Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.08.14 19:37



И аз да се похваля с неформална блиц-среща "по клубарска" линия. Преди два дни се видяхме
с Теа и както винаги не усетихме как отлетя времето... някакви си 2 часа само!


Мисля си колко много ми дава този наш Клуб... включително и контактите, които имам с вас,
мили хора! В тази връзка искам да споделя една мисъл за приятелството:

Уважавай хората, които намират време за теб в натоварения си график.
Но обичай хората, които никога не поглеждат графика си, когато имаш нужда от тях!




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: *jull**]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано13.08.14 21:25



Аууу, Джулче!
Обичам те!



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: TheaO5]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.08.14 22:50



Тези работи са взаимни, нали знаеш!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: *jull**]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано14.08.14 10:47



Привет, момичета! Много е приятно тук, най-благородно ви завиждам за хубавите емоции, които споделяте.
Резервирала съм си екскурзия до Истанбул в средата на септември, малко ще ми е тегаво, започвам седмични вливания плюс текущите, но се надявам да го натъмъня /не ми е за първи път

/, само стискайте палци да съм читава дотогава.
Това ми е екскурзията,
няма да имаме възможност да посетим всички предложени допълнителни екскурзии, ако има някой с опит да се включи и ме насочи към най-добрите.
Прегръщам ви!



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: N O6O6]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано14.08.14 11:04



Аааа, твоят прекрасен мъж сигурно ще ти купи нещо златничко от Капалъ чарши



Завиждам ти, аз не че съм пътувала много, но Истанбул ми е сред топ 3, простор, ширина, свобода
Преминаването в Азия е хубаво дотолкова, доколкото от другата страна на моста се открива чудесна гледка. Мисля че там всички туристи сядат за по едно кафе и назад.
Плаването по Босфора- можеш да разгледаш красивите богати къщи по брега, в някои от тях са се снимали филми, които вървят и по бг телевизия. Ние така си изпатихме при последната екскурзия в Гърция с корабче- залягахме по седалките през цялото време, големи позиви за гадене от вълните.

Ако трябва да избирам аз, бих избрала дворецът Долмабахче.

Хубаво да изкараш, Наде!



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано14.08.14 11:44



Билянче, благодаря! Аз мисля да използваме панорамната обиколка с автобус до азиатската част, двореца Долмабахче, Принцовите острови и аквариума. Изкушавам се и за небостъргача Сапфир, където имало симулатор 4D, сякаш гледаш града от хеликоптер, но много раздуват цените ТА.



Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: N O6O6]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано14.08.14 12:20



Aaa, нямало да посетят всички ексурзии. Това си е направо максимум програма





Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.08.14 13:48



Наде, да разгледаш и после да качиш снимки. Аз се скривам в дън гори тилилейски за три дни. Жегата не ми позволява дори разходки. Сега като се размисля, че все мрънкам за зимата как не излизам заради поледиците, сега пак не мога да излизам, от потта се развакуумира протезата и както ходя направо пада. Мдаа мрън, не мрън това е положението.


Та в тази връзка внимавайте какви ги вършите, щото имам един мобилен интернет в гората и ще хвърлям по едно оче.
Прохлада ви желая!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: Buba67]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано14.08.14 14:06



Буби, ти нали живееш в къща, там поне не е ли повече хладинка.
Хубава почивка!



Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано14.08.14 14:58



Привет и от мен, момичета. И аз се прибрах от София. Много ми беше хубаво, че се срещнахме с Тия-Мария, но не можахме да седим много заради бебето. Трябваше да се приберем по-рано. И при нас е голяма жега, но на климатик е супер. Много ми е мъчно за бабината душичка, но ще ги чакам да дойдат те.
Желая ви прохладен ден!

Всеки изживян ден е една малка победа!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.