Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.03.15 10:03



Точно така още е рано за летището, то сега е много натоварено заради предстоящия Великден на католиците...

Ей още малко и пак ще черпя идва Именния ми ден - абе все празнициВремето и днес е при нас начумерено и ми вика: я си стой Флорче в къщи на топличко и пред компото, що ти трябва да си режеш асмънлъка днес. Е аз нали съм много изпълнителна ще го послушам. Днес съм на гювечета с каквото има в хладилника , да видя какво ще измайсторя от нищо-нещо. хайде лека ден на всички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано24.03.15 10:24



Маман,от нищо нещо е най сладко и хубаво

,инаще лози са за кроене ама-кога сина е почивка тогава,и тук пръска дъж,О Джул нали съм сова от години та не ми прави впечатление сега че не спа.Станахме след 2часа сън и вече 1 без нещо пихме кафенце,чак сега заспа в 9ч./и то е за 1,2,3часа/Бубе знам знам
ей така съм




Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.03.15 14:45



Ох, къде да беше така!... Котьо си спинка безгрижно, защото
природата му е отредила 17-18 часа сън за денонощие...
А ти гледай да намираш и използваш всяко свободно време,
за да си почиваш, че човек не е от желязо. Най-малко пък ти.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано24.03.15 17:27



Ох,боже , Ефи .... ЗАЩО ? Не зная . И никой не знае.

Джул е права .


ако може с нещо да се помогне ... примерно отиди от точка А до точка Б за лекарство...за нещо ... само кажи.

Редактирано от Tia maria на 24.03.15 17:31.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано24.03.15 21:39



немога да си го позволя,свободното време,всичко останало е пак на мен-домакинство,деца,куче,котка и тн.Мерси,но като хода за лекарства,доктори и др.оставам малкия син сутрин да го пази/той учи в 11кл./и е 2-смяна,и догодина е абитуриент.Че,и майкаму работи до 15ч,ама идва за 30мин-1час, и то от новата година като го видя в трета градска-неврология как се мъчи и не му даваха в повече хапчета,,,,вдигнеми кръвното и си ходи.За всичко АЗ съм виновна-не пие вода-не му давам,не яде-не му кусам,неможе да ходи до тоалетната-не съм му дала капките,гади му се-от това каде пасирам е/а не от химиото/намокрил е кревата-не сам сменила памперса навреме и какво ли още не

Незнам от какво съм неправена,ама съм железна верно,всичко търпа и обидите,да е мир и да не се ядосва мъж, вечер несмее пред синовете,и всичките ми болежки се завърнаха-и стари+новиАбе направо си е ..........
Извинявам се,май трябваше в др.тема да мрънкам,но ме боли.........



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.03.15 23:33



Ами заслужава следващия път да й предложиш да си го вземе вкъщи тя да се грижи за него, а ти да се отбиваш за
по час-два... Направо умът ми не го побира как и в такъв тежък момент някои не могат да преодолеят лошотията си!
Освен синовете ти да й скръцнат със зъби, щом като от тях има респект... Така де, за теб кой ще се погрижи!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано25.03.15 10:23



И да искаше,нямаше да стане,мен това неми пречи-заедно сме 23,5години,и си се обичаме и от там идва целата работа-как така.Ама тя е на 1етаж,ниена 2етаж-в къща на три етажа сме, с голям двор и стара къща.Ние направихме 2012ремонт на етажа и от старата къща се преместихме,а встарата дойде миналата година сестраму,и Тая...заобича повече щерката-щото безрзботна,мъж и той и само къркат и скандали и тя е рефер.А и тя е луда, и се караше и завиждаше на брат си.през2012 след ремонта водихме наще деца и нейните/близначки/ на море-5дни,имаме снимки-забравих тук как се качват и пак недоволна гад-зълвата......и още и още
Пред децата не смее/майка му/,че те я скастрат да внимава какво говори,и ги намрази и тех.само женските са и мили.Свекърми почина,но беше по добър,когато не пиеше,а тая е зла.....и без пиене...........



Тема ReБлаговещение е...нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано25.03.15 10:30








Тема Re: ReБлаговещение е...нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано27.03.15 06:05



Добро утро,момичета,хубав петък и добро настроение през целия ден


вчера не ми дадоха от телк-болничния,днеска пак ще хода




Тема Добро утро, добър ден!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.03.15 13:24



Уф, този път моето боледуване нещо се проточи. Ама като скитосвах по пътищата и не реагирах навреме, така ще е. Към сряда почна уж да утихва, но вчера се разрази с пълна сила - ужасна кашлица, болки в гърлото, лимфите, ушите, че и конюнктивит за капак... Изчезнаха ми вкусовите рецептори и изобщо обонянието - не усещам нито какво ям, нито какво пия, затова съм я подкарала само на ябълки. Иначе продължавам да упорствам без антибиотици, наблягам главно на мед, зехтин и уиски (рецепта за кашлица, да не си помислите нещо друго!)

А утехата ми е, че човек отвреме-навреме трябва да се пребори с някой вирус или инфекция, за да активира имунната си система. Така че няма място за оплакване!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.