Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Дерматологичен YESSS!нови [re: *jull**]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано24.08.15 15:07



Началото на историята може да ЗАчетете

, тъй като спада към лошите новини.

ЗАчетохте ли?
Значи, нямаше много хора при моя онкодерматолог и бързо влязох. Той погледна странния тумор, естествено каза смразяващо "Хм!" ... пауза и "Ааа, това ли? К нещо си ома", май кондилома и някакво латинско име, така се бях притеснил, че не запомних. Доброкачествена. "Ей сегичка ще я оправим!" и храс-прас-стис-дръп, след 10 секунди я нямаше. Измъкна и някакъв впечатляващ "корен" под нея. Вика: "Ух, добре че излезе и коренът, обикновено не става толкоз лесно." Каза ми дупката да я мажа с каквато ми е кеф антибиотична паста, щяло да зарасне за някое и друго тримесечие и това е.
Отдъхнах си, благодарих и си тръгнах.
Така се бях развълнувал, че забравих да поискам да си взема тумора с корена, да си го гледам с моите микроскопи вкъщи, за успокоение на нервите. Но, нито се бях сетил да взема подходящ съд, а и докторът беше го вече засилил в кошчето. Та, такива ми ти работи.

___
Велосипед с моторче е сигурен път към надуваемата жена.
(Аз)


Тема Re: Дерматологичен YESSS!нови [re: Phillip]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.08.15 15:42



Наистина да си загуби човек акъла от радостната вест!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Една година след натурална терапия-рак на простатанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано24.08.15 16:19



Мила Калояна, много се радвам, че повдигна Добрата новина! Поздравления за твоя съпруг, както и за теб! Много е хубаво, когато знаеш, че ти самия си част от оздравителния процес и предполагам радостта и удовлетворението от постигнатото са големи

Пожелавам и за напред много здраве и пак здраве!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Извод:нови [re: *jull**]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано24.08.15 17:24



Извод: Оставете нещата в ръцете на специалистите и не се косете!



И още един подобен случай. Преди време си бях джаснал гърба в един клон докато карах колело. Нищо особено, боля ме вечерта като натъртено, ожулено и на другия ден бях забравил. Обаче след месец пак ме заболя. Не силно, но не спира! Отидох на ортопед. Той ме "опипа" и ме прати на рентген на гръбначни прешлени и каза да дойда другата седмица със снимката, понеже заминавал за конференция. Аз се снимах и си немам друга работа и гледам снимката . Гръбнакът ми се види добре. Там около удареното има нещо, ама не страшно. Разглеждам нататък. Нали знаете, че на тая снимка излиза и част от дебелото черво. И то уж като слънце. Обаче! Изведнъж виждам на него подозрително черно петно. Черно, та черно и размазано. Даже си спомних, че сестрата ми връчи снимката май с трепереща ръка и леко съжалителен поглед. Каква нощ изкарах, аз си знам.
На сутринта рано-рано търча при ДжиПито. Не се имаме много с нея, не е лоша, но гледа да ни възпитава да не я тормозим за щяло и нещяло. Пред кабинета, естествено, беше заседнал местния пенсионерски контингент още от ранни зори, та доста изчаках. Тя погледна снимката и се смее: "Газове!". Аз викам облекчено: "Значи пръдня." А тя: "Ааа, не, газове са си. Пръдня е термина в случай, че газовете напуснат дебелото черво и то през долния му край."

И другото свърши добре. След няколко дена като се върна ортопеда и видя снимката. Нещо ме понамести, предписа ми 5-6 инжекции, като ми каза 1 месец да не рипам много, да не вдигам тежко и при секс да съм отдолу. И се оправих.

___
Велосипед с моторче е сигурен път към надуваемата жена.
(Аз)


Тема Re: Една година след натурална терапия-рак на простатанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор viara67 (член)
Публикувано26.08.15 11:15



Ей, не съм влизала тук от 10-тина дни и хоп - посреща ме Добрата новина на Кали! Кали, много, много се радвам за този взаимен успех - твой и на мъжа ти, защото знам колко си упорита. Радвам се, че сте намерили най-подходящото лечение и хранителен режим и това дава такива отлични резултати. Радвам се и ти благодаря, че споделяш с нас толкова много информация именно за лечение чрез хранене.
Дерзайте и за напред и бъдете здрави и щастливи цялото семейство! Целувки!



Тема Re: Една година след натурална терапия-рак на простатанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор dimana64 (вървяща)
Публикувано26.08.15 16:25



Прекрасна новина Калояна! Браво за куража и поздравления за успеха!



Тема Re: Една година след натурална терапия-рак на простатанови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.08.15 18:22



Браво на вас!!! Възхищавам ви се на енергията, времето и средствата, които влагате цялото семейство да подбирате и поддържате здравословните практики! Също на дисциплината, упоритостта и постоянството ви, защото без тях всичко друго е суха теория!

Браво!





Тема Re: Дерматологичен YESSS!нови [re: Phillip]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.08.15 18:25



Ееех... жалко за колелото...



Но пък ако не беше си организирал този стрес как иначе щеше да си отдъхнеш с радост в сърцето



Тема Re: Една година след натурална терапия-рак на простатанови [re: Ekna]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано27.08.15 00:04



Благодаря още веднъж момичета, и на вас да се връщат добрите резултати.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Хубаво е да се запишеш тук :)нови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано07.09.15 11:27



Искам да споделя и моята радост- минах сцинтиграфия на костите и няма огнища! Имам леко повишен костен метаболизъм на една кост и предлагат КТ и проследяване, но при обстойното изследване на таза всичко е ОК.



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.