни жлези, това е една от причините, но нека си пие химията, това е подтискане, ама той сам си го прави. Така лекува и хората, така е правил и с нас, ама до тук, сега се чуди защо имаме такива хубави резултати, какво правим, а ние се усмихваме и казваме, ами сменихме си мисленето, сменихме си храната, живеем здравословно, то много общи приказки, всъщност нищо не казваме, игра на думи. Навсякъде минаваме с едни и същи номера. И вървят. Ами вече почнахме да разпознаваме и ние симптомите, болестите, да разчитаме ирисите на очите, то човек като се учи, като чете и като започне да тълкува, подразбира нещата, та не случайно д-р Морс казва, че за болестите трябва разбиране, след това е лесно лечението, но първо да ги разбереш, да ги разчетеш... Сега като стана въпрос за кръвното да донапиша. Ниското кръвно и високото кръвно са едни от показателите за слаби надбъбречни жлези. Не се притеснявайте 70% от човечеството е с такъв проблем. Хората ядат много готвена храна, много химия в продуктите, много преяждане, препиване, и много рафинирана захар всеки божи ден. Това трябва да се промени. Не го ли промениш, съсипваш здравето си. Докато не стане кръвно налягане 120-80 лечението прадължава. А какво правят лекарите от конвенционалната медицина - ами тъпчат хората с химия да подтискат кръвното и да съсипят и без това слабите надбъбречни жлези. А моето кръвно го "поправихме" само с жлезите за надбъбреци. И билки за бъбреците.

В предишни видеота Морс каза, че вит.Д трябва да се приема само чрез слънцето и то 15-30 минути на ден напълно достатъчно. Хората обаче имат ниски стойности, независимо,че имат повече часове. Защо. Защото лимфната система е задръстена, неработеща. Когато тя се прочисти витамина се усвоява по природен начин. И е напълно достатъчен за тялото. Та така.

Да не се чудим сега защо децата се раждат болни и с много болести, защо още в крехка възраст развиват много тежки заболявания, защо младежи се разболяват от рак още неживяли живота си, защо има толкова много диабет, автоимунни заболявания, МС, всичко това се лекува, но когато родители са с много киселина те предават много болести на децата си несъзнателно, после самите деца от малки ядат много готвена храна, сладки работи, хормонести меса, токсични зеленчуци, хората нямат здравна култура и правилен начин на хранене. Човека е продояд, той по природа трябва да се храни с плодове и малко зеленчуци, малко ядки и само 20% посна готвена храна. Това е положението, не е за вярване, но е истина. И болестите нападат хората, защото хората нямат разбиране за здравословен начин на живот. Здравословно, ето как разбират хората нещата - да си купиш домашно месо, домашно мляко, домашно сирене, домашни яйца.... а да не ги ядеш, защото са вредни за тялото. Прекалено многото протеини, и то животински правят рак. Протеини само от зеленчуците, те са напълно достатъчни и са на растителна основа. Това са правилните протеини за човешкото тяло и са напълно достатъчни, те се усвояват напълно. Много трябва да се пише, но по-добре е да се чете, да се гледат видеотата...



Мисля, че отговорих на въпросите ти Джул, ако нещо съм забравила, питай пак.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.03.16 23:20



Благодаря, мила, аз лично нямам въпроси.
Исках по-скоро другите да бъдат информиране.
Още веднъж благодаря за подробното описание!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Споделено с... тебнови [re: *jull**]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано22.03.16 01:21



Джул, аз наистина храня най-добри чувства към всички във форума, но срещам голямо неразбиране за другата медицина - натуралната. Но не тази от "една жена казала", разни "лечителки", и тем подобни. Това което аз пиша и казвам е много сериозно лечение, доколкото знам няма лекар-натуропат в България който да лекува успешно рака, и да прилага тъкан от жлези. А много искам да покажа на хората, че има и друг път освен конвенционалната медицина. Сега може човек да се лекува и по скайп, да си получава потокола по мейл, да си купува продуктите по сайтовете, всичко е направено да се обслужват хората по цял свят, на всички континенти по бърз и лесен начин. Но хората се страхуват да се откъснат и да променят мисленето си, просто така са устроени, да вярват в конвенционалната медицина и сляпо да я следват, дори и да ги убива, дори и да виждаме ясно, че онкологията е назад, в тази част на медицината няма напредък, не лекува, тя само задържа за кратко болестта,.... че нищо ново не се предлага. Остарели методи, закостеняла работа. И хората не четат, не се интерисуват. Едни и същи отрови, различни имена, сега понеже е модерно сложиха и имунотерапия, която е също химиотерапия и .... Ужасно нещо е вярата на хората и лъжата на медицината. Всички в крайна сметка се усещат и разбират, но късно, толкова късно, че нищо повече никой неможе да направи. И загубихме толкова хора от клубчето и все с лечение с химиотерапия. И наистина ли никой не си зададе въпроса, защо се случва това въпреки лечението. Защо има толкова заблудени хора и така с лекота си подаряват живота. А лъжата с ваксините - там пък е друго. Никакви ваксини няма да помогнат за лечението на рака, имунната система сама се изправя когато изчистиш лимфата и ендокринната система се балансира. Как върху едно отровено тяло с токсини ще оправяш имунитета - никак, изчисти тялото, имунитета сам ще се създаде. Колко много хора си правят парите от наивността на хората. И всички искат да лекуват чрез подтискане. И никой не иска да разбере, че болестта се лекува след като премахнеш токсините, причините, това което я е причинило. Много е просто за разбиране. Това са клетки които са болни, но те могат да оздравеят при правилна терапия. Натуралната терапия помага за изчистването и още - помага на тялото само да се възстанови с билки, билкови комбинации, тъкан от жлези, сурова храна. Много жалко е всичко това което правят лекарите, защо лъжат хората и им взимат парите, надеждата, че и живота.

Аз не съм от хората които умеят да заблуждават, да лъжат. Нали толкова години тук се стремим да не казваме истината, да завоалираме нещата, да не говорим открито за нея, щото хората да имат "позитивно мислене" и да не им пречим на терапията, да се "слагаме" тук и там, за да се харесаме, да сме добри, че да ни обичат, а аз не искам да съм добра, искам да съм истинска и откровена. Или да мълчим, защото незнаем какво да кажем и как и ако кажем нещо колко лъжи ще има в думите. Особенно когато изказваме съболезнования...Защо оставихме човека да го натъпчат с химия, нали щеше да помага, а защо не помогна, защо... Защо всички мълчахме, защо не го спряхме, защо... На всички вече е ясно, че в медицината има много грешки и много лъжи. За мен няма благородна лъжа, лъжата си е лъжа и точка. Не искам хората да влизат в статистиките на медицината. Немога да бъда и лицемерна. Рака е сериозна болест и човек трябва да се изправи срещу нея с ясното съзнание, че трябва да я победи. И бия камбаната на приятелите си да се отърсят от този сън и тази заблуда и да отворят съзнанието си. Немога да подкрепям и хора които се самоубиват с химиотерапия. Нещо ме стяга в гърлото и немога да напиша и една подкрепяща дума, една добра дума, немога да ги бутам в бездната, това са хора които могат да си спасят живота, но немогат да пречупят мисленето си. Страха ги е сковал. Страха е болест. Така е. Аз мога да давам много инфо, мога да помагам по много начини, но немога насила никого да накарам да повярва. Болезнено откровен човек съм. Извинявам се ако някого съм обидила, не това е целта ми.

Сигурна съм, че много от клубарките са се замисляли за истината в собственото си лечение, мислили са, тълкували са, преценявали са, но са се поддали на терапията под давлението на близки, приятели, роднини, а не са се вслушали в собствения си глас, в интуицията си.


Искам да сте живи. Искам да сте здрави. Бог да ви пази.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.03.16 07:39



Калояна, този разговор сме водили неведнъж. Тук даваме информация, за да може всеки да получи полезното за себе си. Решението е лично, така че не бива никого да укоряваме, нито да убеждаваме. Ти си поела твърдо по алтернативния път и аз ти благодаря, че го споделяш. Желая здраве на цялото ти семейство, а най-силният аргумент остава крайният резултат.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Споделено с... тебнови [re: *jull**]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано22.03.16 18:36



Ето какво правят хората когато се борят с рака

Яна Тодорова

"За страха или ужаса от онкодиагнозата!
Не познавам личност, която да не се страхува от рака!
Здравите нима не се страхуват?
Или само онкоболните ли се страхуват?
А бившите онкоболни? Та кой е казал, че ракът не рецидивира?
Страхът може ли да бъде мотив, да искаш да знаеш все по-вече и повече за причините и за лечението?
И днес чета подобна литература!
Дори ходя на форуми, конференции, симпозиоми, щом чуя от медиите! И дали ще е само на БГниво, или Европейско или световно ниво!- Така е!
Или какво не знам? - Имала си време за губене, отишла си! Имала си пари за харчене, похарчила си ги!
Така е! Намирам Ценно време, харча много Ценни пари и за литература, за билети, за влакове и автобуси и хотели дори!
А защо същите тези критикари от реалността, после ме питат какво да правят?"

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Споделено с... тебнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.03.16 21:36



Така е, Калояна. Това е проблем и той проличава в Клуба. Повечето хора искат да получат съвет,
да прочетат рецепта, да намерят координати и пр., но не пишат, не споделят, не дават информация.
Клубът се крепи на няколко души. Да видим докога.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Споделено с... тебнови [re: *jull**]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано22.03.16 23:38



Ще оцелее клубчето, ти полагаш много усилия да го държиш "живо". Лично аз предпочитам да чета и практикувам неща които ще са ми полезни и здравословни. За какво да хабя енергия да пиша и да копирам статии, то който се интерисува търси и чете. И другите правят така ама не споделят. Стоят в "дупката" на тъмно.Аз много аудио книги "чета" и си шетъм.

Аз много промених себе си, мисленето си, енергията си, харесвам и общувам с хора които търсят и вярват в алтернативите, това помага много и на мен и на тях, а това ми липса в нашия клуб, немога само аз да пиша и да се чувствам като на самотен остров. За химия не ми се чете, не ме интерисува, тя само дертове прави и нищо добро на тялото. Съчувствам на хората, сигурно им е много трудно, но те са си избрали този път. Немога да застана на пътя на никого и да променя разбиранията му, но мога да покажа, че има и друг път за лечение. Яд ме е, че всички тук са хубави хора, а вярват в нещо което не е истина. И наистина ли вярват безрезервно. Чудя се. Толкова много хора загубихме, защо вървят по тяхните стъпки, ей това немога да разбера, хич ли пък.... Но това е тяхния живот. Махам с ръка и затварям форума. За това си активирах и забравения ми ФБ. И хобитата. За мен е интересно. Общувам с хора които са много будни, не са затиснати и да "орат" на едно място и да чакат някой да им помогне, а действат, и това ми харесва, хората вървят с големи крачки напред, не робуват на стари разбирания, "отворени са", и това ме кара да се чувствам добре.

Сега да споделя, че правя подготовка за утре, нали е пълнолуние за чистене на черния дроб, жлъчката. То аз съм си на цитруси постоянно, но днес прибавих и сок от ябълка и в него слагам по 45 капки от

Това го препоръчва д-р Морс защото фосфууд размеква холестеролените образувания в жлъчката и черния дроб и леко се изхвърлят. То аз нямам какво вече да изхвърлям, но профилактика. При детоксикацията се помага на черния дроб, че той ми е лабораторията на кръвта. Два пъти на ден се слагат по 45 капки в сок от прясно изцеден сок от ябълка. На пълнолунието се прави загрявка на черния дроб и се пие сок от лимон със зехтин, или каквото и да било олио, аз пия със олио от орех, може и със олио от ленено семе, конопено олио, но ако почне да му става лошо на човек, се пие отново сок от ябълка, но без капките. Сока от ябълката е много полезен в такива моменти. И клизма с кафе, че и на другия ден. Никаква английска сол. И пак цитруси. И билки... и така....

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Нов дързък начин за финансиране нанови [re: kaloyana1777O4]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано29.03.16 20:21



Нов дързък начин за финансиране на научните изследвания на лекарствата




Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.