Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте!нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.09.14 08:10



Добро утро, мръщи се, поне не вали. За сега.
Кафе и марш на работа!


Трябва да си сменям кухненския робот. Марки и видове, от които сте доволни? Идва голямото есенно правене на зимнина.




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 04.09.14 08:13.



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: TNBC]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.09.14 09:11





Прекрасен ден, приятели, напук на лошото време.

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.09.14 10:44



Добро да е и от мен! И аз вече не знам сова ли съм, чучулига ли съм...
Тази сутрин се ококорих по тъмно и доста време се чудих дали да ставам, дали да стискам очи, ама не се получи и скокнах. Оказа се 5:00 ч., така че си направих кафе и застанах на прозореца, откъдето се радвах на камионите за боклук. Това е то поетичната душа!...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.09.14 11:28



Обожавам камионите за боклук!
Най-вече онзи техен нежен звук...
Тряс-прас, прас-тряс...
Кафе ли?! Събуждам се без него аз!





Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: Ekna]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано04.09.14 11:36



Живеем на първия етаж. Камионите за боклук ме докарват до нервна криза

. Но винаги знам, колко часа е станало, служат ми за ориентир.



Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.09.14 12:19



Добър ден сладуранки. Значи като ви чета как не може да спинкате просто сърцето ми се къса.Ако можех да ви дам от моя голям и продължителен сън....Аз трябва да съм кокошка щото лягам с кокошките.Лягам в 22.30 и спя до осем сутринта. Зависи от количеството изпита вода ставам по един или два пъти до тоалетна и пак заспивам като бебе.

незнам защо е така сигурно съм болна от нещо,което не знам.През деня не мога да спя нито лягам.но стане ли десет вечерта и започва да ми се приспива... Такааа Мамитче сега ще отворя фейса да видя какво си ми пратила.Тонито вече си я имам на скайпа. Хайде до скоро отивам да слагам масата за обяд, че моите внуци са гладни. А колкото до плетенето на внучетата,в момента плета петия чифт търлички...дайте нещо интересно за моделчета на бебеа до годинка дееее.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден [re: flora bg]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано04.09.14 15:47



Здравейте, момичета!
Домъчня ми за вас!
Лятото свърши (най-после, слава Богу!) и на хоризонта се задава нова среща на клуба.
Октомври тропа на вратата. Мисля, че е време да заговорим за срещата в Пловдив.





Тема Re: Добро утро, добър ден [re: Viktoria 999]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.09.14 22:20



Има време още мила. В края на октомври или началото на ноември - тогава я правим.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.09.14 09:04







Тема Re: Добро утро, добър деннови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано06.09.14 08:33



Утро ! Хайде ,честито на пловдивчанки - градът им ще бъде европейска столица на културата ! Доколкото разбрах ще получи някаква парична сума и дано управляващите /които и да са те / я използват разумно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.