Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Есенна среща на Клуба  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.09.14 22:44



Дойде време за среща в Пловдив. На когото
датата 18 октомври (събота) му е удобна, да
се запише в списъка:

1. Mammita
2. Viktoria 999
3. Ekna
4. Flora
5. Кras4o + съпруг
6. Tia Maria
7. lumixx
8. viara67+ съпруг
9.
10.
....................................

"Совите не са това, което са..."[/i

Редактирано от *jull** на 13.10.14 01:05.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.09.14 22:44



Засега ми е удобно на тази дата. Пишете ме. И на мен ми е мъчно за вас, а и Пловдив много ми харесва.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано23.09.14 14:55



Урааааааааа!
Хайде на купона!

Откога го чакам!
Ще ви посрещнем в нашия очарователен град. След няколко години ще бъдем културна столица на Европа!
Дано до това време позапълнят поне дупките по улиците...
За мен 18-ти октомври е удобна дата.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.09.14 15:20



Живи и здрави, ако няма обективни пречки с приоритетен характер - там съм





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.09.14 16:34



"Пречки с приоритетен характер"? Убих те!
Дори и паритет не им позволявам да бъдат!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.09.14 16:49





Е то и аз ама ... на! - метка на далака, тЕ такова чудо рядко се срещало при такива като мен. Да се поориентирам първо - е или не е, химия ли, операция ли, та за туй.

Ама мърдам ли що годе значи ще се видим!

Цуни по муцуни!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.14 22:24



Момичета тук съм...в момента съм много ангажирана с разни неща но ви чета. Все се каних да се запиша и все ни ми оставаше време...щото пътувам между два града по работа и се уморявам вечер.А и пострадах с очите и гледам да не ги натоварвам много....И така датата е супер часа си го знаете От 12.00 до 13.00 часа в същия ресторант.

Знам,че в последните дни се записвате но важното е да се запишите. Вики,кукло имаш ми скайпа защо не драснеш на него а?Между другото закрих си домашния телефон и съм само на мобилния.Ама него кога го чуя,кога не...тъй,че най-сигурна връзка с мен можете да имате чрез скайпа и на лични в клуба. Компото ми винаги е включено заради скайпа.А напоследък внука е на него повечето време,щото си счупи камерата на неговото компо.И така на срещата ще сме се отбор сладурани.От мен китайските фурми.Подаръчетата да не забравите...и мъжете си също. Жалко,че Марго няма да дойде заради бебето си но за другите няма извинение.Екне много се радвам за теб миличка и се радвам,че ще ти видя прекрасната прическа.Краси, хайде стягай мъжлето и идвай и се записвай и ти. Ами това е.До срещата остава малко ще се видим,ще се посмеем,ще хапнем...развали ми се фотоапарата та да носите апарат за снимки.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано28.09.14 21:14



Е, ама как без нас бе Флорче, ето бързам да се запиша -аз и Вики .


Мисля си всеки ще носи нещо- я фурми, я пелин, я винце ...а аз не мога да се сетя за нищо...Е подаръче задължително, то това е част от радостта- спомен с умиление да си го гледаме

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.09.14 21:45



Красчо, не се кахъри, достатъчно е да доведеш Вики.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.09.14 13:21



Момичета хайде де записвайте се,времето е още хубаво да се видим преди Новата година. Екне доведи твоя хубостник ама този път ще е седнал до мен а ти от другата страна,става нали???



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.09.14 13:54



Tia-Maria май не е видяла въпроса ми. Останах с впечатление, че ще дойде, но нека да го потвърди.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.09.14 14:50



Стига да е тук, Флорче

Пък за сядане до него от свободната му страна ще трябва да се разбереш с останалите дами Ако стане калъбълък ще правим търг с тайно наддаване Даже може да разиграем свободните страни на всичките ни присъстващи мъже Ще стане голямо шоу хах. Тях няма какво да ги питаме, ще ги поставим в шах и мат



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.10.14 13:45



Момичета, май на тази есенна среща не й върви. Поне с мен нещата се объркаха -
на 18-ти ми стовариха служебен ангажимент, така че няма къде да мърдам...



Като гледам, че с изключение на Маммита, другите са само пловдивчани, обещавам
при първа възможност да се видим. Май ми се очертава често да отскачам до този
прекрасен град!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано03.10.14 22:19



Zapisvam se



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.10.14 11:24



Браво Тиа, докарай още някой с теб да станем една хубава малка компания. Въпреки всичко ще си направим срещата за да не прекъсваме положителната енергия от тези срещи. Който иска да заповяда.

И така 13-00 часа точно майничко време аз ще вичакам в нашето ресторантче седнала на една маса. Това ще е на 18.10.14 г.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.10.14 14:34



Напоследък не мога да пиша...влизам от телефона на малката,а той няма кирилица...или карта някаква й трябва ,не зная точно Четирима пристрастени с един компютър...не е на добре тая работа.

Фло, ще си изкараме чудесно. Пък ако някой реши в последния момент -няма да го връщаме обратно я. Заведението е голямо ,места ще се намерят. Дано времето е хубаво и да седнем отвън.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Tia maria]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано11.10.14 19:37



Момичета, пишете ме и мен.
Да се извиня първо, че отдавна не съм влизала, но имам извинителни причини.
На 6-ти септември ми се роди и син...:))))))))
Шегувкам се...малката ми дъщеря се сгоди и на 6-ти правихме годеж.
И нали си имах само две дъщери сега гордо се пъча, че вече имам и син! :)
Ама "баба" Луми така се умори от емоцията, че запраши чак до Турция на почивка.

Скоро се върнах и не бях разбрала за срещата, затова късно се записвам.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: lumixx]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.10.14 22:25



Честито, Лумикс, много се радвам за събитието!
Много любов и щастие пожелавам!
Пиша те в групата.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: *jull**]  
Автор viara67 (член)
Публикувано12.10.14 16:10



Аз съм дала заявка за участие още от софийската среща, така че идвам барабар с мъжа ми. Красчо, Вики няма да е соло, осигурявам още една мъжка компания. Още двама души могат да пътуват с нас. Чакам на лични името и адреса на ресторанта,защото пловдивската среща ми е за първи път.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: lumixx]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.10.14 09:58



Ехаа, Лумиии, а честито! Радвам се, че ще се видим и с теб!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.10.14 19:21



Луми браво на теб стана и "мъжка майка".

Радвам се,че се записа за срещата, ще се видим. Хайде момичета не остана записвайте се...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.10.14 09:25



Момичета не остана ще се записва ли още някоя или не? Както винаги накрая все има разни изненади за идването, днес ще резервирам масата. Хайде до събота и понеже го дават малко мрачно и студенко ще резервирам вътре за по-сигурно.

Днес ще купя и моето подаръче...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.10.14 09:54



Ако някой мисли да прави изненада, да си помисли добре, защото аз съм приготвила също изненади, но само за записалите се + 1 резерва





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: viara67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.10.14 10:09



Момичета, да знаете, че влака ми пристига в 13.30 часа. Така, че ще закъснея малко, но съм там. Малко остана....

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.10.14 10:29



Споко бе Мамитче,

без теб няма да започнем да се напиваме...Ооооо ще има май много изненади, вики и тя ще ни изненада с някои присъствия...хи,хи ще е интересно.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.10.14 10:38



Флорче, знаеш, че винаги е интересно. А и като си пийнем малко, става весело.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.10.14 12:16



Как ми се иска да дойда..., но ще се видим напролет.
Прегръдки и да си изкарате добре, всъщност винаги е така.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано15.10.14 13:03



Момичета, няма да мога да присъствам на срещата, но мислено ще съм с вас, прегръщам ви всички най-сърдечно!





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: N O6O6]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано15.10.14 21:40



Мили момичета и аз няма да мога да дойда.Поздрави на всички и приятна и забавна среща.





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: feniks_m]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.10.14 12:15



Eeeeeeeee защо поне за теб бях сигурна...?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано17.10.14 12:49



Скъпи приятели,
Както каза Екничка, поради приоритетни здравословни причини няма да мога да дойда на срещата.
Пожелавам ви още една незабравима среща със зареждащи емоции!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: TheaO5]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.10.14 23:10



Хих... пожелавам на всички да имат колкото може по-малко поводи, ако може и хич, да ме цитират с тази реплика.


Миличка, стискам палци!

Ще вдигнем по една наздравица и от ваше име и за ваше здраве (за наша сметка)



Прегръдки!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.10.14 10:06



Момичета в Пловдив е слънчево но е малко хладно и засега има вятър,който вдига полите...

тъй,че виж как ще се облечете,аз нахлузвам дънките.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.10.14 18:45



Джул и този път направи изненада - НЕ ДОЙДЕ!



Мамии, мерсаж за винцето с бял пелин (най-много намазах, прибирайки се с остатъка в бутилката)! И специално (за срам на слабото от към количество софийско присъствие) поздравявам Мамми, за това, че пропътува времето и пространството от другия край на България!

Флорчее, ще има фурми и за племенниците и за сестрата, която не успя да ги опита, че утре заминава на чужбинска командировка. Апропо - колко време може да стоят така, без да се развалят? Сигурно трябва да са на проветриво и да си се сушат.

Благодаря за двете специални подаръчета само за мен - страхотни са! И за подаръчето, което ми се падна от Красчо, ммм, обичам аромотерапия! Обичам ви, момичета - с подаръчета и без подаръчета - всякак ви обичам!

Много се радвам и на присъствието на нови приятелки. Отбивайте се и тук, момичета!

Викито също дойде, въпреки натоварения график и други свои преживявания.

И пак не ни стигна времето да се наговорим.

Май пропуснах на живо да ви кажа колко ви обичам! Но вие си го чувствате и знаете!

За жалост се отплеснахме в приказки и никакви снимки не направихме. Имам само една на Вики, Фло и Мамми. Ще ви я пусна по-късно, че сега ще дойдат племенниците да ме изгребат от къщи. Предстоят шумни и весели игри, рисуване, моделиране, сляпа баба и прочие - забавата продължава



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.10.14 20:00



Екне,до два,три дена са така свежи и хрупкави,после започват да омекват и постепенно да съхнат и да стават фурми. И аз много благодаря на момичетата, които дойдоха на срещата и на новата ни клубарка - пловдивчанка.Групата на майничките ниш се увеличи с още един член тези дни ще се регистрира в клуба. Много чаровна дама на възраст. Иначе Екна ,Красчо, Вики,Маммита - които не дойдоха този път с половинките си не загубиха защото имахме много сладкодумен мъжкар в компанията ни. А винцето на Мамитка...думи нямам. Ама ме е яд, че на моята пилешка супичка не вървеше винцето та затова остана и Екнито си го е приватизирала.

Но си запазвам правото да си пийна порядъчно на Софийската, Мами обеща пак да донесе. А подаръчето, което ми се падна от Вики е супер - бутилка бутилирана - тригодишно Мискетче.Чакам снимки на скайпа от Екна и Красчо.да от голям мохобет не успяхме да направим много снимки но нейсе,който е искал да ни види е дошъл нали? И така до нови срещи догодина до амина.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано19.10.14 08:08



Винаги съм казвала- уютно, топло и хубаво се чувствам на тези срещи. Те са част от от този клуб, свързани с нас, но реални, запомнящи се.. Всяка такава среща е по своему пъстра и индивидуална, независимо от броя на хората...мммм да липсваха много от вас, но надявам се напролет да се видим. Благодаря за изненадките - красиви пеперудки от Екнето, фурмичките на Флорчето и винцето на Мамитка

...Целувки за всички...Вяра 67 пък доведе прекрасния си съпруг, за когото аз за първи път пък не можах да му осигуря компания в лицето на моя- Вики беше на работа...Но понякога така се случва- опита поне фурмичките на Фло.. Хихи

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано19.10.14 19:32



Ще се изям от яд. Но... върнаха ме на старата работа - просто супер ! Но ...чаках рента от Плевен... няма да е тоя месец ,другия ще е... И ... си изгубих личната карта ! Радост и тъга както казва Шишо Бакшишо. Днес запалиш бенгалски огън ,утре те изяде бенгалски тигър....

Момичета,радвам се ,че сте си изкарали супер ! Другият път съм с вас - няма лъжа няма измама. Да изчезвам ,че Фло ще ми дърпа ушите. И ще е права!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано19.10.14 21:48



Днес запалиш бенгалски огън ,утре те изяде бенгалски тигър....

Хахаха, ще ме умориш. Това от репертоара на Шишо ли беше?



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.10.14 22:30



Привет и от мен, момичета. Чак тази вечер се прибрах от Пловдив. Много път, много нещо. Но пък си заслужаваше. Толкова хубаво си изкарах и на срещата, и вечерта. Радвам се, че се запознах с нови хора и както винаги се уредих да седна до чужд мъж... Независимо от малкото хора всичко беше на ниво, както винаги си прекарахме супер. Подаръците, които получих от Екна и Вяра67 са страхотни. За фурмите на Флорчето нямам думи. Вечерта ходих в заведение с жива музика с моите приятели и беше прекрасно. Да ви се похваля, че ходих и на 5Д кино в Пловдив. Невероятно усещане. Много ми харесват тези срещи, а който не е дошъл ще съжалява. Страхотни сте момичета и много ви обичам.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано20.10.14 11:50



Мамита, мила моя, сега като чета за подаръците се сещам, че нямам спомен къде остана твоят подарък! Ужас, ще се пукна от яд!
Момичета, някой знае ли нещо за моя подарък от мамита - кристално дърво?!
В мен го няма...

...... най-вероятно съм го забравила на масата - нали бързах да си тръгна...



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано20.10.14 12:19



Вики, ако не го намериш, ще ти подаря друго, не се притеснявай, но не сме забелязали да има нещо останало на масата. С Красчо и Екна си тръгнахме последни. Може те да знаят.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано20.10.14 15:26



Благодаря мила, ама... не бива да съм толкова разсеяна! Толкова много ми хареса подаръка! Направо ме е срам!





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.10.14 15:44



За съжаление нищо не мога и аз да кажа... То ако знаех нещо до сега да съм си го признала без бой

Даже и почерпка щях да отнеса

Вики, ти носеше ли някаква чанта, освен дамската? Да не би на втория купон да си го забравила? Хубаво ли провери в багажника на колата и т.н.?

Ако нещо може някоя от пловдивчанките да отскочи до кръчмата и да провери там. Само предлагам.

Случва се, няма нищо. Ето, мамми каза, че нов ще ти направи!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.10.14 21:36



Вики, нищо нямаше нито на масата, нито на стола ти след теб. Няма начин да не си го взела. На масата нямаше малка книжна чантичка с подаръка ти, щяхме да го забележим. Ей, сега и мен и ме хвана яд такъв хубав подарък беше....не се сърди ама да не би да си го изгубила на другото ти отиване за където беше тръгнала или както козва Екна да е в колата. Я виж по-хубаво.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано21.10.14 10:23



Ох, от ЕГН - то е, знам аз!


И гинко билоба не помага вече... така ще е май...



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.10.14 23:31



Ох, само аз май не съм писала още тук, ама нали пишем и във ФБ, че къде по-напред :)
Значи много добре ми дойде и срещата, и разходката в Пловдив. Аз бях не само с мъжа ми, ами с цялото ми домочадие - дъщеря ми, сина ми :)
На срещата имаше две дами, които не са регистрирани в клуба. Едната беше от дясната ми страна, другата срещу мен. С едната от тях се познавах задочно от многото телефонни разговори и имейли през последните месеци.Буба може би се сеща за кого говоря. Много се радвам, че успяхме да се видим и на живо, все едно се познавахме от години :))) После се разходихме заедно, развявайки шарените пеперуди в слънчевия следобед (за дъщеря ми също имаше пеперуда).

Фло, благодаря за вкусните фурми, бях яла такива само в сушен вид, но не и пресни. Съжалявам, че не можахме да се наприказваме както трябва с повечето от вас, ама който идва към София да се обажда, аз съм винаги готова и на разположение за сладки приказки на маса





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: kras4o_k]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.10.14 23:37



Красчо, щом веднъж моя мъж дойде на такава среща, ще дойде и друг път, така че ще имаме възможност да ги запознаем един с друг.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: viara67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано23.10.14 10:47



viara67, още веднъж се извинявам от името на Вики, че не дойде, но другия път обеща, а пък му казах, че е изпуснал много добра компания в лицето на твоя съпруг



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано03.11.14 16:55



Мами, намерих си подаръка!
Няма да кажа къде, защото ме е срам!

,но го намерих...



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.11.14 17:01



Супер, Вики. Направен е с любов, затова си го намерила. Не, че щеше да е проблем и да не го намериш. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.11.14 18:19



Е, този момент чаках и вече "отковавам" темата!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.