Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро....нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.15 13:07



Браво, Тиа, приветствам неготвенето в тези жеги! А който освирепее от глад, все ще изрови от хладилника нещо за ядене...

При мен е хлад, подухва свеж ветрец, така че не се оплаквам. Но и пак няма да готвя, да се знае.

Маммите хубаво е запрашила към Рилските езера, макар че мен с бой не могат да ме качат там. Пред няколко години се поведох по акъла на едни ентусиасти, но едва стигнах до третото езеро и се отказах да катеря повече ронещите се камънаци. В непоносима жега, плувнала в пот - едва понасях себе си, за другите да не казвам... Стигнахме нещо, което трябваше да се брои за заведение - пълно с мухи, а менюто беше от стар боб и топла диня, после се излегнахме пак на някакви остри камъни до водата, а разни бръмчащи неща се завираха в косата и устата ми... Когато се върнахме на изходния пункт, беше пълно с народ, врещящи деца и шумни компании... Уф, не е за мен планинският туризъм, ако ще е в този вид. Обичам си Родопите - плавни, меки, потънали в зеленина и тишина... А на Рила - само с хеликоптер!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро....нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (член)
Публикувано24.07.15 13:13



Тия, и аз няма да готвя

По принцип ми трябва специално вдъхновение, за да го правя, пък и покрай диетата на мъжа ми правя само за него по 145 гр.зеленчуци на пара / вечер са 155 гр. / Ние с детето караме на таратор и салати. Канени сме на гости за уикенда и ще видим как ще се справим с диетата там.
Мамитке, ще разкажеш за езерата. Не съм ходила, все се каним, ама не стигаме. На мен ми се ходи към Белоградчик и Магурата, ама в тези жеги ...

Хубава събота и неделя на всички!



Тема Re: Добро утро....нови [re: viara67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.15 13:27



Гледам Родопите и не мога да им се нагледам... почвам да си мисля дали да не настроя джипиес-а нататък...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро....нови [re: viara67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано24.07.15 14:49



Иве, хубаво е на Белоградчишките скали и Магурата, преди 2-3 години ходих там, но сега и там е жега. И в нашия край има хубави места. А ще разказвам за Рилските езера. Ако не мога да ги обиколя, ще седна в някое заведение и ще им се любувам от високо.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро....нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано24.07.15 14:55



Джул, на Богородица отивам и в Родопите-на Кръстова гора за 3 дни. Много обичам там, чувствам се прекрасно. И аз обичам Родопите, но не съм ходила в Рила и ще се пробвам.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро....нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано25.07.15 06:13



Качвала съм езерата и то с увреждането. Да ,голям инат съм. Мамми , има един стръмен участък в началото и после си е все едно булевард. Има 2 маршрута - по лесен и по -стръмен. Аз бях по лесния. Ще ги качиш ,споко Петгодишни пердашат нагоре ,та ти ли.... Антония също го е качвала ,още в детската беше.И понеже първия път бе валяло и хлъзгаво ,тя се отърколи в едно ручейче ,нищо особено
После разказваше
Бяхме на едни езера и аз там паднах. Човек добива впечатюението ,че е паднала в някое от езерата. В интерес на истината ,този път се птказахме ,заради дъжда



Тема Re: Добро утро....нови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано25.07.15 09:35



Добро утро


Хубава събота на всички...
Ние за път към морето минаваме на Кръстова гора.Или нс14.8с/у15.8.се качваме за нощната литургия.И на15като си тръгнем спираме и на Бачково имаше събор/преди 2-3години/.Сега се пазсрих с децата.да минем първо от там...на15-богородица,че от 17.8.са отпуска,и на морето да си печем д.....



Тема Re: Добро утро....нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано26.07.15 06:18



Добро утро в неделя....
Днес сме на баница и палачинки и много кафе.....


Хубав ден
п.п.сложете картинки/кафе.чай или др.от август ще работи дом.комп.и няма да ви тормозя....



Тема Re: Добро утро....нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.07.15 12:43



Ефи, цялото ти меню е сервирано, дано се отбие някой в Клуба...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро....нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.07.15 13:29



Някой ме повика! ОтбИв, отбИв :-D

Уф много жега бре. Никъде да не му се мръдне на челяк. Искам закрит басейн и аквааеробика...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.