Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Viktoria 999 (минаващ)
Публикувано22.07.14 17:30



Здравейте!
Днес на никого не му се "говори". Вече е късен след обед и затова ще ви пожелая приятна вечер.

Мамита, моля проучи въпроса с пелина. Трябва да установим дали е бял пелин или сладък пелин.
Снимай, моля тази трева, която слагат във виното от няколко позиции. Ако е цъфнала вече, моля снимай цветчетата отблизо. Сладкият пелин цъфти с дребни жълти цветчета.
Намерих схема, по която може да се приема сладък пелин за рак на гърдата.
Около Пловдив, за съжаление, не открих сладък пелин.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.07.14 17:32



Да аз също имам буквата М на ръцете си но това за мен е старо знание. Калояна до скоро моите подкови бяха с двата върха надолу и от скоро разбрах, че трябва да са с върховете нагоре, за да ми върви. Сега вече са на гореее

а дано ми провърви. То не че не ми върви в живота де, ама искам на всички хора по земята да им върви. Защото всички сме едно цяло и ако една частица от тялото те боли - има болка и дискомфорт нали?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 22.07.14 17:36.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.07.14 17:39



Вики, нямам фотоапарат да снимам, но ще кажа на свекървата да следи как цъфти. Ако имам някаква възможност ще се опитам да я снимам. Ще се заема със задачата. Дано открием какъв вид е.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано22.07.14 19:02



Флорче, казват, че било рядкост буква М по ръцете, а както виждам има немалко хора с нея, аз също - на двете ръце. Интересно какви други букви се очертават на другите хора и какво ли означават пък те.

Аз пък за подковата не знаех нищо. Ще я обърна, пък да видим.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.07.14 19:17



Аз също имам буквата М по ръцете, но по-изразена на дясната ръка. И понякога като си помисля за нещо и то се случва. Има нещо вярно в това. Колкото до подковата, отдавна зная, че се поставя на обратно и над входната врата. Аз така съм поставила моята, та всеки който влиза и излиза минава под нея.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано22.07.14 20:19





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana_-177704 на 22.07.14 20:21.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.07.14 08:20



При повече фантазия и най-вече желание човек може да открие цялата
азбука на дланите си - и не само кирилица, но и латиница, че и йероглифи...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.14 09:00



Хубав ден на всички!

Усмихвайте се и не забравяйте да влизате тук,
защото ако Клубът ни се обезлюди (за сметка на Фейсбук, например) и
онези, които имат нужда, ще го подминават. А накрая ще му закачим
табела: "Затворено"...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано24.07.14 10:21



Отново не съм на работа, ако някой нещо чуе, моля ви ,свиркайте...


Сънувах интересен сън - двете с Джул се пързаляхме с някаква шейна през гора ,шейната беше като онези по пистите само една кора ,бяхме легнали ,всъщност. Оказахме се на брега на един поток и се чудехме кой ще ни издърпа през него. По това време през гората се зададе в галоп кон и влачеше празна каруца. Та както си лежахме на шейната главите ни попадаха в опасна близост с копита и колела. Но в последния момент ,животното сви по друг път и се затири нанякъде.

А после двете ,живи и здрави, мерихме дрехи ,втора употреба ,измъквахме ги от един чувал,а Джул ми каза ,че винаги трябва да нося блузи с висока яка ,защото ми приличало.

Разказвам го ,защото и Джул участваше ,иначе редовно започнах да сънувам интересни неща. Вчера сутринта ,настойчиво един глас ме посъветва ,,Помоли за помощ !" Е , помолих ви , / по-горе /помолих се и в църквата и разбира се не забравям ,че трябва да си помогна сама за да ми помогне и Господ



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.14 12:52



Хехе, много интересен сън! Трябва да намерим сега някой да ни го разтълкува.
Пързаляне... хм, нас ли ще пързалят, ние ли ще изпързаляме някого?


И кон. Обичам конете. Много са умни - виж и този ни е заобиколил внимателно.
Сигурно означава верен приятел, който ще ни пази. А за чувала с дрехи... другия път
сънувай чувал с пари. При всички положения ще ни "отиват"!...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.