Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Раздумка № 93  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.04.15 08:28



Добро утро!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 93нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано08.04.15 12:57



Джул ,питаш какво ще стане... Нищо! Държа се зле с клиентите...Някакъв дядка взе да си пълни джобовете със захар и аз дръпнах захарницата.Днес наглото добиче се оплакало и шефовете ми взеха неговата страна. О , писна ми!
За 10 лв на ден...да правилно прочетохте...че аз сменям 4 тролея ...само за това отиват.

Ама виждате ли как се бранят права...колкото си по-виновен,толкова си по_ голям.



Тема Re: Раздумка № 93нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.04.15 13:08



Ефи, голямо тичане и бюрокращина е когато си отиде съпруга. Представи акт за смърт в пенсионното за да ти добавят вдовишките пари към пенсията. А и нови документи за имотната собственост...абе ужас търчане е - изпитала съм го.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 93нови [re: Tia maria]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано08.04.15 14:20



Тиа, къде живееш? В кой град?



Тема Re: Раздумка № 93нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.04.15 21:53



Бубе ,ама как си оцелила снимката за 'раздумката' и ние сме такива



Маман,знам и за 'нои' но в работата му вече 1 седмица му приключват трудовата книжка- и те ме мотат.
На малкия ще му дават стипендия защото е с един родител,това е готово,В социалните подадох за изплащане на фактурата от п.ф.и там ще ни проучват,и щели да дойдат до вкъщи....до 10дни.един куп бележки искат-като ги имат от преди когато взимах детски/беше богат и не ни даваха детски/+ документи оставям и за винеткатавсеки декемви, и само искат едно и също.Онколога написа всичко как сие,и имаше такза за''заявление за застрахователите''=50лв.на регистратурата и после печати го дадох в банката,сега ще решават какво да правят,ще чакам да се обадят по тел.Ходене по мъките е,и да си здрав ще се разболееш



Тема Re: Раздумка № 93нови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано09.04.15 03:14



В София съм ,Вики .



Тема Re:Добро утро на Велики четвъртъкнови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.04.15 07:23



Добро уро на Велики четвъртъкПриятен ден на всички

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от EFO75 на 09.04.15 07:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от EFO75 на 09.04.15 07:26.



Тема Re: Добро утро на Велики четвъртъкнови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.04.15 09:58



Как сте, мили хора? Аз вече се приземих вкъщи, след като ме валяха всички ледени дъждове и ме духаха най-студените ветрове с оранжеви кодове. Но затова пък имах прекрасни емоции, така че винаги има нещо, което да компенсира лошото.

Да се похваля, че гласът ми вече е на място, след като го атакувах 2 дни нонстоп с Хомеовокс. Само едното ухо ме понаболява и заглъхва, ама и то ще мине. Една позната сподели, че се излекувала от същия вирус за същото време (малко над 2 седмици), но с 2 антибиотика и куп спрейове. Е, как да не съм горда, че удържах фронта без отровите на фармацията!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро на Велики четвъртъкнови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.04.15 13:00



Браво на теб Джул ха така искам всички да сме здрави за великден.А аз преди малко приключих с боядисването на яйцата и уж бях с ръкавици , но пак съм се оплескала с бои.нека за здраве да е...

Сега ще почна втора доза курабийки малко по-различни на вкус.После почивка пред телевизора на сериалите ми.В събота от сутринта почвам козунаците а вечерта приготвям пеканото и на 100 градуса се пече цяла нощ до сутринта И в неделя вече съм напълно готова. Това ми е като навик от толкова години и ще го правя докато мога. Днес е облачно и хладно при нас но поне не вали.А дъщерята се обади, че при тях е 20% и излиза на разходка с децата, щото големия не учи, учителите имали стачка.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро на Велики четвъртъкнови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.04.15 14:20



Ами техният Великден мина, нека си удължат ваканцията с малко стачка!


Мен пък ме е налегнал такъв мързел, че не знам как ще боядисам яйцата...
ама може да организирам тази година мъжете си вкъщи. А козунакът ще
е от готовите. И без това ще бъдем на Великден у свекърва ми, а там ще
има от всичко по много!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.