Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Мамитка,нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 16:30



Момичета, аз съм свикнала на нощен режим, това ми е останало от работата през нощта. Работех само нощем в цех за закуски и свикнах когато хората са на работа-аз да спя. И като бях в София при малката се дундуркахме до 3 часа през нощта, за да може баща и да се наспи. Нямам търпение да дойдат, а пък баба може и да не спи.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте!нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 16:35



Екне, писах на лични на Флорчето, че я няма в приятелите ми. Мисля, че приех поканата, но...не се справям добре и това е.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте!нови [re: Ekna]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 16:54



"Не сме сами, Тони, не сме сами

"

разсмя ме, Екне, така ме разсмя, че чак ме питат покрай мен какво ми става като ме гледат как се хиля.



"Уф, и аз се опитвам да се контролирам, да спазвам "хигиена на съня", на теорията съм отличник, обаче иначе понякога съм като хипнотизирана и все едно друг действа вместо мен "


Ох, и аз така и аз така, не е лесно, напълно съм съгласна с теб. Някой ако си мисли, че ние е лесно - греши. Но то пък и едни дълги нощи къде ще си губим ние времето със сън, пък било то и полезен -не, не, не ни трябва. Е верно може да отнесем някоя лоша оценка по предмета "практикуване на здравословен нощен сън", но пък нали си го знаем на теория все пак, ми то на практика с толкова изисквания към нас за здравословен начин на живот - няма как човек да не отнесе и по някоя лоша оценка, все пак няма как да сме идеални.
Еми, не ни е лесно, но пък ще се успокояваме с това, че не сме сами. Ето и Мамитка е с нас, все пак.



А си бях създала друг график, ставах много рано, после една хубава сутрешна разходка и то един чист, свеж въздух и се чувствах по-добре, а сега какво - сутрешна разходка, да ама на сън.
Крайно време е да направя някаква промяна, знам го, повтарям си го но.....ще стане, ама ще видим кога.



Тема Re: Мамитка,нови [re: Ekna]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.09.14 17:00



"Ооо, не знам кой ще оглави това първенство, защото съм мноооого добра"




Аааа, не, въобще не ти вярвам. По-добра от мен в това отношение не вярвам има, аз мноооого, мноооого добра.



Тема Re: Здравейте!нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.14 17:31



Ще се намерите. Само имената да си знаете.



Тема Re: Здравейте! [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано03.09.14 20:48



И аз съм от будуващите. Трябва да си направим група / ВИП ,естествено/ .Бухал ,Кукумявка ... или най-хубавото - Таласъм.

Редактирано от Tia maria на 03.09.14 20:52.



Тема Re: Здравейте! [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 21:47



Тия, най ми допада Таласъм. Ще се разхождаме нощем...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте!нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.09.14 22:51



Кой говори тук за нощни птици? Какви бухали, какви кукумявки, какви таласъми?!
Я да видя малко уважение към совата в този клуб!... Нещо много я неглижирахте!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте! [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано03.09.14 23:25



Точно затова ще бъдем Таласъм, защото совичка си имаме...и много си я почитаме.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте! [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано04.09.14 07:47



И аз това имах предвид.

Добро утро ! Хубав ден и дано поспре да вали !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.