Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро...нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.05.15 19:39



Не си единствената. Мен също почна да ме хваща параноята, че си говоря сама...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Добро утро на Велики четвъртъкнови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано04.05.15 21:11



След като у дома има сьомгова пъстърва с гарнитура от печени йартофи и салата от домати и кразтавици Тоничка заяви ,че иска картофи но уеджис.А след като и казах да си гледа работата започна да си приготвя замразени в Актифри -то.Ми щом я влече...
Има и тиквички пълнени със сирене и доматен сос но тя това даже не го опитва.
Сякаш е раждана в Париж.



Тема Re: Добро утро...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.05.15 06:22








Тема Re: Добро утро...нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.05.15 08:09



Ефи, не мога да не ти кажа и аз "Добро утро!" с едно прекрасно кафе!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.05.15 09:14



А аз ви казвам Добро утро с чмайче от коприва и глухарче...една чаша топличко чайче с едно голямо резенче лимончеее. после купичка мюсли напоени със зелено чайче и после по задачитеее. Лек ви ден.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро...нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано05.05.15 12:35



Прекрасен ден и от мен, момичета!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро...нови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано05.05.15 16:17



Да напиша и тук.
На 16 и 17-ти май д-р Мария Папазова провежда семинар АНТИ РАК. На фона на всичко прочетено, чуто и видяно от д-р Папазова, очаквам семинарът да е интересен и много полезен (не ми е платена нито стотинка за тази явна реклама

, направо срам...).
Аз ще пътувам и двата дни до София и обратно. Ако някой от Пловдив желае да присъства, мога да бъда полезна с превоз.



Тема Re: Добро утро...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.05.15 21:46



От къде го извади това джезвенце,страшен каймак....
Днес бях пак на изследвания,до Г...да кажа за ''равненката на Яни''за 7.5.15=40дни.И на връщане в Люлин до фантастико да мина,/ние сме след това-кваертал Република/,то имаше 'екшън'.Ужас,отбиваха колите,полицаи,и като наизкачаха и барети с автомати,пистолети леко, леко във един вход -блока до магазинаотбих на друга пряка и 1 час немога де се прибера-рев,нерви......мислех че ме гръмнаха край.......
А бе живота е прекрасен,от 70кила-баба меца,сега съм вече 55кг. и Буба иска пак да ме набие по''кльщавия задник.........утре добре че се почива,че....



Тема Re: Гергьовден е....нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.05.15 05:08



Честит имен ден на всички именници








Тема Re: Гергьовден е....нови [re: EFO75]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.05.15 10:42



Прекрасен празничен ден, момичета! Поздравявам ви с моето произведение за именик, на който ще ходя на гости! Чака ме тежък ден....




Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.