Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор MamaD (пристрастен)
Публикувано10.04.15 10:25



Дъщеря ми миналата година имаше херпес зостер - по-острия период премина за около седмица. Не е ползвала нищо за лечение и облекчаване.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: MamaD]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.04.15 11:48



Успокои ме, МамаД. Аз провеждам лечение и в болница и се надявам да се оправя до другия петък, докато дойде внучката. И аз го карам по-леко. Благодаря ти и весели празници!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.04.15 22:56



....Яд ме е само, че ползвам алтернативи за имунитет-и пак ме хвана... Разсмя ме :-) Смятай колко зле би била без подсилващите и подкрепящи имунитета нещица. Увеличавай дозите. Ще се оправиш!
Живот и здраве желая!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: ha!]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.04.15 23:14



Благодаря ти!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: mammita63]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано11.04.15 00:06



Тези вируси, сме ги прилапали някога, спят си в телата ни и само да поомекнем и си показват рогцата. Няма отърване, няма очистване. Номерът е тялото да има силите да ги отхвърли, за момента и да има силите да не им позволява да надигат главици друг път.
Моят личен опит е, че на различни тела им действат различни неща. Аз, споделяйки, не настоявам.
Ти си знаеш какво ти помага, какво би опитала и така. Успех!
Много тежък ми бе денят, мрънн
Живот и Здраве желая!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: ha!]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано14.04.15 00:46



Мамитче, само да спомена, че и аз имам такъв, те, доколкото разбрах от д- р Делчев, са два вида. Моите стойности са далеч над референтните. Нищо не ми изписа д-р Делчев, само ако се обостри, както казва Юлето, тогава можел да мисли за лечение. Имам и остри периоди, да, ще пробвам нещо от посочените от Джул.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.04.15 15:42



Успех, Пиранка, и не забравяй да споделяш как реагираш, за да обогатяваме опита си.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.15 12:25



Охххх, реших и аз да помрънкам...от вчера ни в клин,ни в ръкав ме заболя кръстта.то не че си нямам болест в него азма много години не ме болеше....та сега съм като наст...а

Космото е на мен отдолу мазане с Румалая -мас после вълнен колан и повечето лежане. Ще мине ама реших да ви се оплача, та дано по-бързо да мине.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.04.15 17:30



Флорче, ще ти мине. Ние Овните сме упорити. И аз да се отчета. Вчера ми приключиха антибиотиците и днес бях на контролен преглед. Лекарката каза, че всичко е наред. Имам още обрив, но засъхва. И най-важното е, че няма опастност за детето-нали ще си видя кукличката в петък. Дори го прекарах този херпес зостер по-леко. Сигурно съм го хванала в началото. Ще ме бъде, няма друг начин...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.04.15 00:37



Маман,''пробвай и с дяволски нокът'''

мажеш и после слагаш колани/той попива

п.п.не се натрапвам-но на нас двамата с по скорошни болежки/не хронични/-действаше-на цялото тялоимам много за докладване,но сега немога-по после




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.