Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Привет! :)нови [re: LlDlru]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.09.14 20:00



Ой Лидинка, големи премеждия си имала но нали всичко се е оправило.А крачето боли от преумора ще мине,вирни го на една възглавничка....Така е природата като се развилнее няма спасение,добре, че си имала застраховка. какво стана с гражданството ти българско получили го?
А з тези дни съм на зимнинина и нямам много време, но и това ще свърши.

А и нали подготвям учениците за първия учебен ден....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Привет! :)нови [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано10.09.14 21:10



цялата лява стран ми се повредила-ръката, гърба, крака, вече отдавна, отпреди 3 седмици, вече два курса инжекции, всякакви обезболяващи, ама не минава, та затова ревматоложката ме изпрати на сцинтиграфия
а за гражданството ми поискаха още един документ да представя от данъчното за замразената ми фирма, а след това по закон ще чакам 18 месеца - ех, само да доживея това гражданство ... и мъжа ми ще вземе да се върне в BG

защото му приключва договора, той се води в командировка, дотогава пак ми трябва шенгенска виза...



Тема Добро утро, добър ден!нови [re: LlDlru]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.09.14 10:22



Има ли мераклии да споделят с мен тази красотичка?
Че кой знае какво време ни чака...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.09.14 14:20



Джул, така ми се иска да споделя това с теб и сега!!!
На мен ми нещо тези дни нещо много ми дойде след почивчицата и тъкмо се канех да споделя хубавите ми впечатления от нея, нещо се струпаха неприятности..
Ама целувки за всички имате от мен!!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано11.09.14 14:40



Красчо, подготвяте ли тези красиви момчета, единият- вече младеж, за първия учебен ден?





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.09.14 16:21



Благодаря ти, Билянче


Имаме си вече всичко-раница, тетрадки, блокчета, боички и ризка за първия учебен ден на първокласника...а младежа- неговият ентусиазъм е по-малък за новата учебна година Днес вече тъкмо приключих със снимки, талони от лекарката и др. подобни и реших да си отдъхна и ми звънят,че съм спечелила цяла раница с лакомства от една томбола, Вики пък ми се обажда, че намерил касетофон за кола и чудейки се дали да не пусна тото, блъснах колата...ужас..Много се ядосах на себе си- за първи път ми се случва..ама да сме живи и здрави, пък ремонта ще е по-късно като има пари!!!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.09.14 18:36



Оф ,Красинко ,и на мен днес ми върви на опаки. Нищо ,млади сте и сте работливи със Вики и за ремонт пари ще изкарате и за още една кола -дай Боже !Щом сте заедно ,няма страшно...А аз съм бедна и самотна като библейския Йов. Ама и аз какво се тюхкам ,че съм сама ,че не взема да си хвана някой софиянец !



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано11.09.14 19:13



Тия, още не ми е отминало чувството на безсилие, тези дни и за мен са изпълнени с толкова смесени чувства и емоции.. А пък ти какво се чудиш, София е голям град пък май повечето връзкив днешно време вече се осъществяват в нет-а!! Така, че давай!! Прегръдки



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано11.09.14 19:18



Да -а-а трябва по- оптимистично ! Заведох малката на изложбата на Роден- много ,ама много хора ! не си правя илюзии тя е малка ,но...

1. Защо на билета пише злева ? /3 лева /
2. Защо не мога да се катеря по статуите ?
3. Статуята се казвя ,,Чисти лицето !" / Чистилището /



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.09.14 19:55



Ами как да му върви на човек при тези силни магнитни бури а утре ще е кулминацията на магнитната буря.пазете си здравето и нервите. Повече водичка и спокоъствие,повечко в къщи си стойте.Тиа да ти дам малко от моите "ухажьори"а????



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.