Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано20.10.14 12:19



Вики, ако не го намериш, ще ти подаря друго, не се притеснявай, но не сме забелязали да има нещо останало на масата. С Красчо и Екна си тръгнахме последни. Може те да знаят.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано20.10.14 15:26



Благодаря мила, ама... не бива да съм толкова разсеяна! Толкова много ми хареса подаръка! Направо ме е срам!





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.10.14 15:44



За съжаление нищо не мога и аз да кажа... То ако знаех нещо до сега да съм си го признала без бой

Даже и почерпка щях да отнеса

Вики, ти носеше ли някаква чанта, освен дамската? Да не би на втория купон да си го забравила? Хубаво ли провери в багажника на колата и т.н.?

Ако нещо може някоя от пловдивчанките да отскочи до кръчмата и да провери там. Само предлагам.

Случва се, няма нищо. Ето, мамми каза, че нов ще ти направи!



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.10.14 21:36



Вики, нищо нямаше нито на масата, нито на стола ти след теб. Няма начин да не си го взела. На масата нямаше малка книжна чантичка с подаръка ти, щяхме да го забележим. Ей, сега и мен и ме хвана яд такъв хубав подарък беше....не се сърди ама да не би да си го изгубила на другото ти отиване за където беше тръгнала или както козва Екна да е в колата. Я виж по-хубаво.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: flora bg]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано21.10.14 10:23



Ох, от ЕГН - то е, знам аз!


И гинко билоба не помага вече... така ще е май...



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Ekna]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.10.14 23:31



Ох, само аз май не съм писала още тук, ама нали пишем и във ФБ, че къде по-напред :)
Значи много добре ми дойде и срещата, и разходката в Пловдив. Аз бях не само с мъжа ми, ами с цялото ми домочадие - дъщеря ми, сина ми :)
На срещата имаше две дами, които не са регистрирани в клуба. Едната беше от дясната ми страна, другата срещу мен. С едната от тях се познавах задочно от многото телефонни разговори и имейли през последните месеци.Буба може би се сеща за кого говоря. Много се радвам, че успяхме да се видим и на живо, все едно се познавахме от години :))) После се разходихме заедно, развявайки шарените пеперуди в слънчевия следобед (за дъщеря ми също имаше пеперуда).

Фло, благодаря за вкусните фурми, бях яла такива само в сушен вид, но не и пресни. Съжалявам, че не можахме да се наприказваме както трябва с повечето от вас, ама който идва към София да се обажда, аз съм винаги готова и на разположение за сладки приказки на маса





Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: kras4o_k]  
Автор viara67 (член)
Публикувано22.10.14 23:37



Красчо, щом веднъж моя мъж дойде на такава среща, ще дойде и друг път, така че ще имаме възможност да ги запознаем един с друг.



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: viara67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано23.10.14 10:47



viara67, още веднъж се извинявам от името на Вики, че не дойде, но другия път обеща, а пък му казах, че е изпуснал много добра компания в лицето на твоя съпруг



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано03.11.14 16:55



Мами, намерих си подаръка!
Няма да кажа къде, защото ме е срам!

,но го намерих...



Тема Re: Есенна среща на Клубанови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.11.14 17:01



Супер, Вики. Направен е с любов, затова си го намерила. Не, че щеше да е проблем и да не го намериш. Целувки!

Всеки изживян ден е една малка победа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.