Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.11.14 23:36



Лека нощ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.12.14 10:30



Здравейте, момичета! Изпратих си кукличката, която ми беше на гости цяла седмица и сега съм по-свободна.
Честит нов прекрасен месец и нова седмица.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.12.14 09:13








Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: Buba67]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано03.12.14 10:01



Ехооо... Добро утро!


Къде сте, момичета?! Какво се случва в този клуб?
Хайде, покажете се... споделете нещо...
Аз отивам за кафе, като се върна поне две-три да са на линия! Сама ли да си пия кафето?



Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.12.14 10:24



Здравейте и от мен! Вики, аз съм тук, но вече си изпих кафето и сега съм на смути. Черпя ви и вас.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 90нови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.12.14 11:39



Хей Вики, специално за теб, понеже не ползваш ФБ, споделям нещо:

Много грамадни стават снимките, като качвам тях, пък не ми се занимава да ги качвам на друго място специално за тук, за това ви давам блога:

Редактирано от Ekna на 03.12.14 12:22.



Тема Плетачките,нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.12.14 12:18



Измъчих се, повече няма да качвам снимки тук.

я кажете, дайте идея:

Понеже все импровизирам нещо - в шарки, в плетка, ама карам - варам и ако не ми хареса разплитам.

Най-сетне се спрях на шарка и плетка. Ето това шалче плета на малкия племенник (ще бъде със зашити краища, както е модерно сега):



Обаче какво да правя с тези кончета отстрани, когато добавям цвят, без да стане грозен възел отстрани на шала.





В този случай вплетох стърчащото конче в бримките, ама пак се притеснявам да не се разплете при пране. А от другата страна така не става, защото примерно сивия трябва да го вплета в белия и ще се вижда.

Не съм в час с терминологията, дано ме разбирате какво искам да кажа. Та и обясненията трябва да са като за дете-идиотче

Редактирано от Ekna на 03.12.14 15:40.



Тема Re: Плетачките,нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.12.14 12:45



Извинявам се за огромния размер на снимките, но се изнервих, не успях да ви ги кача от снимка бг. Нещо не става. Пък нямам време сега повече. След обед, ако още имам възможност да редактирам, ще видя някъде другъде да ги кача за да излизат по-малки.



Тема Добро утро!нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.14 08:20





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Плетачките,нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано04.12.14 11:00



Екничка, аз плетях много, преди години, имах и време и желание.
Да разбирам ли, че това "стърчащо конче" си го прекъснала, тоест на всяка смяна на цвета цвят късаш конеца?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.