Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Viktoria 999]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.03.15 07:00




Добро утро,хубава седмица...

Редактирано от EFO75 на 09.03.15 07:01.



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.03.15 10:58



Ей, че хубава торта и чудно кафенце,добре ми стана на душицата. Здравейте момичета, я някоя да разкаже как е прекарала празника.то и ние без мъже в къщи да се порадваме. На мен внучетата ми подариха по едно зюмбюлче, аз им направих хубва обяд ,децата се обадиха по скайпа да ми честитят и това беше. Доволна съм какво повече да очаквам. но вие с младите пси хубави половинки, всичко е било по-така нали???



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано09.03.15 12:52



Нямам за споделяне ,освен традиционните китки ,зюмбюли ,марули...Опитах се да отхвърля част от домакинската работа. Сега съм на работа и релаксирам.

. Нещо съм гладна и не се сещам за нищо диетично за хапване наблизо... Ако прескоча до Фантастико ,за салатка ,като зайче... Оф както нямам клиенти ,ще вземе точно тогава да ме потърси някой ... А сетих се ,че наблизо има и ядки...



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.03.15 09:05



Пак вали сняг,

кръвното ми е високо въпреки лекарствата, глава ме боли, но ще се справя. И зъб ме заболя, прекрасно.

Топла напитка и да се захващаме със задачите.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.03.15 12:10



Буба в характерния си стил... ,,хайде по задачи".



Този сняг няма ли да спира...Чолаков обеща уж... вятър... Не е виновен той ,политиците му дават лош пример с всякакви обещания



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.03.15 12:43



Добре, че са задачите, иначе ми иде да се гръмна, ноооо скоро установих, че нямам пушка.

Така, че нямам избор!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.03.15 14:25



Зъбът отпусна ли те ? Смокини в прясно мляко.
Зарибих се по диетата на Ваня Червенкова . Бре ! Наистина много отслабнала - на ученичка прилича. Наистина действа - помня ,че когато бях 52 ,реших ,че са много и пробвах нещо подобно.

Нещо ми се чете ,но не зная какво. Спомням си ,малката се беше разлигавила веднъж . Увиснала за мен ,а нали вървя трудно ,че и бързам пряко сили и дребното леке хленчи : ,,Кажи-и-и ,на какво ми се играе-е-е !" Та и аз така . ,,Кажете-е ,какво ми се чете-е- е !"



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.03.15 00:12



Бубе,ако намериш пушка викай

или правим комбина и ще си купим .Както знаем,резултат и днес няма/за мъж/ в четвъртък или петък-не бил готов.и пак чакане..



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.03.15 09:23



А щом е за отстрелване... с вас съм. Гранатомет да си купим, а?

Ей ,сънувах че се боря с дявола... А бе не беше баш дъртия ,нещо по в категорията ми...малко дяволче ,облечено в черни рокерски дрешки. Взех шепа сгур от улицата и му я бухнах в лицето ,а то се разрева ... ,, Виж кво ме направи ,ма..." а после се хванахме гуша за гуша... По едно време гледам недалеч от нас дреме човек и зная ,че е някаква охрана / моя / ,но той хич не взема отношение. Аз се възмутих, продължавайки да се боря с лигавето ,а той се обади флегматично: ,, Сега ,сега ще звънна да дойде някой ." И се събудих.



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.03.15 10:30



Това с гранатомета е супер идея, таман наведнъж ще се гръмнем трите.



А съня, да ти го разтълкувам. Бориш ли се, разчиташ само на себе си, никакви охрани, ангели /разбирай приятели, рода/ няма да ти подадат ръка.
Ти май си го знаеш това. Прегръдка от мен.

Малчо и майка му с температура, аз с фантомни болки цяла нощ.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.