Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Нови отзиви от Натаналнови  
Авторforun (Нерегистриран)
Публикувано18.08.11 17:38



Здравейте,баща ми е с рак на белия дроб. Има разсеики в медиастинума и една около шията.Преди 15 дена му свърши курса на химиотерапия и след ренгена се видя че няма разрастване за сега. Интересувам се от НАТАНАЛ но във всички теми за него гледам че мненията са отпреди 4-5 години. Интересува ме някои взима ли сега от него - деиства ли или не?
Мерси



Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: forun]  
Автор danidd (непознат)
Публикувано19.08.11 19:34



здравей,
като хранителна добавка е добро но не разчитай само на Натанал.
Това е много добре че няма разрастване,но не можете да спрете с лечението.Трябва да има и поддържащо лечение.



Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: forun]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.03.15 18:16



Още за Натанала ,в коментарите се включва и Жени Адърска





Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: Tia maria]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано12.03.15 11:13



Еееее, ама това българите - царе сме да оплюем някого или нещо!



За Жени Адърска не ми се коментира, защото ако почна... трудно ще спра!

Позволявам си този коментар, защото аз от личен опит съм голям фен на НАТАНАЛА.
Пих го по време на химиотерапията и колкото ми позволяваха средствата след това.
Благодарение на същия продукт грип не ме хващал през последните три години. У дома винаги имам няколко шишенца. В момента, в който усетя първите симптоми на грип, веднага започвам прием в продължение на ден-два и се спасявам.
Случвало се е всички около мен да боледуват, а аз болната от рак да ги обслужвам. Близките ми не искат да приемат НАТАНАЛ, защото след това миришат на чесън. Аз като човек минал пред ада на съвременната медицина, знам, че по-добре да миришеш на чесън, отколкото да те грози вирусна инфекция, особено ако имаш страшна диагноза.
НАТАНАЛЪТ има един единствен недостатък - неоправдано скъп е!
Купувам НАТАНАЛ директно от офиса в София. Веднъж бях свидетел как цяла група гърци купуваш от същия офис промишлени количества НАТАНАЛ.
Питам - дали е случайно?!
Не мога и нямам право да се произнеса дали НАТАНАЛА лекува рак. Категорично мога да изразя моите наблюдения - НАТАНАЛА укрепва имунната система и много успешно се бори с вирусите. А, това не е никак малко за хора с диагноза рак.



Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: Viktoria 999]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.03.15 11:30



Твърдо заставам зад теб Вики. И аз съм на това мнение, че засилва много имунната система, което е много важно. че е скъпо , също съм съгласна. Но е за предпочитане пред скъпите хр. добавки, за които не знаем нищо а ги рекламират. А щом се нахвърлят срещу тази жена Наташа заради един чесън и билка - трябва да си много прост за да не се досетиш за какво иде реч.

Ще си пием и ядем чесънчето и това си е напук на Фармото и радните нейни акули.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.03.15 13:04



Аз пък се радвам ,че се включвате, момичета - форум е ,трябва да има мнения



Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано12.03.15 19:27





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Нови отзиви от Натанал [re: mammita63]  
Автор valentina.._ (аз съм)
Публикувано15.03.15 20:50



Помията, която се изля върху Наташа Вълкова и NATANAL нямам как да я коментирам. Който е приемал хранителната добавка знае как и на какво тя помага. Дадох интервю пред БНТ2 Русе и беше излъчено и всяка моя дума е вярна. За мене, с левкемия, за която лекарство няма, не са ми правили химио, беше от знаяение, че 5 години пих добавката. Добре съм вече 11 години.

Faith Makes things Possible; it doesn't make them easy!


Тема Re: Нови отзиви от Натаналнови [re: valentina.._]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано16.03.15 02:34



Не се ядосвай, Валя. Не се ядосвай
Натанал е голяма работа. Дано Вълкова се справи с простотиите.
Здрави да сте!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.