Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Тема за мрънканенови  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 10:17



Няма, няма и измисля някоя щурутийка.



Знам, че много от нас изживяват проблемите си в битката, зле ни е от химии, операции.... Щадим се взаимно от излишно натоварване.

Обаче сигурно не съм единствената, на която й се иска просто малко да си помрънка понякога.

Та си викам я да отвопя отделна тема, че който не му се слуша мрънкЯне в момента да не я отваря. Но пък да си имаме все пак едно терапевтично островче за мрън-мрън. (Мрънче, дя не помислиш, че те викам, хах)

Та щото дремя в момента във фоайето на болницата в очакване и нищо неправене, този път и без придружител, и ми се прииска да помрънча някому. ..

Хич не можах да спя. Медитации, молитви инакрая пак не спя. Това като наближи вливка и все ще си измисля повод за будуване. Самонаказвам се за нещо лии, що ли. .. В 2.30 се усещам, че не съм навила алармата. Ставам. Пуша. Лори и тя става.Яде. После кашлям. Забелязвам, че като дойде време за вливка и започвам да кашлям. И т.н. естествено заспивам тъкмо преди алармата да звънне.

Така, че: уфф, щато парцалеса съм. Сега докато стане ПКК, после преглед... чак към оцяд ще полегна.

А нещо и дружки не виждам та да дапълня време.

Изобщо мрън...мрън...мрън...

Извинете за грешките, но пиша от телефона.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.05.14 10:42



Ехааа, супер тема. Това с мрънкането си е направо терапия.


Чакай и аз да помрънкам. Всички стави ме болят, вчера с диклак, днес реших да го пропусна, обаче трудно ходя.
Ekna, пусни си смешни видеоклипове, помагат ми когато ми е трудно да убивам време. И аз съм така, ако трябва да ида някъде, нито спя, нито ям, все притеснения. Силно се надявам да са в ред показателите и да ти влеят лекарствата.
Гуш!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 11:05



А така Бубенце, поне мъничко олеква на човек като си мрънне.

Вярно! И аз го правя това - смешни и котешки клипчета. Но сега така ми се мрънкаше, че не се сетих ;-)

Показателите са ок. Скоро ще се добера и до леглото.

Пък ти не стискай зъби безкрайно...

Цун, гушш





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Buba67]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано21.05.14 11:12



добра тема! да не мрънкаме по другите теми, където е само за позитиффф


и аз да се включа да помрънкам във виртуала
вече се уморих да обяснявам на приятелките и познати защо не мога да пътувам натам-насам с тях
еми, защото вече 8г червото ми живее свой живот, че е нарушена връзка мозък-черва, че не ми помагат антидиаритични медикаменти, че не ми помогнаха нито антибиотици, нито психолози заедно с психиатри и техните антидепресанти, че вече 8г си имам адресна регистрация в WC+банята, че не мога да пътувам с рейс, а само с кола или с влак, където е улеснено екстренното ползване на WC...
че след пътуването ми трябват цивилизовани условия да "реанимирам" своето скъпоценно тяло, че си имам букет други болежки, които се отключиха СЛЕД и които ме тормозят с всяка година все повече...
а приятелките ми, дори и от "руската гвардия", вече са забравили, какво ми се е случило, и недоумяват защо все още не мога да се "влея" в тяхната струя на разходките и пътуванията по екскурзии и концерти ...
моите скъпи мъжленца го разбират, и няма нужда пред тях нито да се усмихвам, нито лъжливо да се майтапя на тази тема

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LlDlru на 21.05.14 11:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от LlDlru на 21.05.14 11:36.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 11:28



Миличка, състрадавам.

То няма и нужда от други коментари и излишни съвети на чужд гръб, когато никак не ти е леко.

Надявам се поне мъничко да ти е олекнало!

Давай смело винаги, когато почувстваш нужда.. Това е Мрън-Айланд!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано21.05.14 11:42



винаги ми олеква, когато споделя нещо във виртуала, като че ли се разсейват мрънканиците ми из Вселенната...
и никога, когато в реала го кажа на някой, почвам да се тормозя защо казах на глас моите преживявания, че така ги "увековечих" едва ли не...





Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.05.14 12:39



Хе,хе здравейти сладки мрънкащи момиченца. Екне то мрънкането си е хубаво нещо да знаеш, няма само лори да ти мрънка я.

Ей момичета наистина си е хубаво да си помрънкаш,даже някои да те поуспокоят...това това си е напълно човешко. Вчера се обади моята дъщеря по телефона,пита ме как съм с крака/нали паднах/ Той попреминава ама все още при повечко вървене ме боли. Та взех, че й се оплаках от болката. но сгреших,тя веднага го взе като тревога...и се притесни.Сгреших, че й помрънках.Трябва да знаем на кого мрънкаме,че после да не съжаляваме.И така тук може да си мрънкаме колкото си искаме,защото знаем, че се разбираме една - друга. Екне,Лиди, горе главата де....всичко това е преходно.Важно е духа а вие и двете го имате и то ви държи да знаете. Същото се отнася и за нашата борбена Буби. Ех кога ще дойде срещата, че да му седнем, че да му пийнем по еднооооче да се развихрем, майната му тогава на мрънканията ни...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 15:47



Нали

Пък си е човещинка да му се примрънчи на човек. Не може все да сме машини, както казва мъж ми. Ти си,вика, машина

Но аз на него си помрънквам чат-пат. Обаче първо любезно искам разрешение



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.14 15:59



Ех, Флорче, така си е, хубаво е да внимаваме, дащото ние тук си го рекнем, и сакто казва Лиди то се разтваря във Вселената. Но близките не губят и секунда, веднага започват с притесненията.

А и ти си борец. Ще поболи пък ще мине. Само да прецениш и ти нещата де. Ако има нужда да се консултираш с лекар, а не да стискаш.

Пък на срещата като му дръннем по едно и като почне едно "мрънкане" ама от онова шумното, веселото. Ооо направо на няколко гласа

Живи и здрави, само!

Целувкиии!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано21.05.14 19:14



....
Егати готината тема....!!!!
Браво на Екна ,че я спретна!
По принцип не мрънкам много- за мен не остава ред, защото аз съм силната,аз съм можещата и аз съм връзка с обществеността!!!
И никой не ме пита аз от какво имам нужда, добре ли ми е, зле ли ми е...
И все казвам,че търся свободна,незаета от такива като мен - ГОРА,ама голяма ГОРА- та да ида да викам, да крещя ,да плача да ритам - така си мисля,че ще ми олекне...
Е, благодаря, помрънках си малко...и да ви кажа лекичко ми се поотпусна душата!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.