Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за мрънканенови [re: diana1OO]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.11.14 16:15



Оправданието ти със сухарчетата не минава! Обожавам ги, така да знаеш!


Не мога да настоявам да пишеш, но поне по една усмивчица в Раздумката
може да пращаш, нали? На хрупкаво сухарче!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Тема за мрънканенови [re: *jull**]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано28.11.14 09:36



вече никога-никога няма да гушна моето коте...
изпитвам вселенска мъка и вина за страданията й...
не мога да се овладея, да спра да рева като оставам сама дори за половинчас...
пия вече "учителските" антидепресанти, ама...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.11.14 09:55



Като знам колко обичаше това коте, не може да изпитваш вина за страданията му.
Направи и невъзможното, за да бъде по-дълго време с теб.
Поплачи си, ще трябва време, за да свикнеш. Имаш едно рамо от мен.

п.п. обръщах се седмици наред и внимавах къде стъпвам докато осъзная, че я няма. Така и не си взех друга котка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.11.14 11:42



Ужасно е... дори не искам да си представям как ще се чувствам, когато това се случи и при нас...

Но не изпитвай вина! Сигурна съм, че си направила и невъзможното.

Днес написах едно стихче. Идват празници и ми се иска мъж ми да си у дома, а не по пътищата. Краят му беше леко изненадващ и за мен, но, всъщност осъзнах, че е прекрасно, че изпитвам тъга и липса - това значи, че обичам:





Тема Тема за мрънканенови [re: Ekna]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано28.11.14 11:58



Лиди,съчувствия.

Моят пекинез почина когато бях в подготвителен клас, тогава исках да спра да ходя на училище и да спра да живея.

Така и не си взех друго куче.



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано29.11.14 16:55



Миличка, съжалявам.... И аз имам коте и изтръпвам при мисълта, че някога ще се разделим! А това някога наближава......остаряваме и двете...



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: LlDlru]  
Автор leonidas22 (ентусиаст)
Публикувано30.11.14 15:06



миличките ми,здравейте!това,че не влизам във форума,не значи,че не ви мисля...много ви мисля всичките и ми липсва общуването с вас.Сега видях този нова тема,браво на вас,прекрасна е!много се радвам,че всички сте на линията и както винаги сте пълни с оптимизъм!Вече не съм вярваща в ГОСПОД,но продължавам да вярвам,че има СИЛА
над нас и че всеки се ражда със съдбата,която трябва да изживее!
Както винаги ви пожелавам от сърце успешна борба,дълъг живот и много любов с близките ви хора!
ОБИЧАМ ВИ МНОГО!!!Вие продължавате да сте мое семейство!



Тема Re: Тема за мрънканенови [re: leonidas22]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.11.14 15:08



Здравей, радвам се, че се отби при нас.
И ние те обичаме.
Прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: leonidas22]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.14 15:15



Лиди това не е мрънкане мила...а колкото до Господ в грешка си, че не му вярваш. Вярваш в Силата - ами това е едно и също,просто Господ има много имена. А за котенцето аз след всяка гибел на коте си вземам друго и прехвърлям любовта си към него и все са с едно и също име.Вече имам трети Рижко. И да ти кажа имат едни и същи навици като предишните.Все едно душичката на едното се преселва в другото и така.... Не е хубаво да се привързва човек към животно до степен да не иска да обича другите, които жадуват за топлинка.Третия ми Рижко е все едно втория и първия.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Тема за мрънканенови [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано30.11.14 19:14



мила Фло, за ГОСПОД говореше леонидас, не аз
а моята вяра се отнася до БОГ, а ГОСПОД са си го измислили хората...
в православно семейство съм се родила, и мен са ме възпитавали в уважение към всичките известни религии, и така възпитавах и децата ми,
но от известно време вярвам във Всевишния, и не мога да се съглася, че в зависимост от религиите Той/Тя/То е различно, така че по-скоро импонирам на пантеистите

за котките - от малка се занимавам именно с котките, имахме ги много, и не съм преживявала така скръбно раздялата...
пробвах да взема котак, но не можахме да се разберем, а и малкия ни син се оказа алергичен към котака, но не и към нашата превъзходната Лиса-Алиса
и още повече, че нашата котка не е починала от старост, а от РАК...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.