Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор anetoh (новак)
Публикувано28.03.15 14:38



Съчувствам ти, Jull!
Влачих го този вирус 1 седмици (по- скоро той ме влачи май) и уж се бях пооправила, ходих 2 дни на работа и така ме събори и ме запокити обратно в кревата... за 10 дни, с висока температура, в състояние пред бронхопневмония, с антибиотик.
Лекувах се и с червено вино- помага май


Пожелавам ти бързо възстановяване!
На всички вас пожелавам един спокоен и мързелив уйкенд! Поглезете се и правете само неща, които обичате и които ви харесват!



Тема Re: Събота е...нови [re: *jull**]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано28.03.15 18:42



И ти ли, Джул?!
От миналата неделя не мога да стана от леглото! Не си спомням някога да съм се чувствала така. Дните вторник и сряда прекарах с усещането, че идва края на света.
И всичко това, според мен, защото останах без НАТАНАЛ!!! В офиса на фирмата за НАТАНАЛ цяла седмица не вдигат телефона! Много съм им сърдита! Дали вече не се предлага покрай разните писаници в последно време, или не смогват на заявките, но не се обаждат.
Днес се посъвзех, но трети ден съм на антибиотик заради гърлото - огън и жупел е там - не говоря, не преглъщам, изобщо не ми се мърда - така боли и гори.
Еее, и аз да се оплача...
Искам да споделя с всички вас добрите впечатления от посещение при лекар, които прави ирисова диагностика. Къде да го направя? Да открия нова тема? Или?!
Казвайте по-бързо, защо нямам търпение - много е интересно!



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: anetoh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.03.15 19:43



Нямам температура и се питам дали такъв е вирусът или пък имунната ми система никаква я няма... Може и двете да е, но мъж ми и той го кара без температура. Затова пък кашлицата ми сигурно се чува и у съседите. Най-проблеми обаче са болките в гърлото - същите като преди години, когато ми бяха оперирали сливиците. Толкова ме боляха гърлото и ушите, че дори като пиех вода, трябваше силно да затискам ушите си с ръце, а мама да ме пои като бебе. Е, сега просто изпих един Аулин, та болките ми поутихнаха и мога да изям една крем супа. Обонянието ми се възвърна и осъзнавам простичката привилегия да усещам вкуса на храната! Хубава работа вършат и онези "бонбонки" за смучене Нео-ангин... А бе знам, че с подходящ антибиотик сигурно щях да се оправя по-бързо, но нали съм инат, ще тегля!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Събота е...нови [re: Viktoria 999]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.03.15 19:56



Вики, съчувствам ти най-искрено! Колкото да липсващия Натанал, можеш да си приготвиш сама воден или спиртен извлек от чесън. Рецептата я има в нета, а и тук в Клуба, погледни в търсачката. Напомни ми като се видим да ти разкажа една история с тази рецепта.

Иначе за болките в гърлото, моят съвет е да вземеш нещо болкоуспокояващо - аналгин, аулин... каквото имаш. Върши работа, но утре ще кажа дали трайно или временно. При тези болки и няколко часа спокойствие са безценни.

Колкото до ирисовия диагностик - ето ти темичка:

"Совите не са това, което са..."

Тема Re;Добро утронови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.03.15 07:06



сменяйте часивниците




Тема Re: Добро утронови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.15 07:47



Еее, това с "един час напред" най-много го мразя! Затова ще се утешавам и с по "една чаша напред"!





"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 04.04.15 10:21.



Тема Re: Добро утронови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.03.15 10:38



хубаво си решила,нее ли малко големичка,ама какво има вътре



Тема Re: Добро утронови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.03.15 11:02



Джулче, ами аз, откакто си ми казала хомеожена, усетя ли малко да щипе и веднага го почвам.

При вен слабо място са бронхите. Настина ли първото нещо е усилване на хроничната кашлица. А какво ли не ми даваха за нея. Убедени са, че е алергична, но со тестове така и не го докарахме. Ама и Лори киха и хърка. Но иначе е добре, та и за нея казаха, че е алергия, щото ако беше друго до сега са се е влошила. Обаче още не съм избрала джипи в Плв.

Бях на ръба ама овладях нещата с инхалации, крака н солена вода, сироп за кашлица и тайлолхот.

Викинце, сали не ти е минала подсъзнателно мисълта "лелее, ужас, нямам натанал, да не вземе да ми падне имунната система". Щото ако си пиела редовно натанал как толкова бързо ще падне. Силния организъм би трябвало по-дълго да издържи. Та за това си мисля, че някой път може би сами го предизвикваме. Аз като се уловя в такова нещо и се опитвам да сменя нагласата. Напомням си, че това си е моят си организъм и се опитвам да се самолекувам с ръце и визуализация ;-) като част от другите мерки.

Така ми се разминаха болничните и този път.



Успех момичета! Бързо да оздравявате!

Целувки и на всички останали!



Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.15 11:13



Там е работата, че бях на път и уж носех Хомеожен, ама така и не успях да го открия.
Казах си, че като се върна го почвам, ама минаха 2 дни. И явно съм изтървала момента.
Много бързо се разрази пущината, чак не е за вярване!...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Добро утронови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано29.03.15 17:28



Натанала го пазя само за подобни случай, когато почувствам, че вече съм на ръба и тогава го почвам. Натанал пих по време на химията и няколко месеца след това.
Вече ми минава - днес даже се поразходих. Лошото при мен е, че като се почувствам малко по-зле и забравям и за визуализация, и за Лечебния код - лягам и чакам да ми мине. Точно, когато най-много се нуждая от допълнително стимулиране, аз се панирам и забравям.

Наденце, четеш ли ни? Какво се случва с теб? Обади се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.