Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте!нови [re: guslik_33]  
Автор EFO75 ()
Публикувано03.09.14 09:08







Тема Re: Здравейте!нови [re: EFO75]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.14 11:30



Здравейте и от мен, как е времето при вас? Чувам, че в някои райони вали, та се къса!...
Така че не си забравяйте чадърите или в краен случай се възползвайте от нечий чужд!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано03.09.14 11:36



Ако така си нося чадъра гарантирано ще отслабна!

Имам много работа- подреждане на шкафове ,гардероби...не ми се почва.



Тема Re: Здравейте!нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 12:07



Лек ден и от мен, момичета!
При нас вали добре с малки почивки. Тия, времето е много подходящо за работа в къщи.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте!нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.14 12:33



И при нас вали и използвах почивката на дъжда - та отидох да си пусна колета за чужбината.

Мамитче, радвам се за принцеската ти и "зетьовете"растат. Френския днес прави шест месеца а английския след две седмици ще направи шест месеца.Иначе по големия френски е на шест и половина години и сега е първи клас. Много е горд.Принцеската ми "снахата" на Тинки също е първокласничка,тя е на пет и два месеца и тя е горда с униформата си и червената си чанта. Абе да ги изпапка човек милите пиленца на баба.Намери ме във фейса де Маммитче...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте!нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 12:42



Напоследък при нас е много актуална темата за озвучаването на града .... от циганските маанета до късно през нощта. Вечер, когато градът утихне маанетата превземат всичко наоколо. Аз живея на центъра, прозорците все още са отворени и музиката им нахално нахлува право в ушите ми.

Мислех, че само аз се впечатлявам, но вчера по местните новини излезе кмета и каза, че този проблем е един от малкото, на които НЕ може да намери решение. Отива полицията, намаляват музиката за малко и после пак. Глобяват ги, но изобщо не им пука. Кажете ми, казва, как, и ще го направим...

Ако звучеше Есента на Вивалди, нямаше да имам нищо против да я слушам цяяла нощ...

Добре, че снощи заваля и валя обилно до късно през нощта.

Това не ми попречи да не заспя. Винаги мога да не заспя, това е мой отколешен талант. Така, че в този момент ви казвам добро утро





Тема Re: Здравейте! [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 12:45



Да взема да ви изпратя покани, че да се намерите хаха...ей сегинка. Изпратих предложение на Мами да добави Флорче





Тема Re: Здравейте! [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.14 12:47



Ооооо Екне, ами тук в Пловдив а? Че и цял филм ще създават за Столипеново, щото града ни не би бил град без циганското гето. Незнам трудно се оправя тази сган, то и в Европата не могат да се оправят с тях та ние ли?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте! [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 13:00



Флорче, аз си мислех, че нашите са лоши, но от както живях в Пловдив, знам, че вашите водят първенството. Много по нагли и нахакани са .... Жалко, че заради мнозинството от тях не можем да видим добрите им хора...



Тема Re: Здравейте! [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.09.14 13:31



Така Аз имам съседи циганско семейство от дълги години.Знам им децата,те пораснаха имат свои деца че и внуци.Толкова са работливи,чисти и честни.Всичко,което мога даим дам от покъщина,храна,понякога и пари им давам.И те ми помагат в двора.въобще добри хора а и бели,красиви. Особенно едно от внучките им,скамата красота, големи сини очи и дълга черна коса до кръста. И се учи отлично в училището до нас.майка й се облича модерно и работи като чистачка в кметстмото. Мъжете на полето,на строежите никога не са лежали ...Но си права покрай сухото гори и мокрото.Покрай лошите хора се плюят и добрите от това съсловие. Оправия няма.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.