Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво ни накара да се усмихнем днес?  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.07.14 10:31



Реших, че е време да пораздвижим въздуха с тази тема, взаимствайки добрата практика от друг клуб



Хайде, търсете поводите за усмивки и ги споделяйте с другите, взаимно да си даваме повод за усмивки.

Днес още не съм намерила такъв повод, но вчера ме накара да се усмихна концертът на трио "Тримата тенори" в моя град. Поздравявам ви с тяхно изпълнение:




ПС: Съставът им явно се мени, но няма значение



Тема Re: Какво ни накара да се усмихнем днес?нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано03.07.14 12:44



Ти, пак с нещо ведро и интересно!


На мен днес не ми е ден за усмивки, честно казано. Даже малко съм бясна ...
Но твоята нова тема ме накара да се усмихна и да се позамисля.



Тема Разсмя ме ето този високотехнологичен виц:нови [re: Ekna]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано03.07.14 15:21



Момче и момиче се разхождат покрай Женевското езеро, държат се за ръчичка и се гледат платонично влюбено. Романтика отсекъде.
- Сега ще ти покажа

! - внезапно изтърсва момчето.
- Простак, мръсник! - люс един шамар.





Тема Много причини иманови [re: Ekna]  
Автор TNBC (Тони)
Публикувано03.07.14 16:12



днес да се чувствам жива, радват ме малките неща... много причини има да усмихна на света и пак да продължа...



прекрасна песен на Роси Кирилова с много смислен текст и красив клип







Тема Re: Много причини иманови [re: TNBC]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.07.14 19:39



Аз съм на принципа - с причина, без причина винаги да съм весела и усмихната.Така се чуствам по-добре. Особенно когато слушам новините, медийните лъжи - се смея на глас.Бомбандирват ни с лоши новини, но такива като нас, които се смеем - не могат да ни уплашат. Ако искате да сте здрави и спокойни,смейте се и хич да не ви пука от нищо,ама от нищо. Днес например много се забавлявах,радвах и се смях на малките ми пет котенца, които започват да проглеждат.Тези, които не са прогледнали,милите се качват върху прогледналите и последните почват да мяукат и да махат с крачета да се отърсат.И са толкова сладки и смешни тези невинни душици.Но за да им се порадвам,предварително слагам порция лакомства на майката иначе не е много съгласна да ги гледам и пипам.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Какво ни накара да се усмихнем днес?нови [re: Ekna]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано03.07.14 22:51



Чудесна си ! Толкова хубава тема ! Дано много хора споделят в нея усмивките си !



Тема Re: Какво ни накара да се усмихнем днес?нови [re: diana1OO]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.07.14 00:30



Мен ме усмихват всички прояви на любов и красота - в природата, в изкуството, в отношенията между хора и животни. Ето един клип с морско лъвче, което толкова много иска да стане домашен любимец!




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Какво ни накара да се усмихнем днес?нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано04.07.14 09:39



Денят е чудесен и и с малката ще отидем някъде. Но в 15 ще гледаме да се курдисаме някъде ,може и на картофи с бира /бирата за мен ,естествено / и да гледаме мача на Григор Димитров. Надявам се да имаме още поводи за добро настроение и усмивки.



Тема Re: Разсмя ме ето този високотехнологичен виц:нови [re: Phillip]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.07.14 10:29







Тема Re: Много причини има [re: TNBC]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.07.14 10:32



Много тематична



А днес какво те усмихна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.