Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано11.03.15 10:33



Да е ползотворен денят ви, момичета!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.03.15 13:57



Зная Бубе ! Не ми се ще да го зная ,но го зная !

Благодаря на Мам ,че се опитва да повдигне духа ни ,да създаде настроение !



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано11.03.15 14:39



Тия, и аз съм в очакване на резултати от контролите, но се старая да не се впрягам много. А и при нас е изгряло едно слънце, което ти топли душата. Казвам си, че всичко ще е наред, пожелавам го и на всички вас! Прегръдки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема следобедно кафе и чайнови [re: mammita63]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.03.15 15:14




[image][/image]



Тема Re: следобедно кафе и чайнови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.03.15 10:58



Лелееее то оплаквания, то мрънкане....абе жени какво ви става а? то наистина през пролетта хората стават по.чуствителни,по унили ама чак пък толкова...Я се стегнете идва Пролет ей, всичко се разпуква за нов живот. Кажете ми един човек на планетата на, който всичко ама всичко да му е в ред.НЯМА! И няма да има щото ако на човек всичко му е в ред той няма да живее на тази планета-Тук сме врменно за да се борим с несгодите на живота и да израстваме духовно. Всички, които го осъзнават никога няма да се оклюмат. Всяка несгода е като математическа задача за разрешаване.дали ще я разрешиш или не - това вече зависи само от теб. На никому не е лесно,едни с по-леки задачи, други с по-тежки.Ние всички тук имаме по една от най,най-трудните задачи.Да се борим с болестта.Всички други са второ и трето степенни и им теглете майната.


И понеже съм овен по зодия гледам да се втурвам напред с рогата и да мисля със сърцето а не с разума. Никога негатавизъм,винаги оптимизъм! Казах!!!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: следобедно кафе и чайнови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.03.15 16:58



Мале ,не ни стига Бубс с всекидневните ,, по задачи " ,,без мрънкане " ,,стягайте се " ами и Фло ни подбра. Момичета, работата е сериозна !





Тема добро утронови [re: Tia maria]  
Автор EFO75 ()
Публикувано14.03.15 08:05



Така е,друго си е да те сритат по д..... ''старите кучета''

Приятна събота


Редактирано от EFO75 на 14.03.15 08:08.



Тема Re: добро утронови [re: EFO75]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано14.03.15 10:22



Прекрасен уикенд!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: добро утронови [re: mammita63]  
Автор EFO75 ()
Публикувано15.03.15 06:30



Хайде на закуска





Тема Добър вечернови [re: EFO75]  
Автор valentina.._ (аз съм)
Публикувано15.03.15 20:30



момичета, тези, коите ме знаете и тези, които не ме знаете. Едва се сетих как ми беше стария акаунт, но успях да го възстановя.
Знам, че много време ме нямаше тука, работа, работа и сън, друго не правя. Ще се постарая да не изчезвам пак безселдно.



Faith Makes things Possible; it doesn't make them easy!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.