Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано27.03.15 23:17



Мини на червено вино

/в др,тема/

и днес няма болнични,дадоха ми писмо за телк -за 21.4.15г. и тогава щели да му дадат с задна дата,а два дни ме разкарват,и се чуда кой да го пази



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.03.15 23:32



Да, ама от тази вечер не мога и да преглъщам, а
едва ли ще се съгласят да ми го вливат в системи.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано28.03.15 00:00



А така, с инхалация-греяно вино с черен пипер

виж другата тема




Тема Re: Събота е...нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано28.03.15 04:45







Тема Re: Събота е...нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.03.15 10:32



Добро утро милички мои.Бре,бре имаме си болно друтарче,киха,бриха...Джулка я увеличи уиските в рецептата....май малко си сложила и затова не оздравяваш бързо.

Ефи то ако не те мотаят с болничния - то това тогава няма да е българия бе мила. А аз чакам да грейне най-сетне това слънце, че двора и асмите ме чакат. То мокро не можеш да копаеш,нито да плевиш....та така всеки с човешките си проблеми. Но нали сме живи и се оплакваме - това е най-важно. Защото като се оплачеш един,два пъти и идва ред да се похвалиш един,два пъти - Се ла ви милички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Събота е...нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.03.15 10:41



Прекрасна събота, милички! Навън вали, но ние сме на сухо! За Джул специално за по-бързо оздравяване.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Събота е...нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано28.03.15 10:48



Аз в събота работя и дребното е с мен. майка му е в командировка ,а то не иска да стои само Леко се разболявам и аз... ,а не трябва защото имам само неделя да сложа къщата в ред и да отидем с малката на изложба на котки -от 10 дни се вълнува по този повод.
Хубав ден на всички !



Тема Re: Събота е...нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.03.15 12:39



В момента упражнявам езика на глухонемите, че не мога звук да произнеса... Като че ли не пясък, ами чакъл имам в гърлото си.
А конюнктивитът така е надул очите ми, че гледам премрежено като Мерилин Монро на оная снимка с бялата рокля.


Май не си спомням такъв челен сблъсък с вирус. Разбрах, че коридорите на клиниките и болниците са претъпкани -
една моя позната с пневмония чака 2 дни да се освободи легло в отделението. Тя ако усетите някакви признаци на
неразположение - бързо ампули с вит. С и разни други "бабешки" илачи, че става страшно!
Ефи, благодаря за рецептите, сигурна съм, че ще помогнат на много хора.
А който е свободен, да пише, че в момента нямам друго развлечение, освен да ровя из нета.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Събота е...нови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано28.03.15 12:47



Вземи ''боров мед''за гърлото.А като станат малките шишарки,си направи


То 2 дни е добре,ние за една от болниците чакахме 3 седмици,та сега сме на този хал....



Тема Re: Събота е...нови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано28.03.15 13:10



Аз съм на линия... Сега ще пратя Тони за вит. С ,стига е стояла без работа. Хванах я да подрежда в магазина ,то взе че и хареса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.