Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: N O6O6]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано06.04.15 10:59



Прекрасен ден, момичета!
Наде, всичко ще бъде наред. Ти са за пример на борбеност. Целувки!





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро,Петък е...нови [re: *jull**]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано06.04.15 12:42




Харесвам хора, които не губят чувство за хумор! А, твоето, Джул, е на ниво! Направо се смях с глас!

За гърлото опитай най-ползваното от нашите баби лекарство - нишадър. Аз се излекувах с него - гаргара с доста силен разтвор. На мен ми помогна.
И чакаме да пропееш!



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: N O6O6]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано06.04.15 13:06



Хей, Наде, къде се губиш!!! Драго ми е да те видя!
Откъде този плеврален излив, бе момоиче?! С раните как се справяш?
Питам за плевралния излив, защото моя близка в момента има същия проблем.
Целувки!



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: N O6O6]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.15 06:02



Ще се пребориш и с това






Тема Re: Добро утро...нови [re: Viktoria 999]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.15 07:08



Ле ле,забравих кафето и чая.Аз нали си пия кафенце с цигарка


Днес имам ходене по Общини,банки,училище-на малкия,Да си търся болничния с задна дата-от 12.3. до 29.3. нали казаха да минава на Телк на 21.4.15и тогава ще му го дадат.Е дадоха му
Приятен ден на всички,до после





Тема Re: Добро утро...нови [re: EFO75]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано07.04.15 15:17



Я да попитам някой знае ли как всъщност стои въпроса с ТЕЛК.Издадоха ми от онкологията болнични за 6 месеца и ме изпратиха на ТЕЛК за продължаване на болнични.Те пък от своя страна с едно решение ме върнаха пак в онкологията и от там ми издадоха болничен за 1 месец.И никой не ми обясни това последен болничен ли ще е и какво следва от тук нататък.Някой има ли представа?



Тема Re: Добро утро...нови [re: vasilka.1961]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.04.15 15:59



Здравей, след 6те месеца имаш право на още 6 месеца болнични /с ТЕЛК/ или решение за намалена работоспособност и съответно пенсия. Кога ще реши ТЕЛК да спре болничните и да издаде решение в този период /обикновено като свършат терапиите/.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Добро утро...нови [re: vasilka.1961]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.15 17:36



Решението на телка с % ли е? или само с протокол за удължаване на болничния?Има тема Телк

след 6 месеца/180/ от болници, пращат на телк и те да дават колкото преценат



Тема Re: Добро утро...нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.15 18:15



Бубе,сори

не видях
Аз си дойдохИзвадих за децата и мен за наследници,от там в банката-имаме заем, и болничните му са на карта/за още 3 месеца/един куп документи попълвах,Дадох всички медицински документи-Снимаха си ги ,лични карти на нас 3та,акт,наследници,те,срезаха кредитната карта пред мен,а дебитната не.И на края началника носи някакъв лист и вика''' Трябва да имате 3 сметки и този лист да попълни джипито,-а нее последния онколог да не си еПОМОГНАЛ.И като го донесете ще разгледа ме дали да намалим вноската,или годините,или целия да се махне-прекратят,защото застраховката била за заема.
И като побеснех,1во- той от 9 ти месец2014г има епикризи,2ро-от2.2.2015 има мети,3то-почина без да знаем кадее,4то- детето е малко/на 17 е до 20.12.2015г./ и неможе да има сам сметка/бях проверила-пак ще делят на 3 но на мойта сметка и на голямия син/ и 5то- не е теглил с диагнозата/на 23.1.2015/- искаше да правим изолация на къщата,че от ремонта 2012г. неси личи заради пвцдограмата.И от там в социалните,изкарах си го и на тях,требе и там да ме проверяват/нали ме знаят/-взех си молби да попълна да ми възтановат парите с фактура от фирмата за п.....като децата неса на 26г. аз пенсионерка по болест и вече вдовицаОт фирмата утре ще ми дадат фактура-имам само договор,и сега да си напиша молбите ,и утре пак в движение
Трябва до училището за бележка че учи,,,,,,актове, документи,при доктора в болницата,/ако напишат в болницата/после до банката,до телка за болничния с задна дата и после незнам.
А кажета как да спя,ям,гледам децата и тн..........Още с него свалих 12кила пак+мойте болежки.......и направо съм'Гола вода' ИнатливаВзех си и пенсията и сами да ли за яйца и козунаци=40лв.



Тема Re: Добро утро...нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.04.15 04:33



Добро утро



Хубав ден на всички Вас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.