Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: LlDlru]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.08.14 09:08



Е , чудесно звучи програмата , Лиди ! А ние сме в София ,но не скучаем Водих малката на съзтезанията по худ. гимнастика. Много й хареса ,даже успя да се ядоса ,че нашите са ощетени. Атмосферата в залата беше невероятна. Музиката на нашите момичета почти не се чуваше ,играеха под съпровода на аплодисментите!



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано11.08.14 11:53



Катенце, къде се намира този фонтан?
Ще доведа моя внук, ако е в Пазарджик. Много ще му хареса! Той е водолей и твърдо отстоява зодията си.





Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано11.08.14 19:32



Лиди, радвам се, че си се насочила към този красив, малък, исторически град, дишай чист въздух, яж еленски бут, който е свински ако някой не знае, плодове и зеленчуци домашно отглеждани. В града има 7 църкви, от хубави по хубави, това е родния град и на Мина, любимата на Яворов, къщата музей на Иларион Макариополски, също има резерват на софийския университет който е цял комплекс, там са снимани много български игрални филми, все известни, няма да ги изброявам, там имаше къща и Невена Коканова, също е роден град на артиста Георги Георгиев - Гец, още много други интересни неща. Природата е разкошна, ако имате възможност отидете и на хижа Чумерна, високо в Балкана, ако си планинарка.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.08.14 10:02



За настроение...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: *jull**]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано12.08.14 20:03








Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 12.08.14 20:13.



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано12.08.14 22:30



днес се видяхме с Маммитка ,която е софиянка за малко и с бебето Рая. Хубаво беше.



Тема Re: РАЗДУМКА 89нови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано13.08.14 06:51





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 13.08.14 06:55.



Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: kaloyana_-177704]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано13.08.14 07:53



Добро утро, поздрави на всички!





Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано13.08.14 11:00



Здравейте и от мен.Няколко дена съм без гостите си - отидоха на Пампорово малко на хлад. Ами отвикнали са от нашите горещини

Но утре се връщат и започваме подготовката за неделя за сватбата. Днес поръчах голяма пита украсена отгоре и с нея ще посрещаме - с погача и шарена сол - гостите в неделя. Нали сина ще е кум ще идват да го забират с музика и хорааа по наш обичай. Та тази седмица имам още емоции.... Иначе от тези дъждове тиквите ми цигулки като са тръгнали да растат...тази година май ще продавам тиквиВсичкия друг зеленчук отива вече на кино. Но Кали да си жива и здрава - селърито се хвана и всеки ден си късам листа за салата и за смутитата.Ама сега как да ползвам корените ами то ако си ги изкубя после откъде ще има селъри ааа???Много съм доволна и от дивия лук неприкъснато си го постригвам и винаги си имам пресен зелен лук за салати и запръжка.Хайде похвалих се и ми стана по-добре, ами така де на кого другиго да се похваля, нали ви обичкам.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 13.08.14 11:02.



Тема Re: РАЗДУМКА 89 [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано13.08.14 19:06



Флорче, сега ще те светна от къде да си купиш семена, ама от сега, да си имаш, че за по-късно не знам дали ще има:



ето ти и семена за кълнове (вляво долу от менюто с продукти):


ето и как да засаждаш:




виж тук и за други зеленчуци, може нещо да си нямаш в градинката, та да си засадиш (пак от същото меню, но търсиш "семена за зеленчуци"

Тази година наистина много дъждове и все пробеми, да не изпуснете черния бъз сега, правете мармалади, сокове, сушете, все нещо ще измислите.

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от *jull** на 18.08.14 00:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.