Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: EFO75]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано11.04.15 10:04



То си е горене....



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор karinate ()
Публикувано22.05.15 09:52



Здравей ha!,
как е приятелят ти? Позакрепиха ли се нещата, положението подобрява ли се?



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: karinate]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано22.06.15 00:21



Не. Спряха му алтернативните вливки. Не действали. Отново всички изследвания вкл ЯМР. Ново, много силно химио. Спешно обаждане от лекуващия заради нещо което видяли на снимките. Вече му яде гръбнака. Приет е по спешност в болница. На стероиди, за да се свият образуванията и малко като поотмине ефекта от химиото, почват лъчетерапия



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор EFO75 ()
Публикувано22.06.15 06:29



..........



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор karinate ()
Публикувано22.06.15 12:07



Много съжалявам за положението. Дано не изпитва силна болка и успяват да я овладяват. При баща ми лъчетерапията беше палиативна, имаше обезболяващ ефект.
Успех и да премине през това възможно най-леко.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.07.15 23:36



Мина 2 седмици лъчетерапия. Само гръбнака са облъчвали. Каза, че към края комбинацията с последното зверско химио била ужасна, болки, гадене (бяха го предупредили)
Съвсем се е запуснал. Яде много и всякаква храна,има апетит, но всичко друго е изоставил. Забраниха му движения повече от лека разходка. Физиотерапевта му е казал в прав текст, че има дупка в гръбнака, да внимава да не се счупи. Ходеше всяка сутрин по малко, но тази седмица едвам става от леглото. Морфин по 2 на ден + другото обезболяващо, не може повече, понякога не го хващат.
Не му се говори по темата болест съжалявам, не можах да науча нищо съществено за алтернативното вливано
Здраве желая!



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано12.07.15 19:47



Чета и ми е трудно да мисля, а още по-трудно да върна нещата назад. Твоя приятел така и НЕ прояви интерес към натурални терапии, от лекари, доказали се в правилното лечение на рак с природни средства, храна, и още неща. Той живее в щатите, може дори да живее в щата на д-р Морс, - Флорида - защо не направи една консултация с него поне, той успява с болни от рак хора до 90%, можеше нещата да имат друг ход. Но режима е строг, и се минава през лечебни кризи, за това тялото трябва да не бъде в крайно изтощение и да има жизнена енергия, за да се бори с болестта. Аз отдавна пускам инфо и от сайта на Пламен Шотов, живееш в Канада, на един хвърлей място е от щатите, поне него да беше чел и както пише той в статията си, чети и ти, цитирам Людете Ми загинаха от липса на знание. (Библия, Осия 4:6)

Пламен Шопов





Тъжна история разказваш, и така както е тръгнало с лош край. Доколкото разбирам нещата отиват по дяволите, а е млад човек, можеше да се спаси. Това да е урок за всички. Аз пускам много статии и книги, видеота и бия камбаната силно и на далеч, да се чуе от всички хора на планетата, неможе да се оплачете от липса на информация, само, че не четете и я приемате с ненавист и с две думи не ви интерисува Форума е пълен с всякаква, богат форум, само трябва да се рови човек и чете.. Хора, не си подарявайте живота с лека ръка на който и да било, той е един. И лекарите грешат и те са хора с недостатъци, пороци и грехове и както казва д-р Морс в едно свое видео във видеоканала му, цитирам "Не им се сърдете на лекарите, те така са ги учили в училищата, толкова знаят и толкова могат". А какво му пречи на човек да разчупи собствените си виждания и да погледне света с нови очи и нови надежди, с нова истина и нов път.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 12.07.15 19:52.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.07.15 09:25



Във един момент човек трябва да вземе кардиналното решение по кой път да тръгне, на кого и на какво да вярва. Неговото решение е било да не напуска пътеката на конвенционалното лечение.
Тези неща които ти ги говориш са именно за доверието и вярата
Не мисля и не чувствам да си по-различна от всички които просто повтарят И не имай друг Бог освен мен. Ако видиш какво ти пише, може би ще разбереш кое е проблемът ти в комуникацията с други хора. Имаш проблем, нали
Но темата не бе затова.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор EFO75 ()
Публикувано13.07.15 18:06



Лоша работа

минах ме през всичките неща като вас.Много инат,обич и подкрепа от близките за да не се предава......Стискам палци и успех
п.п.при неизвестен първичен тумор с много мети ,скоротечен рак.



Тема Re: РАК НА ПРОСТАТАТА - 4 ст.нови [re: ha!]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано13.07.15 20:18



Не, нямам проблем с никого, просто съм искренна, директна и казвам нещата както ги усещам, разбирам и прилагам. Ти не виждат личните контакти на хората от клуба, а виждаш само част от публичността на форума, което е лицето му всъщност, но зад него ври и кипи един живот за който ти дори нямаш въображение. И това е твоя проблем, но това е друга тема, както казваш ти. Бъди здрав.



Аз много пъти съм писала, че човек на каквото заложи това получава. И кой в каквото вярва това прилага. Бога е в сърцето и душата на всеки който вярва в него, но за да му помогне Той трябва да си помогне сам.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.