Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Момин проходнови [re: *jull**]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано01.09.14 09:56



Аз пък изкарах хубав уикенд в Момин проход. Всички сигурно знаят, колко полезен е въздуха там. Отседнахме, по стечение на обстоятелствата, в балнеосанаториума дето ходят хората с направление по програма. Доста е соц но затова пък в цената имехме включени 3 процедури и преглед от лекар- мерене на кръвно и оглеждане на гръбначния стълб. Първата процедура беше електротерапия, доста приятничко. Втората беше масаж, но не ръчен, а от една възглавничка, която нямаше никаква мощност... Третото беше перлена вана, с надеждата тази вана да се дезинфекцира добре... Малко мизерничко си беше, но моята идея беше да дишаме чист въздух. На следния ден се разходихме до вили Костенец, там има съшо една база, също може да се отиде с направление, мисля, както и да се ползват процедури- парафинолечение, физиотерапия. Казва се балнеохотел Констанция, и има най- невероятната гледка, както и външен топъл басейн, предполагам с минерална вода.

Хубаво е това място, а и толкова близо до София.



Тема Re: Момин проходнови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.09.14 19:22



Добър вечер момичета. Аз съм вече на линия

Лятото мина, гостите ми си заминаха и живота ми се върна в нормалното си сиво ежедневие. Днес почват училище двете ми внучета в Англия и Франция,чакам снимки да ги видя.Били много горди с чантите си и униформите. А тук се подготвяме с тетрадки,маратонки,блузи,панталони, за новата учебна година.С една дума сега съм на училищна вълна. В събота ме поканиха на еднодневна екскурзия до манастира Св.Врач близо до Пловдиве е.Ще ида да се поразведря малко.Около 50 човека сме с рейс, все отбор юнаци сме на възраст. Ами това е отчетох се.Радвам се за всички, които са писали как са прекарали лятото, интересни места сте видели. Радвам се, че Калояна,Джул, Екна не са оставили клуба да замре... Хайде още някой месец и ще се видим в Пловдив на срещата.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Момин проходнови [re: flora bg]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано01.09.14 21:09



Хей, Флорче, радвам се, че се появи, без теб клуба не е същия.


"Радвам се, че Калояна,Джул, Екна не са оставили клуба да замре..."
Е, браво бе Флорче - ти нас останалите не ни ли броиш за хора...ми добре ...... щом е така - ние другите можем да не пишем




Билянче, радвам се за теб, че сте си изкарали хубаво. Пиши и ти по-често, разбира се когато имаш свободно време.


Хубава и спокойна вечер на всички!

И пишете, ей, и в другите теми, нека да се пораздвижи малко повече този клуб, нали.


Редактирано от TNBC на 01.09.14 21:19.



Тема Re: Момин проходнови [re: TNBC]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.09.14 22:21



Тони-бонбони забравих да пиша и твоето име щото и ти си се разписвала,също и Пиранчето и Лидинка.... че и моята тинки студентката...абе всички сте исали без мен.Сории всдички сте сладурки.тони чакам да ме намериш на скайпа хайде дееее



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Момин проходнови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.09.14 22:43



Флорче, добре дошла! И мен забрави...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано02.09.14 08:00



За започнем деня с усмивка ....от скрита камера!





Тема Здравейте! [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.09.14 08:44



Оооо Маммитче,бабенце злото да те забрави....

Я кажи как е твоето малко слънчеце? расте ли а? Днес е слънчево при нас и аз тръгвам по задачи из града.ще се чуем следобед пак.Чаооооо

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте! [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано02.09.14 14:21



привет-привет!

стискайте палци - в четвъртък ще имам интервю по повод кандидатстването ми за българско гражданство
уча официалните празници на Б-я, знамето, химна и тп

, защото навремето, когато синковците са били ученици, явно съм отсътствала от домашните
не мога да уча, ако не създам логическа връзка между обектите - та уча и историята покрай тези празници!

айде, чао ви, леки дни и в слънчено и в дъждовно, аз два дни ще съм софиянка



Тема Re: Здравейте! [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано02.09.14 20:19



Флорче, моята принцеска расте, към 23 този месец ще дойдат малко в Монтана на гости, та ще си я гледкам. Иначе във Фейсбук съм пуснала снимки. На 14 дни и направиха фотосесия. Много е хубава-като баба си. Ако имаш ФБ, ще ги видиш. Приятели сме с Джул, Екна,Красчо. На 5.09. ще направи 2 месеца. Ще ставаме сватове, няма начин...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте! [re: mammita63]  
Автор guslik_33 (любяща съпруга)
Публикувано03.09.14 08:31



Сутрешна порция смях!!!
Мнооого ми харесва!!!

Лек и слънчев ден от мен!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.