Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: anetoh]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.08.15 18:58



Още малко изкушения за cheat day




Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Добро утро!нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.08.15 22:37



И какъв е точно този ден?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.08.15 10:01



аз и Тони чакаме ,майка й да замине в командировка ,за да го ударим на живот.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.08.15 10:11





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.08.15 10:20



Я кажете как точно ще го ударите на живот!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор viara67 (член)
Публикувано10.08.15 10:44



Последнааааа работна седмица! Всяка година се заричам да не отлагам чак толкова ваканцията си и пак правя същите грешки - втората половина на август почиваме. Явно навикът си казва думата. Е, малко остана, ще изтърпим още четири дни





Тема Re: Добро утро!нови [re: viara67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.08.15 18:56



Какво стана с Турция, предстои ли?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро!нови [re: *jull**]  
Автор viara6767 (непознат)
Публикувано10.08.15 22:12



След 4 дни

От години избягвам през лятото да почивам в Турция под предлог, че е много горещо, обаче сега се предадох. Но пък избрах място, където температурите са по-ниски от БГ, да видим, ще разказвам Иначе сме ходили в Анталия по НГ, така че имам предства за какво иде реч - много са добри в обслужването, факт.



Тема Re: Добро утро!нови [re: viara6767]  
Автор viara67 (член)
Публикувано10.08.15 22:18



Оф, най-после с моя ник, след много опити разбрах как да го намеря на този компютър.

Има звездопад тези дни. Миналата година в една нощ видяхме около 10 падащи звезди, ще видим тази дали ще поставим нов рекорд.



Тема Re: Добро утро!нови [re: viara67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано12.08.15 06:21



Добро утро


Хубав слънчев ден на всички
Да докладвам......закъса се яката.Все ми е лошо,един ден малкия син ме води на спешен/търпя болки до последно винаги.но му изкарах акъла 3 пъти припадам/на другата седмица,той си среза кракът от плочка.Айде пак на спешен-3часа.5шева,а на дугата рана не го шиха.....ужас.Днес ще му махат конците
Аз цяла седмица в болница./не спя там.смо ядове на визитация/5пъти ме снимаха и 6 диагнози ми поставиха....И като побеснях,всичко друго но не и тези.Нови хапчета нови снимки..и тн.Вчера правих изследване за остеопороза,Начална фаза......Днес пак на лекар. Че няма накрая на листата-2коментар-заключение.
Ужас. 40кг.стнах,всичко ме боли,замайване.треперене.нервите...и тн.Искам да намеря "др.Хаус"да разбере от къде идват тея неща и правилна Диагноза.
Иначе се разсейвам с работата,разходки с децата на квартала,с приятелите и така....
Те това е накратко "Живот ли е да го опишеш.".ще пиша пак/трудно ми е още от телефона.
Айде че ми изтина кафето,и изгоря цигарката.....трябва да излизам..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.