Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Момин проходнови [re: flora bg]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 14:01



"тони чакам да ме намериш на скайпа хайде дееее

"

Лелеее, Флорче, направо съм забравила(ама не е умишлено,нали знаеш, ей) много съм разсеяна напоследък. Веднага отивам да те търся.



Тема Мамитка,нови [re: mammita63]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 14:16



ти си голяма сладурана, но аз пък си мисля, че внучката ти е още по- голяма сладуранка от теб. Една такава мъничка, сладичка и миличка бебка, дето просто не можеш да се сдържиш да не я гушнеш. Да ви е жива и здрава!

Само да ти напомня, че навън времето почна да захладнява, така, че Бабитка, хващай иглите и направи още няколко терлички за бебка, ама такива по-цветнички, да има се радва, че и шапчица можеш да й оплетеш на една кука, има много красиви модели, направо страхотни модели има за малки госпожици.
А може и пюренца от домашни продукти да й направиш, че като идва при теб да има с какво да я нагостяваш, нали. Тя още малко и пюренца ще може да си хапва. А пък те бабините са най -вкусни.


Хубав и усмихнат ден!






П.С. Повече от сигурна съм, че всичко това вече си го направила, но просто не можах да се сдържа да не се включа като те гледам с какво умиление говориш за внучката си.



Тема Re: Здравейте!нови [re: Ekna]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 14:25



"Добре, че снощи заваля и валя обилно до късно през нощта.

Това не ми попречи да не заспя. Винаги мога да не заспя, това е мой отколешен талант."


Екне, а аз си мислех, че само аз притежавам тази дарба.



И аз като теб причина да не заспя ще си намеря. Все си повтарям, че няма нищо по-добро от пълноценния нощен сън, но.....само си го знам на теория. Какво да се прави - нощни птици сме и това е.



Тема Re: Здравейте!нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 14:43



Екничке, златна душица си ти. Как знаеш, че не се оправям много много. Приех една покана, значи е на Флорчето. Благодаря ти.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Мамитка,нови [re: TNBC]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 14:52



Тони, благодаря за комплиментите. И аз като вас съм нощна птица-цяла нощ будувам, а сутрин спя до късно. Колкото до бабината, плетените дрешки и терлички моята майка ги е подсигурила. Но виж правя пюренца за малката, имам зеленчуци и плодове от село, пробвам различни варианти. Но колко ще ги яде -не зная, но баба ще си ги хапне ако останат.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте!нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 15:33



Ами гледам, че и двете искате да се добавите пък се ослушвате нещо



Но всъщност се справяте доста добре



Тема Re: Мамитка, [re: mammita63]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 15:44



Не са комплименти Мамитка, това са факти - сигурна съм!

А щом вече сте подсигурили гардероба и зимнината за малката принцеска, то за нея остава само да хапва, да расте и да ви радва!




Е значи заедно с теб и Екна станахме три талантливки - незаспивки. Това от една страна е добре - можем да отворим тема "Нощни птици" и да обменяме личен опит относно това: как е по-лесно да не заспиш

. Аз лично много инфо мога да споделя по въпроса



Тема Re: Здравейте! [re: TNBC]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 15:49



Не сме сами, Тони, не сме сами

Уф, и аз се опитвам да се контролирам, да спазвам "хигиена на съня", на теорията съм отличник, обаче иначе понякога съм като хипнотизирана и все едно друг действа вместо мен

Като бяхме на планината с племенниците те ме вкараха в режим и то без да мога да се сърдя, защото е толкова приятно като дойдат в моето легло и започнат да ме галят и гушкат, особено малкия.

Но скоро след това постепенно и бавно, все по-късно започнах да заспивам и все по-късно да ставам и совичката в мен пак надделя



Тема Re: Мамитка, [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 15:50



Като дойде малката, Мамми, и ти ще влезеш в режима й много бързо, също като мен покрай племенниците





Тема Re: Мамитка, [re: TNBC]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 15:51



Ооо, не знам кой ще оглави това първенство, защото съм мноооого добра






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.