Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 88нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.07.14 17:31



Здравейте момичета. Ей и аз имам много книги едни са на рафтовете, други в чували. Но преди време много подарих на читалището до нас. Но имам още, просто и аз незнам какво да ги правя.На рафтовете ми са около 100 книги, които си ги чета и препрочитам и от които не мога да се лиша. Освен пак да ги подаря другите но все още сърце не ми дава. Момичета това ще е последното ми писане и ще се чуем с вас в края на август месец. до тогава се жтдавам напълно на малките ми внучета, които ги очаквам да пристигнат. Хайде лека и хубава лятна почивка.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 88нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано15.07.14 20:05





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Раздумка № 88нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.07.14 08:37



Добро утро, пак е мрачно.
Успешен ден!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.07.14 11:26



Да оцветим деня!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.07.14 11:36





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано18.07.14 19:24



Какво означава, ако имаш буквата М на дланта си?




Линиите на дланта ни могат да образуват различни фигури, но могат да образуват и букви. Една от тях е буквата М. Смята се, че тя е много рядко срещана и хората, които я имат, не са случайни. Нека видим защо!

Хората, които имат буква М на дланта си са изключително надарени. Имат силна интуиция, много енергия, усет към лъжата, усет към успеха. Ако искате да стартирате успешен бизнес, то не се колебайте да поискате съвет или направо да поканите за съдружник човек с буква М на дланта.

Ако пък си имате такъв за половинка, да знаете, че с нея шега не бива. Особено, ако е жена! Нито можете да я излъжете, нито можете да я въртите на пръста си. Направите ли го, ще си патите от собствената си наивност. Тя е по-силна от вас, разберете го!

Когато и двамата партньори имат буква М на дланите си, отново дамата е по-надарената. Това най-вероятно се дължи на интуицията, която при жените обикновено е по-силна.

Има обаче и два съвета към „избраните“. Понякога стават прекалено деспотични. Това се случва, защото рано или късно, те забелязват, че са по-умни и по-способни от останалите и пошлостта и глупостта започва яко да им лази по нервите. И все пак, това, че си по-добър от другия, не ти дава право да мачкаш и да се подиграваш. В крайна сметка колкото и талантливи да сте, без успешна комуникация, нещата няма как да се случат.

И накрая, но не по важност, хората с буква М на дланта не бива да се примиряват с посредствен живот. Какво имаме предвид? Ако работят ниско платена работа, ако в любовта търпят неподходящ партньор (заради деца, страхове...), ако ежедневно им се налага да вършат нещо, което усещат, че е под достойнството им, това ще ги убие психически. Наистина, всеки човек не харесва тези неща, но някои си казват „карай“ и преглъщат. При „избраните“ не е така. Те не могат да преглътнат, а трупат чувство за нереализация, което ги изяжда бавно отвътре. Затова, ако се намират в подобна ситуация, моментално трябва да променят живота си и да се стремят към върха… където им е мястото!

От Епохални времена

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано19.07.14 11:54



Аз я имам. Ма моите длани имат много линии - почти всичко има там.

На нашата улица откриха здравословен магазин - ядки ,чайчета ,медец ,лимец ,елда.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано19.07.14 20:48





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: kaloyana_-177704]  
Автор N O6O6 (позитивна)
Публикувано19.07.14 22:14



Много тъжно!


Имам буква М и на двете ръце. Наистина ми е трудно да преглъщам.
Вчера, случайно попаднах в сайта на МЗ и какво виждам: д-р Велковска и д-р Таринска, които преди години бяха отговорни за пагубно забавяне на Херцептин и други лекарства, вследствие на което много хора загубиха борбата, та същите тези госпожи си работят в същия отдел, даже Велковска е и.д. директор на дирекцията. Направо ви казвам, че побеснях. През 2009 г. юристи от ЦЗПЗ, където се включих в колективния иск, ми предлагаха да си заведа индивидуално дело, ама аз бях толкова закъсала, обездвижена, че само се борех да оцелея още малко. Ако знаех, че ще живея толкова, досега да съм ги осъдила. Жалкото е, че при тези дела пак ще плащаме аз и вие - обиктовените хора, а тези кокошки продължават да си стоят там и никой не им е потърсил персонална отговорност!
Не уцелих точно подходящата тема, извинете ме!



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: N O6O6]  
Автор kaloyana_-177704 (стар клубар)
Публикувано20.07.14 03:12





Живота е рисуване без гума за триене.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.