Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано17.08.14 18:57



Благодаря! Целувки!
Ще го направя обезателно в края на август. Тогава ще имам време. Тази и другата седмица ще посрещаме и изпращаме поредната "порция" германци. Чак след това ще доведа сладура на баба в Пазарджик. Такъв глезан е, че сме в "деликатен" спор с другата баба и родителите му за начина на възпитание. За съм "лошата" баба

, правя забележки, налагам ограничения, не позволявам някои неща. Все трябва да има някой, който да напомня, че света не се върти около наш Михаил...



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.08.14 00:55





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.08.14 09:13



Добро утро.


Гората си е добре, аз си починах, а мобилния интернет е всичко друго не и интернет.
Успешна седмица!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Buba67]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано18.08.14 11:09



Привет!
изкарахме чудесни 4 дни в Къщата за гости Кандафери, все още се радвам като се сетя за това:


разхождахме се из гр.Елена, но беше адски горещо и разходките бяха на пребежки от сянка до сянка
направихме излез на реката, поход до Христовски водопад, посетихме Марянски манастир "Свето Преображение Господне"
и много се радвахме, че правилно се усвояват средствата по европейските програми - манастира е реновиран, полянките са подддържани, шосето в селото Марян е новоремонтирано, всичко наоколо се обновява, значи екотуризма добре се развива в еленски балкан
аз получих всякакви натуротерапии: хромотерапия- лечение с цветове от природата, стоунтерапия-лечение с топли камъни, които се нагряха от слънчето, релаксиращ масаж и аромотерапия /има и такава услуга в Кандафери/, хидротерапия-естественно джакузи в бързеите на р.Мийковска
ето, малко виртуална радост и за вас



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LlDlru на 18.08.14 11:11.</EM></FONT></P>

Редактирано от LlDlru на 18.08.14 16:05.



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.08.14 11:10



Успешна седмица!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: LlDlru]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.08.14 17:42



СТрахотно Лиди, значи да се включвам в екотуризма със земите, горите, полянките, тъкмо се чудех какво да правя с наследствената земя, отвори ми работа.... Имала си горещо време и не си видяла нищо по-значимо, така е, лятото е много горещо защото е котловина, а пък зимата е жестоко студено пак по същата причина. Иначе района е много чист, хората са добронамерени, услужливи, малко клюкари, повече работливи, но възрожденското в града се е запазило. Следващия път си планирай почивката през септември - райска градина е града по това време, лошото е само пътя до там, че е разбит, ама дано го закърпят. Предполагам, че сте се отбили в ханчето "Боаза" в гората и на брега на река Веселина. Благодаря, че сподели.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.08.14 17:49



Не се замислих колко ли ще трябва
в живота да заплащам всеки миг –
за правдата, за виното, за хляба,
за прошка, за предателство, за вик,
за нечии пропуснати очаквания,
за чуждите амбиции за власт.
За нощите, студени и разплакани,
за крадени звезди в незнаен час,
за тихите въздишки по паважа,
за споменът, забравен за добро.
За всеки таен порив да разкажа
кога въобще съм жива и защо...
За всеки мой недоизказан стих.
За сълзите, удавени в дъжда.
Прощавайте. За всичко си платих.
Безплатна ми е само любовта.

Мира Дойчинова - irini





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 18.08.14 17:50.



Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.08.14 17:56



Усмивката ти искам

Изтрих те от тефтера си, а всъщност исках
следите ти от себе си да залича,
макар - до болка - в дланите да стисках
и последната, напомняща за теб следа.

чертаех във небето си измислени слънца,
а никога не се научих да рисувам
и потъвах в изгрева на своята тъга,
когато, в танц, звездите и луната се целуват.

Не исках да присъстваш в моята вселена,
а всъщност жадно следите ти попивах.
Без теб е празно,сърцето е студено.
Усмивката ти искам, за да съм щастлива.

Сияна Георгиева
2007г.




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: kaloyana_-177704]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.08.14 18:02



Нова песен на Линдзи, мисля, че видеото е снимано във Лас Вегас, гледано е от повече от милион и триста хиляди души за 14 дни, още едно доказателство, че мизука и талант правят чудеса.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.08.14 12:20



Така, стана обяд, никакви Ви няма. От мен да мине, като няма кафе черпя със зелен фасул. Току що го изключих.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.